Chirurg Ogólny Śląskie Stronie

Chirurg ogólny Bytom dr Mariusz Deska

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, profesjonalny, precyzyjny, cierpliwy, wyrozumiały dla słabości ludzkiej. Nie wierzę, żeby najmniej próżna kobieta w pierwszej chwili na "Hiobową" wieść, iż posiada "dzikiego lokatora" nie obawiała się, że zamiast atrybutu kobiecości w najlepszym przypadku pozostanie z mniejszą lub wiekszą blizną zamiast tegoż. Doktor dzięki swoim staraniom, kroplówce z optymizmu i wiary zaszczepia przekonanie, że jest szansa iż sąd ostateczny musi na nas chwilę jeszcze poczekać, a my będziemy się cieszyć dowodem na naszą kobiecość być może jeszcze trochę dłuzej niż chwilę. Reasumujac, biopsja gruboigłowa prawie bezbolesna, operacja ze znikomą blizna (a spodziewałam się wertepów, dolin itp.). Doktor o wysokiej kulturze osobistej, wiedzy, pełen empatii i na dodatek z poczuciem humoru. Czegóż chcieć więcej? Nie wiem jak ta przygoda z "lokatorem" się skończy - sprowadzi rodzinę czy nie? Jestem przed radioterapią i hormonoterapią, lecz mając na uwadze to czego doktor dokonał do tej pory należą mu się wyrazy uznania i szacunku. To chyba rzeczywiście doktor z powołania. Dzięki.
Wdzięczna pacjentka, Jolanta Piela.

Opinia dodana przez: Jolanta

41-200 Sosnowiec

Jak najbardziej polecam! Fachowe podejście. Bardzo życzliwy i dokładny. Miałam usuwane żylaki prawej nogi. Dokładne i estetyczne podejście do "sprawy". Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

41-200 Sosnowiec

Bardzo się zawiodłam. Słaby lekarz ale przede wszystkim nieetyczny człowiek.
Zgłosiłam się na wizytę z niegojącą otwartą raną piersi, powikłaniem po nieudanym zabiegu jednym ze szpitali.

Bardzo się zawiodłam. Słaby lekarz ale przede wszystkim nieetyczny człowiek.

Prof. Jacek Starzewski pomimo jest uznanym krajowym autorytetem w dziedzinie schorzeń kobiecych (orzeka jako biegły z tego zakresu) mnie w ogóle nie pomógł. Na wizycie nie postawił żadnej diagnozy, nie wykonał żadnego badania, nie podjął się leczenia ani też nie pokierował dalszym leczeniem w jakiejś placówce. Nic mi w ogóle nie poradził.

Zamiast pomocy dowiedziałam się, że od prof. Starzewskiego, że wczesna diagnostyka schorzeń piersi jest dla kobiet obciążeniem i nie powinno się jej wykonywać!!!
Profesor uważa również że ryzykowny zabieg operacyjny piersi u kobiet w znieczuleniu ogólnym można wykonać BEZ PISEMNEJ ZGODY PACJENTKI, nie informując o powikłaniach a wystarczającym wskazaniem dla wykonania operacji piersi jest rozpoznanie ortopedy traumatologia.
Powyższe poglądy publikuje w swoich opiniach jako biegły z zakresu schorzeń kobiecych.

Odradzam wizyty u prof. Jacka Starzewskiego wszystkim kobietom.

Proszę o podpisanie opinii "Była pacjentka". Dziękuję.

Opinia dodana przez: Była Pacjentka

dr n. med. Michał Olejczyk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

41-200 Sosnowiec

Zdecydowanie nie polecam wizyty u pana doktora, uprzejmy oczywiście jest bo jak za wizytę się płaci prywatnie to wiadomo, obejrzał nogę i wypisał zalecenie do lekarza rodzinnego i do reumatologa stwierdzając że wszystko jest ok nie zlecając specjalistycznych oczywiście badań, nawet nie przepisał recepty na środki przeciwbólowe, bo prawdopodobnie w przychodni nie może wypisywać recept , śmiechu warte bo z tego co wiadome receptę można wypisać w każdej przychodni czy ona jest prywatna czy państwowa jednym słowem pan doktor wróżbita, a gdzie jest przysięga składana że będzie pan doktor będzie służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; po tygodniu męczarni z powodu uporczywego bólu i zrobieniu odpowiednich badań okazało się że jest uszkodzona zastawka i ostra niewydolność żylna, a według pana doktora diagnozy wszystko było ok, jest to przykre że nawet już w tej chwili jeśli się zapłaci to i tak pomocy się nie uzyska - Liczy się tylko pieniądz i nic więcej, tym smutnym akcentem, chcę przestrzec wszystkich chorych przed takimi specjalistami życząc wszystkim zdrowia.

Opinia dodana przez: Marzena

41-200 Sosnowiec

Polecam tego Lekarza odwiedzilem paru innych lekarzy i wyszlem z kwitkiem u p.Dr n med. Dariusz Wylezek dostalem porade leki i fachowe podejscie do pacjeta :) POZDRAWIAM

Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Maciej Cofalik

Urolog, Chirurg ogólny

41-200 Sosnowiec

Kompetentny, trafna diagnoza-jestem juz po zabiegu !! Polecam. Wszystkim którzy nie lubią tracić czasu na zbędne chodzenie po poradniach Jan P

Chirurg ogólny Zabrze lek. med. Rafał Boczej

lek. med. Rafał Boczej

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

" lekarz profesjonalny, ale nie zbyt uprzejmy
nie tlumaczy pacjentowi historii choroby,
nie polecam, trudno obdarzyc takiego czlowieka swoim zaufaniem."

" lekarz profesjonalny, ale nie zbyt uprzejmy
nie tlumaczy pacjentowi historii choroby,
nie polecam, trudno obdarzyc takiego czlowieka swoim zaufaniem."

Opinia dodana przez: Ania