Chirurg Ogólny Poznań

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Polecam bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko że spokojem tłumaczy

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Najwspanialsza Pani dr. wyleczyła mi nogę zakażoną Gronkowcem w Koszalińskim szpitalu i tu też chcieli mi ją obciąć ponieważ twierdzili że rany się nie pogoją ale Pani dr. Bućko zrobiła co mogła albo i więcej stał się cud rany się pogoiły noga zdrowa Dziękuje
Opinia dodana przez: Jolanta.Chamera

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Pan doktor wycinał mi znamię z pleców zakwalifikowane przez dermatologa do usunięcia . Czułem się jak na wizycie w salonie masażu. Wszystko sprawnie, szybko i delikatnie. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Polecam tego lekarza z całego serca.
Opinia dodana przez: kewin

Dental Prestige Sp z o.o.
ulica Barana 15
61-244 Poznań

Pan doktor to skarb polskiej chirurgii plastycznej. Doskonały i utalentowany specjalista, cierpliwy, pomocny, wyrozumiały, miły, stwarzający aurę bezpieczeństwa. Fajny człowiek.
Dziękuję Panu doktorowi za wszystko:)
Opinia dodana przez: Marta

IM. JÓZEFA STRUSIA
ul. Szwajcarska3
61-285 Poznań

Wspaniały lekarz, pełen empatii i cierpliwości. Człowiek dla którego liczy się pacjent, nie pieniądze, a takich ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Karolina

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Po
ul. Stanisława Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Serdecznie polecam wszystkim Pana doktora. Operowal moja mame. Pod kazdym wzgledem oceniam bardzo dobrze.

Opinia dodana przez: Anna 17-10-2017

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Przyjazny, godny zaufania , profesjonalny. Miałam zabieg 5 dni temu i bardzo cieszę się, że własnie tego lekarza wybrałam

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Świetny lekarz, który rzeczywiście przejmuje się losem pacjenta. Wizyta na NFZ, a zaangażowanie, którego nie spodziewałbym się nawet po płatnych konsultacjach. Szybko i sprawnie przeprowadził mnie przez kolejne badania - dokładnie tak, jak powinno to wyglądać w takiej sytuacji. Polecam!
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Roman Olszewski

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

NZOZ Profil
ulica Marii Magdaleny 8 A/B
61-866 Poznań

Witam.

Chciałbym podzielić się z wami opinia na temat lekarza który pracuje na oddziale kardichirurgii w Wielkospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Studia w Poznaniu Romana Olszewskiego. Gdyby nie ten znakomity lekarz mój tata prawdopodobnie by nie żył. Mój tata 4 lata temu przeszedł operację usunięcia tętniaka i wszycia w to miejsce protezy aortalnej która przeprowadzał również Roman Olszewski. Po 4 latach od operacji niestety zrobił się kolejny tętniak. ...

Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci
ulica Bednarska 4
60-571 Poznań

Co mnie ujęło najbardziej? Niezwykła delikatność i ogromny szacunek dla starego, chorego człowieka oraz zrozumienie i wsparcie dla jego rodziny. Kompetentny, skuteczny, dyspozycyjny, cierpliwy, życzliwy i uśmiechnięty. Każdemu życzę by na takiego właśnie lekarza miał szczęście trafić gdy zajdzie potrzeba.
Opinia dodana przez: Anna

Chirurdzy ogólni w Poznaniu