Chirurg Ogólny Wrocław

Al. Poprzeczna 56/2
51-167 Wrocław

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY ...
Opinia dodana przez: Beata

MSWiA

Wrocław

Pełen profesjonalizm, wreszcie trafiłem na chirurga, który jest po prostu ludzki. Zabiegi chirurgiczne (w moim przypadku nacięcie ropnia) są bardzo bolesne. Pan doktor bez problemu zaaplikował znieczulenie, całą sprawę załatwił w 15 minut a ja po 6 dniach cierpienia nareszcie czuję ulgę. Dziękuję i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Łukasz

Jugosłowiańska 83 a
Wrocław

Wspaniały opanowany człowiek i lekarz.Pozdrawiam P.Sz.

Gabinet lekarski

50-315 Wrocław

Mogę z ręką na sercu polecić doktora Zbigniewa Duraj. Przesympatyczny człowiek, wszystko zrozumiale wyjaśni i przede wszystkim jest bardzo kompetentny. W skali od 1 do 10 oceniam na 11. Gdyby w naszej służbie zdrowia byli tylko tacy lekarze to życie byłoby o niebo lepsze. Dziękuje Panie doktorze :)
Opinia dodana przez: Sylwia

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

wspaniały lekarz, pełny profesjonalizm, troskliwie się mną zajął w czasie leczenia ; dziękuje za opiekę p.doktorze wdzięczna pacjentka Danuta C.
Opinia dodana przez: danuta

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Pani dr jest zaprzeczeniem ogólnie panującej opinii o polskiej służbie zdrowia, pełny profesjonalizm, wspaniałe podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.

A.Asnyka 27 / 4
Wrocław

lekarz solidny, profesjonalny, ma dobre podejscie do pacjenta, bardzo rzeczowy

Sochaczewska 11/2
53-133 Wrocław

Wspaniały lekarz, człowiek z duszą. Bardzo profesjonalnie i z duża empatia.
Polecam wszystkim. Lekarz, który nie, zostawi pacjenta bez odpowiedzi na żadne pytanie
Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Dariusz

wojewódzkiszpital

Wrocław

Doskonały chirurg naczyniowy! Reoperował z dobrym skutkiem mojego wujka. Polecam!

lekarz Jerzy Czernik

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Swobodna 8a
Wrocław

To nie tylko doskonały lekarz,to przede wszystkim przyjaciel naszych malusińskich,zrobi wszystko żeby ulżyć cierpieniu maluchów

Chirurdzy ogólni w Wrocławiu