Chirurg Ogólny Warszawa

lekarz Robert Proczka

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Tęczowa 7

Doskonały Chirurg naczyniowy Od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie Widać Jego wielkie poświęcenie w leczeniu chorych. Lekarz z powołania i zamiłowania ,kompetentny nie liczy godzin poświęconych dla ratowania zdrowia swoich pacjentów.

Opinia dodana przez: Irena

Sonaty 6/430

Dr Anita Borodzicz jest chirurgiem pracującym w Poradni Chirurgicznej w Pruszkowie. Na zakrzepicę leczę się już kilkadziesiąt lat ale z taką opieką się jeszcze nie spotkałam. Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, ponieważ oprócz fachowej wiedzy troszczy się również o swoich pacjentów. Jest osobą niezwykle miłą co w dzisiejszych czasach, w państwowej służbie zdrowia, nie jest zbyt częstym zjawiskiem.

Opinia dodana przez: Krystyna

Prywatny Gabinet Lekarski
Platynowa 6 l. 121

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Wszystko tłumaczy i objaśnia. Budzi zaufanie. Polecam bardzo serdecznie

Opinia dodana przez: Iwo

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii

Wspaniały lekarz , pełen profesjonalizm , polecam z ręką na sercu :)Bardzo pomógł mojej mamie , stan był bardzo poważny , uwięźnięte jelita , pęknięte jelito i przepuklina.Jeszcze raz polecam i diękuję Panu Doktorowi .

Opinia dodana przez: Edyta

WOLSKI

Lekarz który wart jest POLECENIA w dosłownym tego słowa znaczeniu. Na tak miłego, kompetentnego, delikatnego i znającego swój FACH chirurga trafiłem - to On spowodował, że zabieg wykonany jego rekami postawił mnie na nogi i wracam do zdrowia. To tacy lekarze budują POZYTYWNĄ opinię o "Naszej" służbie zdrowia - serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: LeszekKomen leszekkom

Poznańska 21 lok. 29

Super lekarz. Najlepszy na jakiego udało mi się trafić. Bardzo pracowity, a na dodatek wyjątkowo skromny. Pacjent jest dla niego najważniejszy.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Waldemar Macioch

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Wyszogrodzka 6/47

Lekarz-człowiek dla którego najważniejszy jest pacjent i jego rodzina. Wspaniały specjalista w dziedzinie, którą się zajmuje. Podejście indywidualne do każdego pacjenta i jego schorzeń. Człowiek o wielkim sercu.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Kuśmierski

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Dworkowa 15 A/9

Wspaniały lekarz, który z życzliwością podchodzi do pacjenta i jego rodziny. Ma złote ręce i wiele odwagi.

Opinia dodana przez: Ewa
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Torakochirurg, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.

Bohomolca 17

Wystawiam swój komentarz po roku od operacji, bo myślę, że dopiero teraz moja opinia będzie wiarygodna. Doktor Tomasz Borkowski przeprowadził u mnie operację plastyki połączenia miedniczki z moczowodem. Zabieg był trudny, bo warunki mojej anatomii były skomplikowane. Obecnie bardzo dobrze się czuję, nerka pracuje prawidłowo, wyniki lepsze niż u zdrowego człowieka, cieszę się życiem i dopiero teraz po 40 wiem, co to znaczy żyć bez bólu nerek. Przez wiele lat bardzo cierpiałam i nie zdawałam sobie sprawy, że można żyć inaczej. Doktor jest człowiekiem niezwykle empatycznym i troskliwym. Z wielką uwagą podchodził do mojego problemu. Byłam zaskoczona, kiedy po operacji w środku nocy pojawił się przy moim łóżku pytając jak się czuję. Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi, że uratował mi nerkę i odzyskałam zdrowie. Pracuję, jeżdżę rowerem, chodzę po górach, jest po prostu super. Polecam doktora wszystkim osobom, które borykają się z problemami urologicznymi. Dziękuję Doktorze !!!

Opinia dodana przez: Monika

Chirurdzy ogólni w mieście Warszawa