Chirurg Ogólny Warszawa

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Bardzo rzeczowe, dobre podejście Pani doktor w przychodni przy ul Al. Zjednoczenia. Zabieg był drobny, ale przeprowadzony pewnie, a zalecenia zostały podane czytelnie i cierpliwie. Emanował absolutny profesjonalizm.
Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Piotr Ciszewski

Proktolog, Onkolog

wizyta już od 100

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
ul. Lentza 35

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta

WOLSKI

Zdarza się, że coraz częściej w dzisiejszych czasach narzekamy na służbę zdrowia i lekarzy, ale jest wśród nich wiele wyjątków. Między innymi pełniący zastępcy ordynator oddziału chirurgii w Szpitalu przy ul. Kasprzaka Pan Dr. Piotr Olender. Człowiek zaangażowany, kompetentny w swojej specjalizacji, słowny, profesjonalny, indywidualnie podchodzący do pacjenta. Aż miło wracać do Pana Doktora na następną wizytę. Wdzięczna pacjentka Wiesława
Opinia dodana przez: Wiesława

Szpital Praski
Widok 10

Polecam wizytę u Pana Doktora każdemu kto szuka pomocy kompetentnego lekarza chirurga.W moim przekonaniu Pan Doktor jest lekarzem już dzisiaj rzadko spotykanym: znakomitym,skutecznym specjalistą, wzbudzającym ogromne zaufanie i poświęcającym dużo czasu na rozmowę. Jeśli powiem, że to ponadto bardzo kulturalny Pan, to wyda się prawie niemożliwe. A jednak...
Z całego serca polecam.

lekarz Artur Witt

Urolog, Chirurg ogólny

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Polecam Pana Doktora.
Uprzejmy, dokładny, wszystko dobrze wytłumaczy. Przepisze potrzebne badania, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Lekarz Anna Kaniewska to lekarz z prawdziwego powołania. Dzięki takiemu lekarzowi pacjent czuje się naprawde ważny i może być pewien że jest pod opieką prawdziwego specjalisty.

Odkryta 67E/3

Dziś mija moja pierwsza rocznica udanej operacji raka tarczycy, której dokonał dr Marek Wroński. Z tej okazji chcę podziękować lekarzowi i życzyć przyszłym pacjentom aby również trafiły w ręce tak dobrego fachowca.
Opinia dodana przez: Elzbieta

dr n. med. Wirginiusz Dziewirski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

wizyta już od 70

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Pan Doktor prowadził leczenie mojego taty, teraz kiedy jest już po wszystkim i tata jest zdrowy możemy wystawić Panu Doktorowi pozytywną opinię, może na początku nie jest za bardzo wylewny ale jest bardzo kompetentny a na kolejnych wizytach mówi coraz więcej. Polecamy!!

Szpital
aleja Solidarności 67

Genialne podejście do pacjenta i bardzo wysoki standard świadczonych usług to pierwsze co przychodzi mi na myśl o doktor Obcowskiej. Jestem jej pacjentką w Ober Clinic, wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Badania przeprowadza bardzo delikatnie, zapewniając maksymalny komfort. Cierpliwa, dokładna, sympatyczna z dużym wyczuciem.
Opinia dodana przez: Justyna

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Świetny lekarz na izbie przyjęć Medicover. Dokładna diagnoza i zlecone szczegółowe badania. Świetne podejście do pacjenta. Przy podejrzeniu zapalenia wyrostka od razu przeprowadził badania potrzebne do tomografii.
Opinia dodana przez: Przemysław

Chirurdzy ogólni w Warszawie