Chirurg Ogólny Poznań

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Przyjazny, godny zaufania , profesjonalny. Miałam zabieg 5 dni temu i bardzo cieszę się, że własnie tego lekarza wybrałam

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Po
ul. Stanisława Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Serdecznie polecam wszystkim Pana doktora. Operowal moja mame. Pod kazdym wzgledem oceniam bardzo dobrze.

Opinia dodana przez: Anna 17-10-2017

lekarz Roman Olszewski

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

NZOZ Profil
ulica Marii Magdaleny 8 A/B
61-866 Poznań

Witam.

Chciałbym podzielić się z wami opinia na temat lekarza który pracuje na oddziale kardichirurgii w Wielkospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Studia w Poznaniu Romana Olszewskiego. Gdyby nie ten znakomity lekarz mój tata prawdopodobnie by nie żył. Mój tata 4 lata temu przeszedł operację usunięcia tętniaka i wszycia w to miejsce protezy aortalnej która przeprowadzał również Roman Olszewski. Po 4 latach od operacji niestety zrobił się kolejny tętniak. ...

Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci
ulica Bednarska 4
60-571 Poznań

Co mnie ujęło najbardziej? Niezwykła delikatność i ogromny szacunek dla starego, chorego człowieka oraz zrozumienie i wsparcie dla jego rodziny. Kompetentny, skuteczny, dyspozycyjny, cierpliwy, życzliwy i uśmiechnięty. Każdemu życzę by na takiego właśnie lekarza miał szczęście trafić gdy zajdzie potrzeba.
Opinia dodana przez: Anna

Os. Kosmonautów 104 A
61-642 Poznań

Byłam operowania przez Pana doktora w trakcie ciąży (zapalenie wyrostka). Doktor Garstecki to bardzo sympatyczna osoba, dba o swoich pacjentów, wszystko tłumaczy i co najważniejsze zabieg przeszłam bez żadnych komplikacji.
Opinia dodana przez: Agata

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Bamberski Dwór"
ul. św. Wawrzyńca 11
60-101 Poznań

Pan Doktor Wojciech Turkiewicz jest mistrzem świata:-). Ciepły, życzliwy z ogromną klasą lekarz:)). Dwa tygodnie temu zrobił mi zabieg - szybka, sprawna i finalnie baaardzo efektowna akcja. Operacja bez komplikacji,szwy równiutkie,prawie niewidoczne.Pan Doktor to świetny specjalista-podczas pierwszej i kolejnych konsultacji cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania,ale przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie i zmysł estetyczny,wie które rozwiązanie będzie najlepsze.Warto mu zaufać. Dziękuję bardzo, Panie doktorze. Pacjentka M.W.

ulica Franciszka Morawskiego 1/52
60-239 Poznań

Wspaniały lekarz z powołania. Niezwykle cierpliwy i bardzo delikatny, co jest niezwykle ważne w tym bolesnym schorzeniu. Doskonały specjalista w swojej dziedzinie, który nie pozostawia pacjenta samemu sobie. Wszystkie problemy dokładnie tłumaczy.
Jestem szczęśliwa, że w końcu trafiłam do gabinetu nie tylko prawdziwego specjalisty, ale po prostu wspaniałego człowieka. Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieję borykając się z tym problemem.
Opinia dodana przez: Agnieszka K.

dr n. med. Marek Nowik

Proktolog, Chirurg ogólny

WCM Remedium
Os. St. Batorego 80A/B/D
61-687 Poznań

Jestem właśnie po operacji pęcherzyka żółciowego u dr, z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Lekarz od początku odpowiadał na wszystkie moje zapytania, rozwiewał wątpliwości, a lista nie ukrywam była długa. Czułam, że wie co robi, byłam przez to spokojna. Polecam wszystkim. I jeśli ktoś ma też ochotę na spokojny, przyjazny, odgadujący w mig potrzeby pacjenta, tłumaczący i miły personel w cichym szpitalu to polecam oddział w Chodzieży. Jeszcze raz ...
Opinia dodana przez: Ewa

Szpital im Franciszka Raszei
Słowackiego 12 lok. 1
Poznań

Lekarz ,którego bardzo poważnie traktuję i wystawiam mu opinie nie po jednej wizycie i kontakcie z tym lekarzem.Bardzo zaangażowany,sumienny.Prezentuje wysokiej klasy fachowość lekarza chirurga.Bardzo przystępny w relacji pacjent-lekarz.Życzliwy.Zdecydowany w działaniu i leczeniu.Wzbudza u pacjenta duże zaufanieitd.Polecam go chorym w leczeniu...
Opinia dodana przez: Krzysztof

MSWiA

Poznań

Profesjonalista, cudowny człowiek i lekarz. Brakuje nam takich ludzi.

Chirurdzy ogólni w Poznaniu