Chirurg Ogólny

Chirurg ogólny Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Rubież 14 b
61-612 Poznań

Jako stały pacjent p. Piotra Grossa stwierdzam jednoznacznie:wczesniej tzn.co najmniej od kilku lat w naszej miejscowości nie było tej klasy specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej dysponującego wysokiej klasy sprzętem, a co za tym idzie przede wszystkim umiejącego ten sprzęt w 100% wykorzystać celem wykonywania zabiegów z naprawdę pozytywnym skutkiem.A oto maja historia leczenia:Pierwszym zabiegiem było laserowe usuwanie zrogowaciałych narośli na lewym i prawym przedramieniu.Wczesniej próbowałem je usunąć ciekłym azotem u ...
Opinia dodana przez: Jaro41

dr n. med. Robert Matuszewski

Traumatolog, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Chirurg ogólny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!
Opinia dodana przez: Łukasz

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Bardzo uprzejmy człowiek, ale co ważniejsze wiedza i doświadczenie jest u Pana doktora olbrzymie. Potrafi prowadzić wizytę, a człowiek jest w stanie zaufać. Obecnie jestem pod koniec leczenia i pod kontrolą Pana Leksowskiego. Polecam tego lekarza i jego umiejętności.
Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg ogólny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

W styczniu przeszłam operacje powiększenia piersi przez dr. Charazińskiego.. jestem bardzo zadowolona z efektu.. piersi są piękne, kształtne. Wyglada to rewelacyjnie. Operacja przebiegła bez komplikacji, opieka w klinice na 5. Sama klinika bardzo przyjemna, kameralna.. a mój cudowny Pan doktor.. ahh nic dodać, nic ująć. Dla mnie jest w 100% profesjonalistą z cudownym podejściem do pacjenta.
Gorąco polecam dr Charazińskiego i bardzo się ciesze, ze trafiłam akurat do niego 😊
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.
Chirurg ogólny Poznań prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

To najbardziej sympatyczny i fachowy lekarz do jakiego trafiłem. Tylko dzięki jego zaangażowaniu udało się uratować moja nogę. Byłem długo leczony na rwę kulszową. Pan Profesor po dogłębnym badaniu doplerem rozpoznał niedrożność żył. Sprawnie wykonał przeszczep i mogę chodzić na własnych nogach.
Polecam gorąco.

Chirurg ogólny Łódź lek. med. Przemysław Lipiński

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata