Chirurg Ogólny Wrocław

- 286 lekarzy
+9 więcej

Gabinet
Ostrowskiego 3 lok. 210
53-238 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 1

+5 więcej

Gabinet
Zawiszy Czarnego 95
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007

Gabinet lekarski

54-608 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Wspanialy Lekarz,Kompetentny,Rzeczowy,Pelen uwagi dla pacjenta,Pelen wyrozumialosci, Troskliwosci..Ja jestem w szoku po wizycie w przychodni.Dr.MACIEJ NOWICKI JEST WZOREM LEKARZA DLA INNYCH...SERDECZNIE POLECAM....renata zdunik
Opinia dodana przez: renata

lekarz Piotr Stępiński

Transplantolog, Kardiochirurg

  (+2 więcej)
liczba opinii: 1

+3 więcej

Gabinet
ulica Żniwna 2
52-230 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz z prawdziwym powołaniem i ludzkim sercem wobec pacjentów. Prawdziwy specjalista. Wraz z zespołem w szpitalu w Nowej Soli ocalili mi w listopadzie 2015 roku życie. Polecam zawsze i wszystkim!!!
Serdecznie pozdrawiam, Dariusz z Gubina
Opinia dodana przez: Dariusz
+4 więcej

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 WE WROCŁAWIU AKADEMICKIE CENTRUM OPIEKI STACJONARNEJ
ulica Marii Skłodowskiej - Curie 58
50-369 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczny, kompetentny, zdecydowany i prawdomówny lekarz. A przy tym bardzo serdeczny człowiek. Pomógł mi w najtrudniejszej chwili, nie zawahał się i nie zwątpił w powodzenie operacji. Inni lekarze czytając wypis nie wierzyli. A teraz, po upływie półtora roku jest tak, jak Pan Doktor obiecywał. Dziękuję za profesjonalizm i troskę.
Opinia dodana przez: Anonim
+5 więcej

Gabinet
Ołbińska 32 gab. 37
50-233 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Znakomity lekarz i jednocześnie normalna, uprzejma osoba. Szczerze Polecam każdemu, zwłaszcza tym, którzy się boją zabiegu. U pani doktor nic nie poczulem, minęło szybko i miło.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Marek Mak

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

liczba opinii: 1

Szpital - oddziały i zakłady
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczna osoba, ciepły, miły człowiek o ogromnej wiedzy :-) zawsze uśmiechnięty i wesoły. Wzbudza ogromne zaufanie i szczerze powiem, można być pewnym, że na nie w 100% zasługuje. Dziękuję Panie Doktorze za drugą szansę, którą dał Pan mojej mamie.
Opinia dodana przez: xyz

lekarz Witold Jakubaszko

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

liczba opinii: 1

Gabinet
Ślężna 212/3
53-113 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały chirurg i świetny fachowiec.
Dwa tygodnie temu dr Jakubaszko mnie operował(wycięcie lewego płata tarczycy). Operacja została znakomicie wykonana, bez jakichkolwiek powikłań. Zaraz po operacji mogłem normalnie mówić, nie było żadnych zmian w głosie co wg mnie świadczy o wielkim profesjonaliźmie doktora. Przed samą operacją udzielił mi wszelkich informacji i wyjaśnił w jaki sposób będzie przebiegać operacja. Podobnie po operacji interesował się moim stanem i cierpliwie odpowiadał na wszystkie ...
Opinia dodana przez: KrzysztofB

lekarz Andrzej Gebuza

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 1

+1 więcej

Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 2
Pilczycka 148
54-144 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Doświadczony,miły i sympatyczny lekarz,zaangażowany i mający bardzo dobry stosunek do pacjenta. Przeprowadził u mnie zabieg laparoskopowego usunięcia pęcherzyka źółciowego.Wszystko w najlepszym porządku.Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta
+3 więcej

Gabinet
Bacciarellego 23/2
51-649 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
.Poświęca dużo czasu, na zapoznanie się z przyczyną dolegliwości,jest dociekliwy. Jest otwarty na nowe metody leczenia, posiada doświadczenie, które nabył przez lata praktyki wykonując zawód chirurga.Dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Anonim

Chirurdzy ogólni w WrocławiuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat