Chirurg Ogólny Warszawa

Centrum Zdrowia Dziecka Oddział Chirurgii Ogólnej

Albert Einstein powiedział "Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia" - ja się z tym zgadzam każdy z nas powinien myśleć o innych. A pan prof.dr hab.nauk med. Piotr Kaliciński ma naprawdę złote serduszko i tak dużo robi dla małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka . Moja ocena 5.0 ale to za mało . Dziękuję za to że żyje .
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Monika Jachna-Grzesiak

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak Sp.z.o.o.
Czerniakowska 178 A

Jestem właśnie po zabiegu liposunkcji i ginekomastii już drugi tydzien i czuje sie bardzo dobrze. Moj komfort psychiczny sie poprawil znacznie. Mam 20 lat i wstydzilem sie chodzic na silownie, basen z powodu "piersi". Teraz juz niemoge sie doczekac powrotu do normalnosci. Jesli chodzi o Pania doktor to jest bardzo profesjonalna mila i przyklada wage do szczegołów. Zabieg przebiegl bez zadnych powiklan. Po wybudzeniu z narkozy ogolnej czulem sie bardzo ...
Opinia dodana przez: Kris

dr n. med. Wirginiusz Dziewirski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

wizyta już od 70

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Mądry lekarz. Miły, cierpliwy i dobry człowiek. Zachorowałam w 2013 roku. W mieście, w którym mieszkam nikt nie potrafił postawić diagnozy. Po kilku tygodniach, lekarzowi udało się określić, że to mięsak, wówczas trafiłam do Pana Doktora. Powiedział, że mam się nie martwić, że z nowotworem walczy się trochę dłużej niż z grypą...i wyleczył mnie.

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Bardzo rzeczowe, dobre podejście Pani doktor w przychodni przy ul Al. Zjednoczenia. Zabieg był drobny, ale przeprowadzony pewnie, a zalecenia zostały podane czytelnie i cierpliwie. Emanował absolutny profesjonalizm.
Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Piotr Ciszewski

Proktolog, Onkolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta

WOLSKI

Zdarza się, że coraz częściej w dzisiejszych czasach narzekamy na służbę zdrowia i lekarzy, ale jest wśród nich wiele wyjątków. Między innymi pełniący zastępcy ordynator oddziału chirurgii w Szpitalu przy ul. Kasprzaka Pan Dr. Piotr Olender. Człowiek zaangażowany, kompetentny w swojej specjalizacji, słowny, profesjonalny, indywidualnie podchodzący do pacjenta. Aż miło wracać do Pana Doktora na następną wizytę. Wdzięczna pacjentka Wiesława
Opinia dodana przez: Wiesława

Szpital Dzieciątka Jezus
ul.Nowogrodzka59

Empatia, uśmiech i życzliwość do pacjenta. Rzetelność, umiejętność wytłumaczenia tak by pacjent zrozumiał i nie był przerażony.
Ogromny szacunek.

Szpital Praski
Widok 10

Polecam wizytę u Pana Doktora każdemu kto szuka pomocy kompetentnego lekarza chirurga.W moim przekonaniu Pan Doktor jest lekarzem już dzisiaj rzadko spotykanym: znakomitym,skutecznym specjalistą, wzbudzającym ogromne zaufanie i poświęcającym dużo czasu na rozmowę. Jeśli powiem, że to ponadto bardzo kulturalny Pan, to wyda się prawie niemożliwe. A jednak...
Z całego serca polecam.

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Lekarz Anna Kaniewska to lekarz z prawdziwego powołania. Dzięki takiemu lekarzowi pacjent czuje się naprawde ważny i może być pewien że jest pod opieką prawdziwego specjalisty.

lekarz Artur Witt

Urolog, Chirurg ogólny

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Polecam Pana Doktora.
Uprzejmy, dokładny, wszystko dobrze wytłumaczy. Przepisze potrzebne badania, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Chirurdzy ogólni w Warszawie