Filtruj terminy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
Chirurg ogólny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

W styczniu przeszłam operacje powiększenia piersi przez dr. Charazińskiego.. jestem bardzo zadowolona z efektu.. piersi są piękne, kształtne. Wyglada to rewelacyjnie. Operacja przebiegła bez komplikacji, opieka w klinice na 5. Sama klinika bardzo przyjemna, kameralna.. a mój cudowny Pan doktor.. ahh nic dodać, nic ująć. Dla mnie jest w 100% profesjonalistą z cudownym podejściem do pacjenta.
Gorąco polecam dr Charazińskiego i bardzo się ciesze, ze trafiłam akurat do niego 😊
Opinia dodana przez: Kasia
Chirurg ogólny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając ...