Wałbrzych Chirurg Ogólny

ul. Wincentego Witosa 82
58-306 Wałbrzych

Ja u Pana doktora byłam dwukrotnie, i każdą z wizyt wspominam bardzo dobrze. Lekarz uprzejmy z naprawdę wysoką kulturą osobistą, co teraz jest rzadko spotykane wśród lekarzy. Jest bardzo dobrym specjalistą. Lekarz godny polecenia!

lekarz Bodha Subedi

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO
UL. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO 4
58-309 Wałbrzych

Bardzo dobry człowiek gdy nic nie mowi a duzo jest dobrym lekarzem, dużo dyżuruje, dostaje pełno pochwal i ludzie bardzo go lubią. Osobiście bardzo mi się ten lekarz podoba. Zmienił mi gips na nową generację plastikową. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: miszy

Szmidta 16/1
58-300 Wałbrzych

Będąc pacjentką pani doktor zawiodłam się ... ucierpiało na tym nie tylko moje zdrowie ale i życie . Z teoretyczne prostego zabiegu powstał guz nowotworowy a stało się tak przez złe rozpoznanie choroby przez panią doktor , teraz walczę o życie , nie wiem kto pisze i skąd płyną te pozytywne komentarze i opinie ale pani dr. lekceważąco podeszła do mojej sprawy jak i samej choroby a byłam jej wieloletnią pacjentką i pani doktor wiedziała o przebiegu mojej choroby jak i samym stanie zdrowia teraz jestem załamana i nie wiem co robić.

Opinia dodana przez: dana

MEDIC
Krasińskiego 32 / 11
58-309 Wałbrzych

Bardzo dobry lekarz chirurg urolog dostępny i miły dla pacjentów - Polecam wszystkim jako pacjent . Godny polecenia .......

Opinia dodana przez: Adam Poźniak

Palisadowa 79 lok. 34

Wspaniały,ciepły lekarz
Bardzo uprzejmy,fachowo podchodzi do pacjentów
Wszystko dokładnie tłumaczy
To prawdziwy lekarz z powołania
Polecam wszystkim

Wspaniały,ciepły lekarz
Bardzo uprzejmy,fachowo podchodzi do pacjentów
Wszystko dokładnie tłumaczy
To prawdziwy lekarz z powołania
Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Stanisława

Andersa 115 / 4
Wałbrzych

Bardzo polecam tego lekarza. Nie traktuje pacjenta jak bydlo tylko z duzym szacunkiem i potrafi na prawde pomoc da sie takze z tym Doktorem porozmawiac i o wszystko dopytac. Cierpliwy, serdeczny,profesjonalny

Szmidta 16/1
58-300 Wałbrzych

Fantastyczny lekarz, bardzo dokładnie bada pacjenta, szczegółowo informuje o chorobie, metodach leczenia i ewentualnych powikłaniach. Cierpliwy, bardzo uprzejmy, do pacjenta zwraca się z szacunkiem, a to nie często spotykana cecha w środowisku lekarskim. Polecam bardzo.

Pasteura 14
Wałbrzych

Lekarz z powołania z tak rzadko teraz spotykanym serdecznym i troskliwym podejściem do pacjenta. Mnie i mojej rodzinie okazał tyle serca i cierpliwości w tłumaczeniu, na czym polega leczenie mojej choroby, że spotkania z Panem Doktorem traktowaliśmy jak spotkania z Kimś Wyjątkowym, a jednocześnie bliskim. Chirurg o złotych dłoniach. Zawdzięczam dr. Gardulskiemu nie tylko zdrowie, ale i uratowaną godność chorego człowieka. Dugiego takiego lekarza nie będzie. Szanowny Panie Doktorze - dziękuję.

Wałbrzych

Bardzo miły i uprzejmy starszy Pan. Zbadał nie tylko to z czym przyszłam ale i pomógł z innymi problemami zdrowotnymi, o które zapytałam. Nie miał kłopotu zeby mi pomóc i dokładnie powiedział co robić zeby zmniejszyć dolegliwości.Noga wróciła szybko do zdrowia choć wcześnbiej byłam u innych lekarzy tylko nakupowałam i nawydawałam pieniędzy na leki a ona i tak się paprała a Pan dr. Szatkowski w 2 tygodnie wyleczył mi noge!

Na korytarzu był tłum. Cały czas ktoś pukał i zaglądał do gabinetu a on spokojnie mnie badał i nawet nie reagował na czsto chamskie odzywki pacjentów zaglądających do gabinetu. Na moje pytanie jak długo da tak rade powiedział ze ludzie są różni a to jest jego praca którą bardzo lubi..

dr n. med. Czesław Jaremczyk

Traumatolog, Ortopeda

Prywatny Gabinet Lekarski
gen. Bema 83a
58-304 Wałbrzych

Zły organizator oddziału. Nastawiony na kierowanie pacjentów ze szpitala do swojej prywatnej działalności.

Opinia dodana przez: Jan