Chirurg Ogólny Warszawa

lekarz Artur Witt

Urolog, Chirurg ogólny

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Polecam Pana Doktora.
Uprzejmy, dokładny, wszystko dobrze wytłumaczy. Przepisze potrzebne badania, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Polecam Pana Doktora.

Szpital Praski
Widok 10

Polecam wizytę u Pana Doktora każdemu kto szuka pomocy kompetentnego lekarza chirurga.W moim przekonaniu Pan Doktor jest lekarzem już dzisiaj rzadko spotykanym: znakomitym,skutecznym specjalistą, wzbudzającym ogromne zaufanie i poświęcającym dużo czasu na rozmowę. Jeśli powiem, że to ponadto bardzo kulturalny Pan, to wyda się prawie niemożliwe. A jednak...
Z całego serca polecam.

Z całego serca polecam.

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Lekarz Anna Kaniewska to lekarz z prawdziwego powołania. Dzięki takiemu lekarzowi pacjent czuje się naprawde ważny i może być pewien że jest pod opieką prawdziwego specjalisty.

Odkryta 67E/3

Dziś mija moja pierwsza rocznica udanej operacji raka tarczycy, której dokonał dr Marek Wroński. Z tej okazji chcę podziękować lekarzowi i życzyć przyszłym pacjentom aby również trafiły w ręce tak dobrego fachowca.

Opinia dodana przez: Elzbieta

Szpital
aleja Solidarności 67

Genialne podejście do pacjenta i bardzo wysoki standard świadczonych usług to pierwsze co przychodzi mi na myśl o doktor Obcowskiej. Jestem jej pacjentką w Ober Clinic, wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Badania przeprowadza bardzo delikatnie, zapewniając maksymalny komfort. Cierpliwa, dokładna, sympatyczna z dużym wyczuciem.

Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Wirginiusz Dziewirski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

wizyta już od 70

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Pan Doktor prowadził leczenie mojego taty, teraz kiedy jest już po wszystkim i tata jest zdrowy możemy wystawić Panu Doktorowi pozytywną opinię, może na początku nie jest za bardzo wylewny ale jest bardzo kompetentny a na kolejnych wizytach mówi coraz więcej. Polecamy!!

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Świetny lekarz na izbie przyjęć Medicover. Dokładna diagnoza i zlecone szczegółowe badania. Świetne podejście do pacjenta. Przy podejrzeniu zapalenia wyrostka od razu przeprowadził badania potrzebne do tomografii.

Opinia dodana przez: Przemysław

Żenczykowskiego 5/12

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Wizyta u pana doktora to sama przyjemność-brzmi dość dziwnie ale prawdziwie.Przyglądałam się pacjentom wychodzącym z gabinetu,oni wszyscy byli uśmiechnięci.

Opinia dodana przez: Iwona

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A

Bardzo empatyczny Pan Doktor, doskonale wyczuwa lęki i obawy pacjenta. Potrafi rozwiać wątpliwości. Można bez lęku poddać się Jego kunsztownym umiejętnościom chirurgicznym. Z wręcz anielską cierpliwością wytłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem przebieg leczenia i samego zabiegu. A najważniejsze, że rany po zabiegu pięknie, bez żadnego zakażenia powracają do zdrowia. Dzięki Panu Doktorowi mam uratowany paluch u nogi. Anna, lat 60

Opinia dodana przez: Anna

Konstancińska 5B/51

Wystawiam najlepszą opinię, dotyczy to zarówno lekarza jak i człowieka.

Wystawiam najlepszą opinię, dotyczy to zarówno lekarza jak i człowieka.
Dzięki poświęceniu i umiejętnościom Pana Doktora jeszcze w czasach pracy w klinice na Banacha w Warszawie mojemu Tacie zostało darowane 20 lat życia. Po zakończeniu hospitalizacji wybitni specjaliści próbowali w dalszym ciągu traktować chorobę Taty jako beznadziejną. Byłoby tak, gdyby nie stwierdzenie Pana Doktora "a ja spróbuję". Mozolnie ale po trzech i pół roku nie było ani pałeczki ropy błękitnej ani przetok. po czterech miesiącach do rozpoczętego leczenia przyłączył się dotychczas sceptycznie nastawiony właściwy dla tego schorzenia specjalista (też wcale nie profesor). Tata ku zaskoczeniu wszystkich przeżył jeszcze 20 lat. zmarł 15 grudnia 2016 r. w wieku prawie 92 lat.
W imieniu rodziny składam serdeczne podziękowania.
Dla mnie postawa Pana Doktora była przesłaniem w okresie tych 20 lat opieki nad Tatą.
Wielkie dzięki.
Krystyna Rytel