Chirurg Ogólny Warszawa

Chirurg ogólny Warszawa lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

Gabinet Ginekologiczny "Gyn-Care"
Chodkiewicza 7 lok usł 4

Byłam dzisiaj na wizycie u Pani Doktor, jestem zauroczona. Tak jestem Panią Doktor zauroczona. Podejście do pacjenta super. Na takich lekarzy czekamy. Pani Doktor DZIĘKUJĘ do zobaczenia w maju 2019 r.
Opinia dodana przez: Weronika
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Marcin Madej

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Dr Madej co prawda ostatni raz leczył mnie dokładnie 9 lat temu, aczkolwiek jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Prawdziwy profesjonalista. Ogromna wiedza w połączeniu z przyjemnym temperamentem. Dałbym mu się pokroić, bo złożyłby mnie pewnie lepiej niż jestem obecnie. To nasza wspólna rodzinna opinia, gdyż leczyliśmy się u niego z bratem. W dodatku nasza mama konsultowała się z lekarzem, gdyż była psychologiem, a Pan Madej jest bardzo światłym człowiekiem ...
Opinia dodana przez: Tobiasz
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

USG, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Paweł Dąbrowski

lekarz Paweł Dąbrowski

Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Przychodnia
Chełmska
05152 Warszawa

Wizyta u Pana Doktora przebiegła bardzo szybko - mimo to, czułam się profesjonalnie obsłużona. Lekarz zadał kilka pytań i odpowiedział na kilka moich. Wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg i jakie są zalecenia po. Z początku wydawał się poważny, ale okazało się, że potrafi się uśmiechnąć do pacjenta :)
Opinia dodana przez: Krystyna
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Gastrolog, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata
Chirurg ogólny Warszawa dr hab. n. med. Tomasz Grzela

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Tomaszowi Grzeli za wyleczenie moich nóg a żeby naprawdę pokazać,że nie są to takie zwykłe nogi kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi lewy staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości nogi. ...

dr n. med. Monika Bieniasz

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

SAN-CREDO-MED
Komorska 49

Panią Doktor polecił mi znajomy, który również zachorował na nowotwór jelita grubego. Bałem się, że jak na NFZ, to długo będę czekał, a wiadomo - czas ma ogromne znaczenie. Pani Dr przyjmuje w szpitalu na Nowogrodzkiej dwa razy w tygodniu, i kolejki wcale nie są długie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza. Dokładnie wyjaśniła mi wszystko co i jak. Co najważniejsze, w ogóle nie czułem się skrępowany. ...
Opinia dodana przez: StefanCh63
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Gastrolog, Proktolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Z całego serca polecam Dr. Bermana!
Bardzo kompetentny, wnikliwy i uprzejmy lekarz - jedyny, który na poważnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie wytłumaczył i ustalił plan leczenia. Bardzo kompleksowe podejście, duża wiedza i super podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę przychodzić na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Monika
Chirurg ogólny Warszawa dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Klinika Warszawa
ul. Tarczyńska 20
Ochota, Warszawa

Jestem zachwycona Panią doktor :) Korzystam z jej usług od kilku lat. Poza ogromną wiedzą ma też wspaniały kontakt z pacjentką :) polecam :) :) :)
Opinia dodana przez: Marlena
Chirurg ogólny Warszawa lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

LUX-MED
Chmielna 83/87

Trudno mi ocenić kompetencje lekarskie natomiast mogę coś powiedzieć na temat podejścia do pacjenta: arogancja, brak szacunku, nieumiejętność słuchania. Być może pan doktor miewa słabsze dni, wtedy lepiej do niego nie podchodzić.
Opinia dodana przez: Piotr

Chirurdzy ogólni w Warszawie