Chirurg Ogólny Wrocław

lekarz Janusz Ćmikiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Śniadeckich 30 / 1
Wrocław

Lekarz idealny, dużo czasu poświęca małemu pacjentowi. Wszystko jasno tłumaczy. Ma podejście do dzieci. Zawsze odbiera telefony. Przeprowadził zabieg u mojego synka, dzięki temu jest już zdrowy. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Cezary Czekalski

Chirurg ogólny

Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów Sp z o.o.
ulica Strachocińska 83
51-511 Wrocław

WYSOKA KULTURA OSOBISTA .
PRAWDZIWY LEKARZ OD KTÓREGO WIĘKSZOŚĆ LEKARZY POWINNA SIĘ UCZYĆ PODEJŚCIA DO PACJENTA I JEGO PROBLEMU CHOROBY.
OBY WIECEJ TAKICH BYŁO.
DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE
PACJENTKA

lekarz Artur Wieraszko

4 Wojskowy Szpital Kliniczny

Wrocław

Nie polecam!!!!! Strszny gbur i zero kompetencji. Nie potrafi keczyc a pacjent to dla niego zlo konieczne.

lekarz Marek Chłódek

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Księgowa 20
Wrocław

Niestety również miałam nieprzyjemność spotkać tego lekarza. Krótka charakterystyka:chamski, bez kultury osobistej, jakiejkolwiek empatii i zdrowego podejścia do ludzi. Do Dziecka odzywał się w sposób karygodny, do mnie dokładnie tak samo. Niedelikatny, nie odpowiada na zadane pytania, odpowiada często za niego pielęgniarka. Obraził mojego Synka, Dziecko miało łzy w oczach i po wyjściu spytał:"mamusiu dlaczego ten pan doktor jest taki niemiły?". Traktuje człowieka, jak intruza (co z resztą mu powiedziałam). ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Norbert Zapotoczny

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.
Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Leszek Spytkowski

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Po wizycie u Pana Leszka Spytkowskiego mogę powiedzieć że jest profesjonalistą. Odpowiada na każde pytanie i wyjaśnia wszystko . Stawia diagnozę na podstawie badania , dobiera odpowiednie leczenie . Na pewno skorzystam jeszcze kiedyś z wizyty u Pana doktora .
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Wojciech Durek

ulica Bacciarellego Marcelego 10b/8
51-649 Wrocław

Byłam u Pana Doktora na gastroskopii, badanie przeprowadzone bardzo sprawnie i szybko.Wspaniały człowiek i lekarz z dużym poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Waldemar Balcerzak

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE!!!!DO TEGO DOBRY ,SERDECZNY CZŁOWIEK!!!!
MISTRZ W USUWANIU TARCZYCY!!!!!
Nie spotkałam nawet w opowieściach lekarza,który zainteresował się dlaczego pacjenta nie ma na oddziale a miał być...który operował tak długo ,aż był pewien,że nic nie zostało...który przyjechał o 21.30 ,bo coś się działo niepokojącego po operacji...Przyjechał do mnie!Dodam tylko ,że widział mnie przed tym wszystkim jeden raz kiedy przyszłam z paskudną diagnozą!
DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!
Opinia dodana przez: monika

lekarz Małgorzata Firkowska

Ostrowskiego 3
Wrocław

polecam ,polecam, polecam.lekarz z powołania.zna się na rzeczy.stara się rozwiązać problem do końca.jest bardzo otwartą ,szczera, pozytywną,pomocną osobą.jako pacjent ma do niej pełne zaufanie.również doradzi w innej dziedzinie medycznej,jeśli ma wątpliwość pokieruje do właściwego specjalisty.leczę się od lat-NIE ZAWIODŁEM SIĘ.

lekarz Krzysztof Kołosowski

Urolog, Chirurg ogólny

MAMA i Ja
Rajska
Wrocław

wg mnie Rajska moja ulubiona przychodnia, komfortowo zbadali raka, którego nie mam. A mieć powinienem, bo pani z okienka czytała wyniki i coś tam przeczytała. Warto, bo w sumie nie potrzeba nic mówić.
Opinia dodana przez: Andrej - Agi

Chirurdzy ogólni w Wrocławiu