Sady

gabinet
os.Stare Sady 72/13
98-300 Wieluń

Doktor Rychlik jest rewelacyjny. Moja ciąża od samego początku była zagrożona i gdy leżałam dwa razy w szpitalu kilka dni, to mimo wszystko (czy miał dyżur czy też nie) przychodził do mnie nawet po 3 razy dziennie i pytał się jak się czuję. Dzięki informacjom i radom jakie mi udzielił moja ciąża przebiega w końcu prawidłowo i wszystko jest w porządku. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości i uspokaja pacjentki wyjaśniając wszystko. Czas jaki poświąca pacjentkom jest rewelacyjny, dokładnie bada każdą pacjentkę i podczas np. badania USG w ciąży wszystko omawia i wyjaśnia oraz pokazuje dzidziusia w 3D, co jest cudowne (ja dostałam zdjęcie mojego dzieciaczka w 3D bez żadnych dodatkowych opłat, które włożyłam do ramki, bo widać idealnie buźkę mojego Skarba). Rewelacja. Nie znam lekarza, który tak dba o każdą swoją pacjentkę!!!
Kwota jaką podałam jest średnią, gdyż na jednych badaniach płacę 70 zł, a co drugią wizytę 100 zł.

os. Stare Sady 20c

Nie polecam.
Na wizycie byłam prywatnie wykonać badanie prenatalne. Lekarz sam telefonicznie wyznaczył termin kiedy mam przyjść, po czym na wizycie cały czas narzekał, że przyszłam za późno (miał problem ze zrobieniem pomiarów dziecka).
Bardzo nieuprzejmy. Całą wizytę wysłuchiwałam nieprofesjonalnych uwag i komentarzy. Z laską odpowiadał na zadawane pytania.

Nie polecam.
Na koniec nastraszył mnie, że dziecko ma duże prawdopodobieństwo chorób genetycznych - prawdopodobieństwo te wynikło z źle zrobionych przez niego pomiarów (uspokoił mnie i wytłumaczył dopiero inny lekarz).
Z gabinetu wyszłam roztrzęsiona i zapłakana. Poczułam się potraktowana jak kolejna odhaczona, za którą wziął nie mała kasę.
Lekarza zmieniłam. Donosiłam ciąże bez żadnych problemów i urodziłam pięknego, ZDROWEGO syna.

Będę odradzała wizytę w jego gabinecie każdej kobiecie. Nie polecam! Szkoda nerwów, czasu i pieniędzy.

Przychodnia "SADY"
Pocieszka 11
25-519 Kielce

Witam,

Witam,
Możecie mi nie wierzyć, ale przez tą "dentystkę" straciłem naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Celowo czy też przez brak wiedzy zniszczyła mi kilka zębów, prosiłem za każdym razem żeby coś zrobiła, ale chce za wszelką cenę uratować zęba... "Cenę" - im tylko o to chodziło, zrobiła jednego rozwierciła drugiego i dziwnym trafem zepsuty. Ząb mnie lekko boli? kanałowo ! Za każdym razem kanałowo, 6 zębów kanałowo , a jestem młody. Zrobiłem test, poszedłem tam i spytałem sie co z zębem, lekko bolał, od razu bez patrzenia KANAŁOWO;/ poszedłem do innego dentysty, poborowała szczerze mówiąc max 20 min i po krzyku. Wiec k***a mać jak ona może nazywać się dentystką?? Zdecydowanie nie polecam p. Anny, jak i jej syna.

Pozdrawiam!

Anonim

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a
95-200 Pabianice