Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Torbiele

Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg ogólny Wołów lek. med. Aleksander Biały

Prywatny Gabinet Urologiczny Aleksander Biały Przychodnia Rejonowa
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 34
56-100 Wołów

Doskonały diagnosta, lekarz pełen empatii, ogromna wiedza i doswiadczenie. Doktor leczyl mojego ojca. Gdyby kazdy lekarz byl jak dr Biały, społeczeństwo by na pewno mniej narzekało na służbę zdrowia. Jeden z najlepszych urologow w rejonie Wołowa i Wrocławia.
Opinia dodana przez: Ewa Jaskółowska-Dzombić
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Krzysztof Nowosad

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

USG, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna