Chirurg Ogólny Warszawa

- 635 lekarzy

Centrum Zdrowia Dziecka Oddział Chirurgii Ogólnej

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Albert Einstein powiedział "Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia" - ja się z tym zgadzam każdy z nas powinien myśleć o innych. A pan prof.dr hab.nauk med. Piotr Kaliciński ma naprawdę złote serduszko i tak dużo robi dla małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka . Moja ocena 5.0 ale to za mało . Dziękuję za to że żyje .
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Monika Jachna-Grzesiak

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak Sp.z.o.o.
Czerniakowska 178 A
00-440 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem właśnie po zabiegu liposunkcji i ginekomastii już drugi tydzien i czuje sie bardzo dobrze. Moj komfort psychiczny sie poprawil znacznie. Mam 20 lat i wstydzilem sie chodzic na silownie, basen z powodu "piersi". Teraz juz niemoge sie doczekac powrotu do normalnosci. Jesli chodzi o Pania doktor to jest bardzo profesjonalna mila i przyklada wage do szczegołów. Zabieg przebiegl bez zadnych powiklan. Po wybudzeniu z narkozy ogolnej czulem sie bardzo ...
Opinia dodana przez: Kris

dr n. med. Wirginiusz Dziewirski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

wizyta już od 70

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Mądry lekarz. Miły, cierpliwy i dobry człowiek. Zachorowałam w 2013 roku. W mieście, w którym mieszkam nikt nie potrafił postawić diagnozy. Po kilku tygodniach, lekarzowi udało się określić, że to mięsak, wówczas trafiłam do Pana Doktora. Powiedział, że mam się nie martwić, że z nowotworem walczy się trochę dłużej niż z grypą...i wyleczył mnie.
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo rzeczowe, dobre podejście Pani doktor w przychodni przy ul Al. Zjednoczenia. Zabieg był drobny, ale przeprowadzony pewnie, a zalecenia zostały podane czytelnie i cierpliwie. Emanował absolutny profesjonalizm.
Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Piotr Ciszewski

Proktolog, Onkolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 3

+1 więcej

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta

WOLSKI

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Zdarza się, że coraz częściej w dzisiejszych czasach narzekamy na służbę zdrowia i lekarzy, ale jest wśród nich wiele wyjątków. Między innymi pełniący zastępcy ordynator oddziału chirurgii w Szpitalu przy ul. Kasprzaka Pan Dr. Piotr Olender. Człowiek zaangażowany, kompetentny w swojej specjalizacji, słowny, profesjonalny, indywidualnie podchodzący do pacjenta. Aż miło wracać do Pana Doktora na następną wizytę. Wdzięczna pacjentka Wiesława
Opinia dodana przez: Wiesława
+1 więcej

Szpital Dzieciątka Jezus
ul.Nowogrodzka59
02-006 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Empatia, uśmiech i życzliwość do pacjenta. Rzetelność, umiejętność wytłumaczenia tak by pacjent zrozumiał i nie był przerażony.
Ogromny szacunek.
Opinia dodana przez: Anonim

Szpital Praski
Widok 10
03-401 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam wizytę u Pana Doktora każdemu kto szuka pomocy kompetentnego lekarza chirurga.W moim przekonaniu Pan Doktor jest lekarzem już dzisiaj rzadko spotykanym: znakomitym,skutecznym specjalistą, wzbudzającym ogromne zaufanie i poświęcającym dużo czasu na rozmowę. Jeśli powiem, że to ponadto bardzo kulturalny Pan, to wyda się prawie niemożliwe. A jednak...
Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz Anna Kaniewska to lekarz z prawdziwego powołania. Dzięki takiemu lekarzowi pacjent czuje się naprawde ważny i może być pewien że jest pod opieką prawdziwego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Artur Witt

Urolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 2

+1 więcej

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam Pana Doktora.
Uprzejmy, dokładny, wszystko dobrze wytłumaczy. Przepisze potrzebne badania, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości.
Opinia dodana przez: Anonim

Chirurdzy ogólni w WarszawieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat