Chirurg Ogólny Wrocław

lekarz Adam Rzechonek

Wilczyce ul. Dworska 21
51-361 Wrocław

Bardzo dobry lekarz,dzięki niemu żyje, szkoda że ciągle zaganiany, nie zdążyłem się się z nim pożegnać. Wraz z żoną życzymy mu wszystkiego dobrego. Leśnik z Opolskiego
Opinia dodana przez: Bogdan

Andrzej Dumański

Kardiolog, Chirurg ogólny

Gabinet lekarski

53-333 Wrocław

Proszę o jakieś namiary na doktora Dumański ego. Moja mama jest 5 lat po wstawieniu zastawki i ostatnim czasem źle się czuję a do kontroli ma dopiero na kwiecień. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego kontaktu a jak już dzwonię to wszędzie odsylaja mnie z kwitkiem. Z góry serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Piotr Barć

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

www.piotrbarc.pl
Brata Alberta 9 lok. 1
Wrocław

Dla mnie super lekarz. Profesjonalny, delikatny, błyskawicznie reaguje na każdy sygnał no i z dużym poczuciem humoru, przez co wizyty i zabieg nie były sterujące. Bardzo sprawnie przeprowadził zabieg, noga ślicznie się wygoiła. Szwy założył lepiej niż chirurg plastyczny, a mam porównanie. Polecam przede wszystkim ze profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Piotr Miśkiewicz

Ortopeda, Chirurg ogólny

Maślicka 6D / 7
Wrocław

dr Miśkiewicz 11 lat temu operował mnie po raz pierwszy - nawykowe zwichnięcie rzepki, paskudna rzecz, która powstała na skutek zaniedbań innego chirurga.
Zrobił operację i mimo iż wtedy miałam tylko 13 lat wszystko dokładnie mi wyjaśniał po co na co i dlaczego. Zadbał o moją prawidłową rechabilitację.
Przez mój nader aktywny tryb życia lądowałam w szpitalu jeszcze kilka razy i zawsze chciałam by to właśnie on się mną ...

lekarz Joanna Cisek-Korolewicz

Pugeta 10 / 4
Wrocław

Powiem tak, w większości przypadków człowiek musi się starać żeby utrzymać w tych czasach stanowisko,a ta osoba robi co jej się rzewnie podoba w dodatku obraza ludzi traktuje ich jak śmieci, podważa opinie profesorów,nie słucha co się do niej mówi,ironicznie się w zamian śmieje i dalej pracuje-ręka rękę myje w tej instytucji.
Orzecznik stwierdziła,że jestem zupełnie zdrowy nic mnie nie boli itd, mam zrośnięte dwa kręgi szyjne z uciskiem na ...
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Paweł Domosławski

Endokrynolog, Chirurg ogólny

Stysia 31 lok. 5
Wrocław

Wdzięczny jestem Panie Doktorze za pomyślną operację. Złote ręce zrobiły cuda. Jacyś obłudnicy oskarżają Pana. życzę wygranej. Na pewno w tym dopomogę.
Opinia dodana przez: Jan

dr Arkadiusz Gryglak

Ortopeda, Chirurg ogólny

szpital
kamieńskiego73a
Wrocław

Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat na tego lekarza.
Jest sympatyczny, uprzejmy, wiarygodny, stara się przykładać do pracy mimo wszystko. To wszystko prawda, że do specjalistów czeka się po kilka tygodni, a nawet miesięcy, a potem jak już się uda zarejestrować, to na poczekalni czeka się nawet 6 godzin, bo dosłownie co minutę przychodzą do pana doktora pacjenci.
Taka jest nasz publiczna służba zdrowia niestety.
Zostanie fachowo "obsłużonym" graniczy z ...

dr n. med. Paweł Szymański

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne LUX MED

50-088 Wrocław

Pan Doktor Paweł Szymański, to doskonały lekarz, sympatyczny, odpowiedzialny, zaangażowany, który z pasją wykonuje swoją pracę. Zgłosiłam się do niego z powodu mojej otyłości. Chciałam pozbyć się nadmiernego tłuszczu dlatego zdecydowałam się na chirurgiczne leczenie otyłości patologicznej. Zabieg został wykonany w pełni profesjonalnie i dokładnie, z należytą starannością, w oparciu o faktyczne doświadczenie lekarza.
Doktor podszedł do mnie indywidualnie, indywidualnie przygotowując mnie do zabiegu, zwracając na mój problem szczególną uwagę. ...
Opinia dodana przez: Pola

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

plac solidarnosci

Wrocław

Dr. Jacek Langowski to sympatyczny, pełen empatii człowiek, oraz wspaniały lekarz, który dotkniętemu chorobą człowiekowi po prostu pomaga. ....nie zostawia go sam na sam z biurokratyczną machiną NFZ.
Panu Doktorowi zawdzięczam zdrowie i najprawdopodobniej życie i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczny i życzę każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji jak ja aby napotkał na swojej drodze takiego właśnie lekarza jak dr Jacek Langowski

Zbigniew Pazera
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Piotr Czopnik

I Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej
M. Skłodoskiej-Curie 66
Wrocław

Wspaniały lekarz - doskonały chirurg.Wielki, dobry i uprzejmy Człowiek. Rozumie pacjenta, ma wobec niego dużo empatii i życzliwości.
Z wielkim uznaniem i wdzięcznością -
zoperowana niedawno pacjentka
Opinia dodana przez: Dobromiła