Chirurg Ogólny Warszawa

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Bardzo chamski lekarz odzywki typu proszę siadać, nie dyskutować. Nie na miejscu tym bardziej w Placówce Luxmed. Świadczy to o kulturze. Nie polecam. W Luxmed wizyta trwa 3 min a od wyjścia pacjenta na wezwanie następnego 3-5 min
Opinia dodana przez: Mariusz

dr Konrad Maciejewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Strefa Pacjenta
ul. Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210

Doktor może i jest specjalistą w swojej dziedzinie ale cechuje go niezwykła arogancja. W pracy lekarza obok kompetencji medycznych bardzo ważna jest empatia i kultura osobista, czego tutaj widać ogromny deficyt.
Opinia dodana przez: Konrad

dr n. med. Marek Szkiłłądź

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 250

Conrada 15

Nie mogę polecić tego lekarza. Nie wydawał się zainteresowany moim problemem. Może był zbyt błahy dla pana doktora, ale mimo to pozostaje kwestia podejścia do pacjenta - a tu bardzo słabo.

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12

Klinikę PRAG-MED polecili mi znajomi.
Powiedzieli: jedź zobaczysz jak wygląda profesjonalne podejście do pacjenta.
Pojechałem, zobaczyłem, doświadczyłem.
Pierwsza wizyta bardzo pozytywna.
Bardzo szczegółowe omówienie sposobu wykonania zabiegu (przepuklina pachwinowa).
Druga wizyta-piątek .
Miłe powitanie przez Panie pielęgniarki, wskazanie pokoju do przygotowania się do zabiegu, między czasie Panowie doktorzy przychodzili i informowali mnie jeszcze raz na czym będzie polegał zabieg.
W życiu nie spotkałem się z taką troską ze strony lekarzy.
Opinia dodana przez: Jacek

Szpital Bielański
Cegłowska 80

Pan G. Gil jest jednym z najlepszych lekarzy których znam . Jako jedyny mi pomógł inni wymyślali różne przyczyny odsyłając mnie do innych specjalistów lup twierdzili że czasem każdego coś boli. Po prostu ręce mi opadały a coraz większy ból nie pozwalał na normalne funkcjonowanie . Na pewno służba zdrowia jest niedofinansowana ale czasem nie wiem jaka kasa by była potrzebna żeby zmienić podejście lekarza do chorego co by było ...
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Dariusz Wąsowski

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Centrm Onkologii-Instytut
W.K. Rendgena 5

Wspaniały, doskonały w swojej dziedzinie, cierpliwy, wrażliwy, rozumie chorego i jego uzasadnione obawy o stan choroby, poświęca pacjentowi swoją uwagę. Jest dokładny i rozważny w podejmowaniu decyzji o leczeniu. Ciepły i życzliwy, prawdziwy doktor, kocha swoją pracę i stara się zrobić dla chorego wszystko co możliwe by go wyleczyć. Wielkie uznanie i szacunek dla Niego. Jest niezwykłym człowiekiem. Miałam szczęście być przez Niego diagnozowana i operowana i jestem szczęśliwa, że ...

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Wspaniały diagnosta. Dzięki ogromnej wiedzy medycznej i doświadczeniu, przy jednoczesnym wykorzystaniu dostępnych badań precyzyjnie określa przyczynę dolegliwości i zaawansowanie choroby. Dobry kontakt z pacjentem , pewność działania, w trudnych przypadkach jasne określanie kolejnych etapów postępowania, powodują, że zyskuje się pełne zaufanie i przekonanie co do zastosowanych metod leczenia i przewidywanych ich efektów. Lekarz z powołania, w żadnym momencie nie pozwala pacjentowi „siąść psychicznie” przedstawiając ...
Opinia dodana przez: maj.joanna

dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Klinika WUM

Doskonały lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Prawdziwy lekarz z powołania. Fantastyczne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Ja

lekarz Jerzy Lichomski

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

Wspaniały lekarz, a przy tym dobry, ciepły człowiek, który pomimo ogromu pracy i zmęczenia ZAWSZE znajduje czas dla pacjenta oraz rodziny, aby porozmawiać, wytłumaczyć i uspokoić . Za wszystko bardzo dziękujemy, choć nie ma takich słów, które potrafią wyrazić naszą wdzięczność. Życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej i wszystkiego najlepszego w życiu!!
Opinia dodana przez: Dariusz Maciejewski Włocławek

Chirurdzy ogólni w Warszawie