Chirurg Ogólny Wrocław

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.
Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Marcin Świder

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Pan Marcin to super lekarz i człowiek.
Robił mi Vaser ponad miesiąc temu i wszystko pięknie się pogoiło, a ja wróciłam do życia jak nowo-narodzona :)
Opinia dodana przez: loczek

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Z całego serca polecam Pana Leszka Spytkowskiego. Jest wspaniałym człowiekiem i super specjalistą. Tak bardzo mi pomógł kiedy po urodzeniu dziecka miałam problemy z żylakmi. Temu lekarzowi naprawdę zależy na innych. W razie potrzeby na pewno wrócę do niego i będę go wszystkim polecała. Pozdrawiam !

lekarz Bogumił Bednorz

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o.
ulica Żelazna 34
53-428 Wrocław

Do doktora Bednorza trafiłam z polecenia. Wizyta miała miejsce w Klinice Ars Estetica. Doktor bardzo wyważony, spokojny, cierpliwy z dużą troską i zrozumieniem w kierunku pacjenta. Leczyłam u doktora hemoroidy i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i całej opieki. Musze przyznać, że Panie z recepcji niezwykle uprzejme i pomocne. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Roman Massopust

Gastrolog, Chirurg ogólny

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

lekarz Andrzej Dumański

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Medicover Opieka Ambulatoryjna
ulica Powstańców Śląskich 7a
Wrocław

To była moja pierwsza wizyta i miałam przed wizytą pewne obawy. Obawy okazały się bezpodstawne a Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: anonim

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

W związku z planowanym przyjęciem do szpitala, dzisiaj miałem konsultacje u Pana doktora. Okazał się młodym, miłym i sympatycznym człowiekiem, który fachowo i profesjonalnie podszedł do problemu. Zrobił badanie, wytłumaczył dokładnie co i jak, a przede wszytkim udzielił rzetelnych informacji, które były sprzeczne z uzyskanymi wcześniej od specjalisty. Pan Doktor, wzbudził moje zaufanie. Ostateczne zdanie wyrobię sobie - mam nadzieję po dobrym - pobycie w szpitalu i zabiegu.
Pozdrawiam. T.

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Jak najbardziej polecam lekarz godny polecenia nie wciskał kitu jak poprzedni lekarze wytłumaczył wszystko bardzo kompetentne co robić w nietypowym przypadku w jakim się znalazłam i szukałam pomocy.
Opinia dodana przez: Paulina

płk. Becka 10
Wrocław

super człowiek i doskonały fachowiec- godny polecenia

Al. Poprzeczna 56/2
51-167 Wrocław

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY ...
Opinia dodana przez: Beata

Chirurdzy ogólni w Wrocławiu