Chirurg Ogólny W Okolicach Ostrów Lubelski

Filia Łęczna
Krasnystawska 52
21-010 Łęczna

Godny polecenia specjalista. Rzeczowy, konkretny i bardzo miły. Super podejście do pacjenta. Polecam :)
Opinia dodana przez: GOŚĆ

Niecala 20
Lublin

W dniu 6 pażdzirnika 2013 r.mija pierwsza rocznica śmierci dr Piotra Piwowarka.Żył wśród nas wspaniały i życzliwy ludziom lekarz.
Odszedł, ale stale jest obecny w naszych sercach i myślach.
Monika Łukasiewcz
Opinia dodana przez: Monika Łukasiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Moje doświadczenie związane z chirurgami było dość nieprzyjemne, więc obawiałam się trochę i tej wizyty. Na szczęście wszystko było SUPER! Pani doktor jest bardzo miła i sprawiła, że od razu zapomniałam o stresie. Fachowo udzieliła mi pomocy. BARDZO POLECAM!!!

Romera 57

Kompetentny, życzliwy, budzi zaufanie,
bardzo opanowany, super fachowiec. Wprawdzie moje zabiegi to usuwanie brodawek ale ich usunięcie było dla mnie ważne. Dziś nie ma po nich śladu.
Opinia dodana przez: Zofia

dr Waldemar Lasota

Urolog, Chirurg ogólny

ulica Krakowskie Przedmieście 13
20-002 Lublin

Doktor w.Lasota to wspaniały lekarz i polecę go każdemu kto ma problemy urologiczne .Jestem jego pacjentką i nie mam żadnych zastrzeżeń

prof. Sławomir Rudzki

Gastrolog, Gastroenterolog

Lublin

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny

lekarz Zbigniew Kędzierski

Traumatolog, Rehabilitant

Al. Racławickie 44a lok. 16
Lublin

skutecznie wyleczyl mnie z rwy kulszowej nawracajacej, odzyskalam sprawnosc i zyskalam lekarza -przyjaciela . polecam znajomym i rodzinie
Opinia dodana przez: irena

dr n. med. Adam Jamroż

Proktolog, Chirurg onkolog

ulica Sawy Jana 1A/43
20-632 Lublin

Pan Dr jest osoba niesamowicie ciepłą, pozytywna i dającą poczucie bezpieczenstwa. kilka dni temu wycinal mi klasycznie woreczek żółciowy., przy dosc zaawansowanej juz ciazy. ja i córcia mamy sie swietnie. bardzo serdecznie,polecam jesli chcecie mieć pewność ze we dwoje na sale wjedziecie i we dwoje z niej wrócicie i szybciutko dojdziecie do siebie :)
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Tomasz Kazimierczuk

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Elizówka 8A
21-003 Ciecierzyn

Bardzo sympatyczny, serdeczny, spokojny, kulturalny lekarz, a jest to pożądana cecha zwłaszcza w pierwszym kontakcie w karetce. Serdecznie polecam i dziękuję.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Doktor Kazimierz Radomski znakomity w swojej profesji, przyjazny dla pacjentów, ciepły, kontaktowy i uczynny. Gdyby było więcej lekarzy tego pokroju, to chorowanie nie było by koszmarem! Panie Doktorze, dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Pan jest wyjątkowym lekarzem i dobrym człowiekiem.