Poznań Chirurg Ogólny

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i z ogromnym doświadczeniem, pełen empatii i godny zaufania. Życzę wszystkim, żeby spotkali na swojej drodze takiego lekarza jak Docent Murawa.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Robert Matuszewski

Traumatolog, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72
Chirurg ogólny Poznań prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

To najbardziej sympatyczny i fachowy lekarz do jakiego trafiłem. Tylko dzięki jego zaangażowaniu udało się uratować moja nogę. Byłem długo leczony na rwę kulszową. Pan Profesor po dogłębnym badaniu doplerem rozpoznał niedrożność żył. Sprawnie wykonał przeszczep i mogę chodzić na własnych nogach.
Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Jerzy

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Mega profesjonalny fachowiec z powołaniem lekarskim. Wiem i jestem świadom, że mi życie uratował. Polecam

Opinia dodana przez: Paweł
Chirurg ogólny Poznań dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ul. Garbary 15
Poznań

Panie doktorze! dziękuję z całego serca za cierpliwość, jaką się pan wykazał widząc moje niezdecydowanie w sprawie operacji jaka mnie czekała. Kompetencja, cierpliwość, skromność oraz niwelowanie frustrującego dystansu w kontaktach z pacjentem, to cechy świadczące o wielkiej klasie lekarza i człowieka. Niech dobro i nadzieja, którą pan daje pacjentom, wracają do pana z tysiąckrotną siłą. Dziękuję za wszystko i życzę każdemu choremu by spotkał pana na swojej drodze do zdrowia

Opinia dodana przez: Karolina

Grochowska 50
Poznań

Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.

Opinia dodana przez: Piotr .

lekarz Cezary Łoziński

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
Garbary 15
61-866 Poznań

Wczoraj miałam przyjemność osobiście poznać podczas badania pana dr. Łozińskiego , pana Anestezjologa i panią Pielęgniarkę .Wspaniały zespół który polecam z całego serca i któremu serdecznie dziękuję za bycie przy mnie podczas badania i zaopiekowaniem się mną . Dziękuję i pozdrawiam
Beata Styperek

Beata Styperek

Opinia dodana przez: Beata Styperek

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 miesiace i moje zycie jest cudowne nosze odziez ,ktora wczesnie powodowała otarcia .Nie mam zadnej blizny ani sladu ,ze cos mialam robione.Poza tym ,ze wargi są teraz nie dosyc ,ze krociutkie to i maja ladny rozowy kolor.Zaraz po zabiegu po odczekaniu jakis 4 godzin wrocilam sama do mojego miejsca zamieszkania .Oczywiscie na poczatku trzeba bardziej sie oszczedzac nie siedziec lepiej pozycja lezaca ,chcodzic tez malo .Poprostu nie przemeczac sie tak prze ok 3 tyg zeby sie cos nie stało z ta rana .Sama rana nie boli troche tylko czasem szczypało ,ale to tez byly szwy.Chce goraca polecic Pania MAŁGORZTAĘ KUŻLAN JEST WSPANIALA KOBIETA JUZ PO MINUCIE CZULAM SIE U NIEJ JAK U DOBREJ KOLEZANKI .CO WIECEJ JEST SWIETNA W TYM CO ROBI.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

dr n. med. Andrzej Dryjas

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Dr. Dryjas wykonywał u mnie balonikowe poszerzenie przełyku nareście mogę wszystko jeść a przed operacją nawet herbata nie przechodziła. Wspaniały lekarz i dobry człowiek Polecam !!!

Opinia dodana przez: Henryk S.

Grochowska 50
Poznań

To był wspaniały specjalista i niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Niósł pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Uratował życie dwóm osobom w mojej rodzinie.