dr Stefan Rybakiewicz

27.09.2017 mialam zabieg usunięcia pechęrzyla żółciowego metodą laparoskopwą.Był to pierwszy w życiu mój zabieg operacyjny, bardzo się obawiałam okazało się że zupełnie niepotrzebnie.Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie, zupełnie tak jak opowiadał na pierwszej wizycie dr Rybakiewicz.Jestem bardzo wdzięczna całemu personelowi,a zwłaszcza pielęgniarce p.Danusi, która całą noc po zabiegu przy nas czuwała.Pozdrawiam wszystkich z oddziału chirurgii jednego dnia,a wszystkim niezdecydowanym polecam to miejsce. Wdzięczna pacjentka 😘

Wdzięczna pacjentka 😘

Klinikę PRAG-MED polecili mi znajomi. Powiedzieli: jedź zobaczysz jak wygląda profesjonalne podejście do pacjenta. Pojechałem, zobaczyłem, doświadczyłem. Pierwsza wizyta bardzo pozytywna. Bardzo szczegółowe omówienie sposobu wykonania zabiegu (przepuklina pachwinowa). Druga wizyta-piątek . Miłe powitanie przez Panie pielęgniarki, wskazanie pokoju do przygotowania się do zabiegu, między czasie Panowie doktorzy przychodzili i informowali mnie jeszcze raz na czym będzie polegał zabieg. W życiu nie spotkałem się z taką troską ze strony lekarzy. Podczas przygotowania do zabiegu Panowie informowali mnie o każdym ruchu z ich strony jaki wykonują. Po przebudzeniu szok, Pani pielęgniarka ...

Klinikę PRAG-MED polecili mi znajomi.
Powiedzieli: jedź zobaczysz jak wygląda profesjonalne podejście do pacjenta.
Pojechałem, zobaczyłem, doświadczyłem.
Pierwsza wizyta bardzo pozytywna.
Druga wizyta-piątek .
W życiu nie spotkałem się z taką troską ze strony lekarzy.
Po przebudzeniu szok, Pani pielęgniarka jest przy mnie, pomaga przejść do toalety.
Na stoliku komplet dokumentów potrzebnych do wypisu wraz ze zwolnieniem lekarskim oraz woda mineralna i materiały do higieny (gratis)-bajka.
Następny szok - po jakimś czasie Pani pielęgniarka przez kilkanaście minut każdemu omawia zasady postępowania po zabiegu, jaka dieta, higiena itp. i przygotowuje pacjentów do spotkania z lekarzem na zmianę opatrunku.
Szef osobiście z każdym pacjentem ponownie omawia przebieg operacji i zalecenia pooperacyjne.
Cały pobyt jest precyzyjnie zaplanowany w czasie.
Wielki szacunek i podziękowanie dla Całego Zespołu, który bardzo rzetelnie i z pasją wykonuje swoją pracę.
Pozdrawiam i polecam - Jacek P.

Gorące podziękowania dla całego zespołu Prag-Med za profesjonalizm, uprzejmość, życzliwość i poświęcony czas. Konkretne i rzeczowe wytłumaczenie choroby jak również leczenia. Placówka godna polecenia!

Pełen profesjonalizm w każdym detalu .Naprawdę polecam! Zarówno lekarz dr.Rybakiewicz jak i pielęgniarki pani Ewa i pani Danusia oraz zespół operacyjny pełen profesjonalizm ! POLECAM !

Witam, czy Pan doktor przyjmuje gdzies prywatnie ? I jak dlugo po wizycie czeka sie na operacje w Prag-Med. Dziekuje

Witam,

czy Pan doktor przyjmuje gdzies prywatnie ?
I jak dlugo po wizycie czeka sie na operacje w Prag-Med.

Dziekuje

W piątek przeszłam operację w klinice PragaMed, czuję się bardzo dobrze. Tak profesjonalnej opieki i tak fantastycznych ludzi nie widziałam nigdy w swoim 57 letnim życiu. Ogromne podziękowania za profesjonalizm, opiekę i życzliwość. Od momentu mojej pierwszej wizyty w klinice do ostatnich minut po zabiegu wszyscy pracujący (szczególnie pani pielęgniarka opiekująca się mną, pan doktor Rybakiewicz operujący mnie i lekarz anastezjolog) zasługują na najwyższę noty. Pozdrawiam serdecznie i już się cieszę na wizytę za kilka dni na zdjęciu szwów.

dr Rybakiewicz jest lekarzem z Powolania o wielkim sercu idodroci Dobro i zdrowie pacjenta jest najwazniejsze I tak dziala ten szpital Pacjent nie jest sam od chwili przyjecia do wypisu a dr jest wspanialym chirurgiem icudownym czlowiekiemDziekuje z calego serca WSZYSTKIM w Prag -MEDzie bo takiego szpitala chyba nie ma wPOLSCE Dorota,Siedlce

Mija dzis miesiac jak mama wrocila z zabiegu na usuniecie woreczka zolciowego .WIELKIE PODZIEKOWANIE na rece Dr.Stefana Rybakiewicza ,calego zespolu chirurgow ,personelu pan pielegniarek i pani woznej.Dziekuje TYM WSPANIALYM LUDZIOM za uratowanie zycia mamy bo to byl juz ostatni dzwonek gdyz pecherzyk juz ropnial i by pekl.JESTESCIE LUDZMI O WIELKICH SERCACH!!!

Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za pomyślnie przeprowadzoną operację laparaskopowego usuniecia pęcherzyka żółciowego. Minęły zaledwie dwa tygodnie od operacji, mam 3 malutkie blizny, czuję się bardzo dobrze.Po tygodniu wróciłam do pracy.Pełny profesjonalizm i znakomita opieka. W takich rękach można czuć się bezpiecznie. Polecam wszystkim chorym. D.Witkowska

Polecam wszystkim chorym. D.Witkowska

Dziś mija okrągły rok od przeprowadzonego zabiegu usunięcia woreczka żółciowego.Pragnę podziękować za wspaniałą opiekę Dyr.Dr Stefanowi Rybakiewiczowi oraz lekarzom chirurgom ,paniom pielęgniarkom Kasi i Danusi ,pani sekretarce Ani oraz pani wożnej.Dzięki tym WIELKIM i WSPANIAŁYM LUDZIOM dziś wiem że normalnie żyję ,uwolnili mnie od wegetacji z bólami i od codziennego panicznego strachu przed atakami.Codziennie pamiętam w modlitwach o tych ludziach oddanym całym sercem swoim pacjentom .Pozdrawiam cały personel PRAG-MED ,JESTEŚCIE WIELCY -wasza Betinka.