dr n. med. Arkadiusz Słomka

Pulmonolog, Alergolog

Chodzę z Córką do Pana dr Słomki już około 7 lat. Polecam. To kompetentny lekarz, na pytania odpowiada szczegółowo, pamięta pacjentów (mimo iż chodzimy na NFZ).

Byłam u tego lekarza nic mi nie powiedział przepisał leki i to wszystko to ja się więcej nagadałam niż on nic nie mogłam z niego wyciągnąć i tez byłam z dzieckiem naprawdę nie polecam tego lekarza.

Gorąco polecam doktora! Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków! Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

Gorąco polecam doktora!

Rzetelnie podejście do tematu - przed wizytą testy skórne i obowiązkowa spirometria. Wszystko zostało omówione, skonsultowane i zlecono mi leki.Powoli zaczynam się lepiej czuć - za 2 tygodnie mam kontrolę. Ze swojej strony - polecam!

Ze swojej strony - polecam!

Niestety kolejny gburowaty nadety lekarz. Kompletnie nie wzbudza zaufania, szczegolnie, ze bylam z malym dzieckiem. nie polecam

Rewelacyjny lekarz, z synem jeździłem ze skazą białkową po wielu lekarzach i przypadkiem przez znajomą trafiłem do dr. Słomki. Dziecku pomógł po jednej wizycie, objawy na skórze skazy białkowej mineły już po 2 dobach. Naprawdę polecam!!

Chodzilam do tego lekarza przez dłuższy okres czasu. Nistety sie zawiodłam. Niestety niepoleciłabym go.

Bardzo dobry lekarz,kompetentna, tłumaczy chorobę i metodę leczenia.Polecam.

Bardzo dobry lekarz,kompetentna, tłumaczy chorobę i metodę leczenia.Polecam.

Bardzo dobry i odpowiedzialny człowiek. Potrafi wysłuchać i znależć przyczyne

Bardzo dobry i odpowiedzialny człowiek. Potrafi wysłuchać i znależć przyczyne

Swietny lekarz!Dokladnie wsz tłumaczy,słucha pacjenta.Załatwia wsz od reki,mily.