Chirurg Ogólny Poznań

dr hab. n. med. Przemysław Pyda

Szpital im Franciszka Raszei
Słowackiego 12 lok. 1
Poznań

Super lekarze. pielegniarki podziękowania panu dr hab. n. med. Przemysław Pyda.polecam.szpital czysty zadbany
Opinia dodana przez: Milka

dr Piotr Demut

Proktolog, Chirurg ogólny

Poznań

Pan doktor to osoba o wysokiej kulturze osobistej, wspaniały lekarz i praktyk.. z problemami, które miałem wiele lat lekarz poradził sobie bez problemu..
POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Marek Stawniak

Ortopeda, Chirurg ogólny

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Pan Doktor, to wspaniały lekarz. Trafiłam do niego po około roku od kiedy dowiedziałam się o moim problemie. Byłam już zmęczona szukaniem specjalisty, który podejmie się usprawnienia mojej ręki, na jednej z wizyt chirurg naczyniowy polecił mi abym udała się na wizytę do Pana Doktora Stawniaka, tak też zrobiłam czekałam na wizytę dość długo ale było warto. Już na pierwszej wizycie wiedziałam ,że trafiłam pod właściwy adres. Pan Doktor przeprowadził ...
Opinia dodana przez: Pacjent22

dr Rafał Prager

PROESTETICA Klinika Medycyna Estetycznej dr Prager
ul. Słupska 31
60-458 Poznań

Jestem zachwycona tym lekarzem. Zabieg wykonał prawidłowo.
Bezboleśnie, bezpiecznie,w komfortowych warunkach, bez żadnych komplikacji.
Ma rękę do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Polecam!
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Wojciech Turkiewicz

Flebolog, Chirurg ogólny

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Bamberski Dwór"
ul. św. Wawrzyńca 11
60-101 Poznań

Pan Doktor Wojciech Turkiewicz jest mistrzem świata:-). Ciepły, życzliwy z ogromną klasą lekarz:)). Dwa tygodnie temu zrobił mi zabieg - szybka, sprawna i finalnie baaardzo efektowna akcja. Operacja bez komplikacji,szwy równiutkie,prawie niewidoczne.Pan Doktor to świetny specjalista-podczas pierwszej i kolejnych konsultacji cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania,ale przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie i zmysł estetyczny,wie które rozwiązanie będzie najlepsze.Warto mu zaufać. Dziękuję bardzo, Panie doktorze. Pacjentka M.W.

dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Za Bramką 4 (Vasomed)
Poznań

Pan Profesor doskonale zoperował mojego tatę, który miał tętniaka. Uratował mu życie i zdrowie. Dziękujemy Panie profesorze.
Opinia dodana przez: marzena

lekarz Grzegorz Matylla

Strusia 10
Poznań

Excellent and diligent consultant gastroenterologist and consultant surgeon. Have been treated by him twice.He is a doctor who has excellent medical and surgical knowledge and surgical/diagnostic experience/skills.You feel safe in his hands during procedures and operations. He also explains exactly what he is going to do and will even draw you anatomical diagrams to help with the explanations! NB Kompetencje should be 5 but the badly placed banner in Edytowane ...
Opinia dodana przez: John

dr n. med. Tomasz Banasiewicz

Chirurg ogólny

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Mega profesjonalny fachowiec z powołaniem lekarskim. Wiem i jestem świadom, że mi życie uratował. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Wiesław Kaczmarek

Traumatolog, Ortopeda

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Wysokiej klasy specjaliści o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Janusz Renn

Grochowska 50
60-667 Poznań

Na początek, szkoda że w opiniach nie ma punktów 0, ponieważ jeśli chodzi o uprzejmość, podejście, polecenie tego lekarza bym dała nawet w minusie. Ten lekarz jest bardzo zadufany, arogancki, nie miły wobec pacjenta. Traktuje pacjenta jakby był gorszy, nie ma szacunku do drugiego człowieka. Każe się wypowiedzieć po czym jak tylko pacjent zaczyna mówić nie dopuszcza go do wypowiedzi. Ten lekarz nie ma podejścia do drugiego człowieka i naprawdę ...

Chirurdzy ogólni w Poznaniu