Chirurg Ogólny Wrocław

Jugosłowiańska 83 a
Wrocław

Wspaniały opanowany człowiek i lekarz.Pozdrawiam P.Sz.

Gabinet lekarski

50-315 Wrocław

Mogę z ręką na sercu polecić doktora Zbigniewa Duraj. Przesympatyczny człowiek, wszystko zrozumiale wyjaśni i przede wszystkim jest bardzo kompetentny. W skali od 1 do 10 oceniam na 11. Gdyby w naszej służbie zdrowia byli tylko tacy lekarze to życie byłoby o niebo lepsze. Dziękuje Panie doktorze :)
Opinia dodana przez: Sylwia

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

wspaniały lekarz, pełny profesjonalizm, troskliwie się mną zajął w czasie leczenia ; dziękuje za opiekę p.doktorze wdzięczna pacjentka Danuta C.
Opinia dodana przez: danuta

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Pani dr jest zaprzeczeniem ogólnie panującej opinii o polskiej służbie zdrowia, pełny profesjonalizm, wspaniałe podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.

A.Asnyka 27 / 4
Wrocław

lekarz solidny, profesjonalny, ma dobre podejscie do pacjenta, bardzo rzeczowy

Sochaczewska 11/2
53-133 Wrocław

Wspaniały lekarz, człowiek z duszą. Bardzo profesjonalnie i z duża empatia.
Polecam wszystkim. Lekarz, który nie, zostawi pacjenta bez odpowiedzi na żadne pytanie
Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Dariusz

wojewódzkiszpital

Wrocław

Doskonały chirurg naczyniowy! Reoperował z dobrym skutkiem mojego wujka. Polecam!

lekarz Jerzy Czernik

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Swobodna 8a
Wrocław

To nie tylko doskonały lekarz,to przede wszystkim przyjaciel naszych malusińskich,zrobi wszystko żeby ulżyć cierpieniu maluchów

Ostrowskiego 3 lok. 210
53-238 Wrocław

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Zawiszy Czarnego 95
Wrocław

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007

Chirurdzy ogólni w Wrocławiu