lekarz Andrzej Lekstan

Szczerze mówiąc to bardzo ciężko w Katowicach o dobrego chirurga. Ten jest jednym z niewielu, którzy trzymają poziom.

Konsultacja chirurgiczna nie kosztuje dużo, bo zaledwie 150 zł, a przedstawia kompleksowy obraz sytuacji pacjenta. Człowiek po wyjściu z gabinetu doskonale wie, na czym stoi i jakie ma możliwości leczenia. A to jednak sporo daje.

Stara się dobierać metody chirurgiczne tak, aby były minimalnie inwazyjne i według mnie wato to uznać za duży plus.

Posługuje się klasycznymi metodami chirurgicznymi oraz technologią laserową. Otrzymałem omówienie różnic, informacje o ewentualnych skutkach ubocznych. Zabieg wyszedł pozytywnie.

Nawet z głęboko położonymi naczyniami sobie poradził. Jeden z lepszych chirurgów, z jakimi miałem do czynienia. Do pacjenta podchodzi, jak do faktycznego klienta. Zero wywyższania się.

Przyjazny chirurg, ma dobre podejście do pacjenta, problemy rozwiązuje całościowo. Można błyskawicznie wrócić z nim do życia.

Dba o sterylną atmosferę. Zabiegi laserowe uważam za ekstremalnie skuteczne przy usuwaniu nowotworowych zmian skórnych.