Chirurg Ogólny W Okolicach Ostrów Lubelski

SPOZ
ul.Kościelna 124
21-200 Parczew

super lekarz profesjonalne podejście do pacjenta bardzo miły cierpliwy, dociekliwy spokojnie wszystko tłumaczy i szuka najlepszego rozwiązania
Opinia dodana przez: Ewa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Dokładnie odczytuje opisy zdjęć RTG. Szkoda tylko, że w Luxmedzie nie wykonuje zabiegów chirurgicznych, ale kieruje do szpitala na przykład PSK1 gdzie również pracuje. Dla pacjentów jest serdeczny i pomocny. Polecam.

Czeremchowa 10/32A
20-807 Lublin

Świetny lekarz, dobry fachowiec, który wie co robi. A do tego miły, uprzejmy, potrafi i chce nawiązać kontakt z pacjentem. gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Bożena

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo dobry, rzetelny lekarz. Przy tym ludzki, potrafi rozmawiać z pacjentem, jest życzliwy i pomocny. Skuteczny w stawianiu diagnozy, w czasie zabiegów i podczas operacji. Posiada duże doświadczenie i głęboką wiedzę medyczną. Ważne jest dla niego dobro pacjenta, jego samopoczucie i komfort. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i w ramach "pilnej interwencji" natychmiast skierował mnie do szpitala. Wykonał udaną operację, po której zyskałam nowe życie. Składam na jego ręce ...
Opinia dodana przez: Teresa

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

20-952 Lublin

Chirurgia na medal

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę chirurgiczną oraz pielęgniarkom ze szpitala w Lubartowie. W szczególności swoje słowa kieruję pod adresem doktora Andrzeja Chęcia, który podjął decyzję o amputacji kończyny mojej mamy - Antoniny Jarosławskiej (83 lata). Działanie doktora sprawiło, że mama może cieszyć się każdym dniem bez - towarzyszącego wcześniej przez wiele miesięcy - okrutnego bólu. Stała się pogodna i uśmiechnięta, a ja - szczęśliwa.

Opinia dodana przez: Bożena

ulica Bednarska 2/44
24-200 Bełżyce

Lekarz godny polecenia , najlepszy na jakiego mogłam trafić,kompetentny,miły,odpowie pacjentowi na każde nawet najgorsze pytanie,człowiek o wielkim sercu i empatii. Gorąco polecam wszystkim serce na dłoni
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ulica Racławicka 6/7
23-200 Kraśnik

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny).
Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel.
Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Indywidualna Praktyka Lekarska

20-630 Lublin

Doskonały fachowiec , kompetentny ,rzeczowy,a
do tego niezwyle ujmujacy i uprzejmy.Godny polecenia .

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "PERFEKT- DENT"
ulica Ułanów 1
20-554 Lublin

Bardzo dobry lekarz , polecam . Gdy tylko pojechalam szybko pomogl , bym mily i sluzyl pomocom o takich lekarzy teraz trudno . Polecam go !!!bardzo

lekarz Antoni Olesiejuk

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ulica Lubelska 10
21-100 Lubartów

Bardzo duża dbałość o pacjentów. Bardzo uprzejmy lekarz z poczuciem humoru. Swój pobyt na oddziale chirurgicznym zapamiętam bardzo pozytywnie.
Opinia dodana przez: Łukasz