Chirurg Ogólny Poznań

dr hab. n. med. Bolesław Otulakowski

Urolog, Chirurg ogólny

Dziewińska 83
60-178 Poznań

Jestem zadowolony z wizyt u Profesora.Dokładne badanie i objaśnienie powstałych schorzeń oraz zalecenia
i leczenie.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Stefan Domański

Gabinet osteopatii i rehabilitacji
ul. Szylinga 6/2
Poznań

Dawno nie byłam u tak wspaniałego lekarza /pod każdym względem/ najwyższy poziom wiedzy medycznej,wspaniały kontakt z pacjentem ,miły ,sympatyczny i kulturalny.W krótkim czasie musiałam korzystać z leczenia przez Pana Doktora 3 razy /różne zabiegi/.Wiem jedno,jak będzie mi coś dolegać z całą pewnością wrócę.POLECAM TEGO LEKARZA! oraz współpracującą sympatyczną siostrę Grażynkę.
Barbara C.

dr n. med. Urszula Skowrońska-Piekarska

3 Maja 47
61-728 Poznań

Błąd lekarski, brak przyznania się do błędu, zbywanie pacjenta proszącego o pomoc po nieudanej operacji. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za popełniony błąd, brak jakiegokolwiek zainteresowania źle zoperowanym pacjentem. Obojętność wobec próśb o pomoc. Ogólnie nie polecam i wręcz radzę się wystrzegać. Pokrzywdzona pacjentka.

dr n. med. Tomasz Kozłowski

Proktolog, Chirurg ogólny

Grochowska 50
Poznań

Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Piotr .

lekarz Zbigniew Michalak

saperska45 poznań
Poznań

Najlepszy i najbardziej zaufany lekarz jakiego znam. Zna się na swojej pracy i do każdego podchodzi z poczuciem humoru, co rozluźnia atmosferę. A jeżeli ktoś nie zna się na żartach z podtekstem seksualnym, to niech szuka innego lekarza, który okaże się gburem bez żadnego poczucia humoru! Nikt na siłę nikogo nie ciągnie do dr Michalaka, a jego stylem bycia jest charakterystyczne poczucie humoru. Jest najlepszym specjalista w swojej dziedzinie jakiego ...

dr n. med. Aleksander Zieliński

Prywatna Praktyka lekarska
Lubońska 4
61-407 Poznań

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Z bólem brzucha byłam u 3 lekarzy. Dopiero doktor potrafił mnie zdiagnozować i ustawić leczenie.
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr hab. n. med. Stanisław Zapalski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Za Bramką 4
Poznań

Jest okazja wyrazić swą wdzięczność Panu Profesorowi. Kilka lat temu uratował mi życie. Dzięki fachowo przeprowadzonej, długiej operacji skończyły się moje cierpienia i zabiegi co 3-4 lata. Jeśli ktoś przeżył niedrożność jelit, to wie co mam na myśli. Bardzo dziękuję Panie Profesorze. Zawsze będę Pana ciepło wspominać.

lekarz Ewa Chirowska-Jankowska

Traumatolog, Ortopeda

Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna
Szwajcarska 3
61-285 Poznań

Dramat słowo lekarz w tym przypadku obraża innych lekarzy. Według tej osoby (bo ciężko nazwać ją lekarzem) osoba po trzech operacjach kręgosłupa z inplantem dysku czterema śruba w kręgosłupie jest okazem zdrowia.

lekarz Tomasz Puchalski

os. Jana III Sobieskiego 7g lok. 169
60-688 Poznań

Przyjechałam z moją cieżko chorą i cierpiacą na ból brzucha teściową do Sz.O.R. w Puszczykowie, gdzie na dyżurze był dr Puchalski - mojej teściowej nie wykonano żadnych badań a Pan doktor opryskliwie powidział,że jest chirurgiem i z jego punktu widzenia nic jej nie dolega.Bardzo aroganckie, niemiła podejście do pacjemta a opiekunowi nie wolno być przy badaniu mimo, że to osoba 90 lat . Na drugi dzień okazało się ,że teściowa ...
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Chirurdzy ogólni w Poznaniu