Poznań Chirurg Ogólny

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i z ogromnym doświadczeniem, pełen empatii i godny zaufania. Życzę wszystkim, żeby spotkali na swojej drodze takiego lekarza jak Docent Murawa.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Robert Matuszewski

Traumatolog, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72
Chirurg ogólny Poznań prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

To najbardziej sympatyczny i fachowy lekarz do jakiego trafiłem. Tylko dzięki jego zaangażowaniu udało się uratować moja nogę. Byłem długo leczony na rwę kulszową. Pan Profesor po dogłębnym badaniu doplerem rozpoznał niedrożność żył. Sprawnie wykonał przeszczep i mogę chodzić na własnych nogach.
Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Jerzy
Chirurg ogólny Poznań lek. med. Leszek Lipiński

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Nie polecam tego lekarza. Oraz kliniki traktują pacjentów na tych gorszych i lepszych już w recepcji zauważyłam wpis w moja kartę pacjent na narodowy fundusz zdrowia nie wiem po co taki wpis, chyba tylko po to aby lekarz wiedział czy pacjent płaci za wizytę czy nie. W mojej ocenie pacjent odpłatny jest lepiej obsłużony. Za wizyta musiałam czekać godzinę bo Pan doktor obsługiwał pacjentów odpłatnych na dod. badana jak usłyszałam. Sama wizyta tragiczna jedyny plus przeprowadzone badanie doplerem na moje pytania co mogę zrobić aby na przyszłości zapobiegać pękającym teleangiektazją nie uzyskałam odp. Pan doktor stwierdził ze nie ma złotego środka że naczynka będą wychodzić i musze się z tym pogodzić, na pytania co mogę zrobić z tymi które już mam jak je usunąć też nie dostałam żadnej konkretnej odpowiedzi Pan Dr. stwierdził ze mam się udać do dr medycyny estetycznej który prowadził u mnie kosmetologie i może on cos poradzi śmieszne . Widać było że chce się mnie pozbyć jak najszybciej z gabinetu może gdybym przyszła odpłatnie Pan Dr. rozmawiałby ze mną zupełnie inaczej i nie odsyłał do innego lalkarza w końcu to on jest specjalista w tej dziedzinie.

Opinia dodana przez: ilona

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Mega profesjonalny fachowiec z powołaniem lekarskim. Wiem i jestem świadom, że mi życie uratował. Polecam

Opinia dodana przez: Paweł
Chirurg ogólny Poznań dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ul. Garbary 15
Poznań

Panie doktorze! dziękuję z całego serca za cierpliwość, jaką się pan wykazał widząc moje niezdecydowanie w sprawie operacji jaka mnie czekała. Kompetencja, cierpliwość, skromność oraz niwelowanie frustrującego dystansu w kontaktach z pacjentem, to cechy świadczące o wielkiej klasie lekarza i człowieka. Niech dobro i nadzieja, którą pan daje pacjentom, wracają do pana z tysiąckrotną siłą. Dziękuję za wszystko i życzę każdemu choremu by spotkał pana na swojej drodze do zdrowia

Opinia dodana przez: Karolina

dr Jacek Olejniczak

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ulica Grunwaldzka 42/2
60-786 Poznań

Pan doktor wykonał mi operację przepukliny pachwinowej w ramach NFZ. Wyjątkowo wysoki profesjonalizm i jednocześnie miłe i uprzejme podejście do pacjenta. Wielu moich kolegów miało komplikacje po takiej operacji, przez długi czas nie mogli pracować fizycznie. Ja, praktycznie po 6-ciu tygodniach byłem w pełni sprawny.
Serdeczne podziękowania Panie doktorze !

Serdeczne podziękowania Panie doktorze !

Opinia dodana przez: Jan Szymczak

Grochowska 50
Poznań

Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.

Opinia dodana przez: Piotr .

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 miesiace i moje zycie jest cudowne nosze odziez ,ktora wczesnie powodowała otarcia .Nie mam zadnej blizny ani sladu ,ze cos mialam robione.Poza tym ,ze wargi są teraz nie dosyc ,ze krociutkie to i maja ladny rozowy kolor.Zaraz po zabiegu po odczekaniu jakis 4 godzin wrocilam sama do mojego miejsca zamieszkania .Oczywiscie na poczatku trzeba bardziej sie oszczedzac nie siedziec lepiej pozycja lezaca ,chcodzic tez malo .Poprostu nie przemeczac sie tak prze ok 3 tyg zeby sie cos nie stało z ta rana .Sama rana nie boli troche tylko czasem szczypało ,ale to tez byly szwy.Chce goraca polecic Pania MAŁGORZTAĘ KUŻLAN JEST WSPANIALA KOBIETA JUZ PO MINUCIE CZULAM SIE U NIEJ JAK U DOBREJ KOLEZANKI .CO WIECEJ JEST SWIETNA W TYM CO ROBI.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Cezary Łoziński

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
Garbary 15
61-866 Poznań

Wczoraj miałam przyjemność osobiście poznać podczas badania pana dr. Łozińskiego , pana Anestezjologa i panią Pielęgniarkę .Wspaniały zespół który polecam z całego serca i któremu serdecznie dziękuję za bycie przy mnie podczas badania i zaopiekowaniem się mną . Dziękuję i pozdrawiam
Beata Styperek

Beata Styperek