Chirurg Ogólny Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Mega profesjonalny fachowiec z powołaniem lekarskim. Wiem i jestem świadom, że mi życie uratował. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

dr Jacek Olejniczak

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ulica Grunwaldzka 42/2
60-786 Poznań

Pan doktor wykonał mi operację przepukliny pachwinowej w ramach NFZ. Wyjątkowo wysoki profesjonalizm i jednocześnie miłe i uprzejme podejście do pacjenta. Wielu moich kolegów miało komplikacje po takiej operacji, przez długi czas nie mogli pracować fizycznie. Ja, praktycznie po 6-ciu tygodniach byłem w pełni sprawny.
Serdeczne podziękowania Panie doktorze !
Opinia dodana przez: Jan

Grochowska 50
Poznań

Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Piotr .

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Cezary Łoziński

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
Garbary 15
61-866 Poznań

Wczoraj miałam przyjemność osobiście poznać podczas badania pana dr. Łozińskiego , pana Anestezjologa i panią Pielęgniarkę .Wspaniały zespół który polecam z całego serca i któremu serdecznie dziękuję za bycie przy mnie podczas badania i zaopiekowaniem się mną . Dziękuję i pozdrawiam
Beata Styperek
Opinia dodana przez: Beata Styperek

dr n. med. Andrzej Dryjas

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Dr. Dryjas wykonywał u mnie balonikowe poszerzenie przełyku nareście mogę wszystko jeść a przed operacją nawet herbata nie przechodziła. Wspaniały lekarz i dobry człowiek Polecam !!!
Opinia dodana przez: Henryk S.

Gajowa 3
Poznań

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia,kontakt z panem dr. Bardzo dobry, cierpliwy i uśmiechnięty od początku wzbudził moje zaufanie.
Opinia dodana przez: Anita

Grochowska 50
Poznań

To był wspaniały specjalista i niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Niósł pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Uratował życie dwóm osobom w mojej rodzinie.

lekarz Mohsen Nasher

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Wspaniały, uczynny i bardzo dobry lekarz o wielkim sercu. Pacjent dla Pana Doktora jest najważniejszy. Dziękuję bardzo za wszystko:)
Opinia dodana przez: Justyna S.

lekarz Karol Szymański

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

ul. Folwarczna 21A/1
61-064 Poznań

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

Chirurdzy ogólni w Poznaniu