Chirurg Ogólny Piwniczna-Zdrój

lekarz Irena Hanusiak-Makuła

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Do Pociesznej Wody 13
34-700 Rabka-Zdrój

Wspaniała, cierpliwa lekarka skupiająca się na pacjencie i praktykująca medycynę w sposób, który, niestety, zanika.

Opinia dodana przez: Hanka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tymbarku
315
34-650 Tymbark

Polecam serdecznie doktora Roberta!
Miły, ciepły, troskliwy, od serca dba o pacjenta.
Inteligentny i pomocny.

Bez problemu zlokalizował, zdjagnozował, wytłumaczył co to jest zatoka włosowa po czym dokładnie wyciął.
W szpitalu codziennie na kilka minut wpadł ...

Polecam serdecznie doktora Roberta!
Miły, ciepły, troskliwy, od serca dba o pacjenta.
Inteligentny i pomocny.

W szpitalu codziennie na kilka minut wpadł zapytać jak się czuję.

Naprawdę lekarz z powołania!
Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Adam

MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Fantastyczny człowiek z ogromną wiedzą. Taki lekarz, przy którym mija strach, bo jest się w dobrych rękach :)

Krynica-Zdrój

Lekarz posiadający duży profesjonalizm i wyważone podejście do pacjenta. Kilka dni temu operował mnie w asyście z innym chirurgiem. Bardzo dziękuję.

Pacjentka lubiąca dowcipy :)

Pacjentka lubiąca dowcipy :)

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Podlesie 173
32-052 Radziszów

Kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania i opinii na dany temat. Ja chcialam powiedziec ze korzytalam z porady kilku lekarzy z roznych miejsc w Polsce . jestem po nieudanym zabiegu kolana. Doktor Piotr bardzo mi pomogl. Jestem mu bardzo wdzieczna. Wciaz sie u Niego lecze. Darze go olbrzymim zaufaniem i nie poszlabym juz do innego lekarza nawet po najmniejsza porade. Dziekuje za uwage ;-)

Opinia dodana przez: Barbara

Aleje Batorego 62/2
33-300 Nowy Sącz

Nie operował mnie - może i dobrze, a opiekował się pacjentami na podległej mu sali w szpitalu sądeckim w tym właśnie mną. Jako lekarz - niekompetentny, ponieważ informowany wielokrotnie o uczuleniu na leki i składniki, przy wyjściu ze szpitala przepisał lek przeciwbólowy zawierający składnik uczulający, który mógł spowodować u mnie jeszcze większe rozrzedzenie krwi i krwotok. Kiedy skontaktowałam się z nim telefonicznie poinformował, aby z operowaną nogą dostać się jakoś do szpitala i oddać mu lek, aby mógł wypisać receptę na inny. Natomiast podejście lekarza do pacjenta dobre, aczkolwiek powierzchowne.

Opinia dodana przez: Katarzyna

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor podczas prywatnej wizyty bez zarzutu. Miła,sympatyczna, delikatna podczas badania. Natomiast w szpitalu odwrotnie. Poza tym błędnie wystawiła diagnozę. Gdyby nie to, pacjentka byłaby dawno po niegroźnej operacji (wycięcia WIDOCZNYCH polipów) - tak to cały czas boryka się z niesamowitym bólem, w kolejce na zabieg.
Pani Doktor uznała że operacja może być groźna i zakończyć się kalectwem do końca życia ( nie widziała podczas badania nic do wycięcia).

Opinia dodana przez: Aleksandra

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Kiepski chirurg, nie polecam. operował mi przepuklinę pachwinową i spartaczył. po operacji nawet mnie nie odwiedził. Konował i partacz.

ul. Traczykówka 94

ulica Gorczańska 19c