Chirurg Ogólny Poznań

NZOZ ProMediCare
os. Bolesława Chrobrego 13 A
60-681 Poznań

bardzo dobre rzeczowe podejście do pacjenta,zabiegi chirurgiczne przeprowadzone w sposób bezstresowy dla pacjenta,jestem bardzo zadowolona z opieki

Opinia dodana przez: Maria

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

Szczerze polecam. Lekarz kompetentny, z podejściem do pacjenta. Po przebadaniu odzyskaliśmy wiarę w stwierdzenie "lekarz z powołania". Wielkie dzięki doktorze i sukcesów w pracy...

ICR Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 14
61-139 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, Pan doktor wyjaśnił mi wszystkie zapytania dotyczący mojego stanu, było profesjonalnie , życzliwie z sercem do pacjenta
Opinia dodana przez: Poznanianka

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Pan doktor wycinał mi znamię z pleców zakwalifikowane przez dermatologa do usunięcia . Czułem się jak na wizycie w salonie masażu. Wszystko sprawnie, szybko i delikatnie. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Polecam tego lekarza z całego serca.
Opinia dodana przez: kewin

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Najwspanialsza Pani dr. wyleczyła mi nogę zakażoną Gronkowcem w Koszalińskim szpitalu i tu też chcieli mi ją obciąć ponieważ twierdzili że rany się nie pogoją ale Pani dr. Bućko zrobiła co mogła albo i więcej stał się cud rany się pogoiły noga zdrowa Dziękuje
Opinia dodana przez: Jolanta.Chamera

lekarz Janusz Wasiewicz

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

4 operacje (jelito grube usunięcie nowotworu,wyłonienie a póżniej usunięcie stomii,przepukliny) Super fachowiec,wielkie serce dla pacjentów.Uratował mi życie .Dziękuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

Dental Prestige Sp z o.o.
ulica Barana 15
61-244 Poznań

Pan doktor to skarb polskiej chirurgii plastycznej. Doskonały i utalentowany specjalista, cierpliwy, pomocny, wyrozumiały, miły, stwarzający aurę bezpieczeństwa. Fajny człowiek.
Dziękuję Panu doktorowi za wszystko:)
Opinia dodana przez: Marta

IM. JÓZEFA STRUSIA
ul. Szwajcarska3
61-285 Poznań

Wspaniały lekarz, pełen empatii i cierpliwości. Człowiek dla którego liczy się pacjent, nie pieniądze, a takich ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Karolina

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Świetny lekarz, który rzeczywiście przejmuje się losem pacjenta. Wizyta na NFZ, a zaangażowanie, którego nie spodziewałbym się nawet po płatnych konsultacjach. Szybko i sprawnie przeprowadził mnie przez kolejne badania - dokładnie tak, jak powinno to wyglądać w takiej sytuacji. Polecam!
Opinia dodana przez: Pacjent

Chirurdzy ogólni w Poznaniu