Chirurg Ogólny Wrocław

- 285 lekarzy
+4 więcej

Gabinet
Wilczyce ul. Dworska 21
51-361 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pełen profesjonalizm. Lekarz bardzo dokładnie wyjaśnił mi co i jak oraz omówił jak on widzi leczenie . Na pewno będę polecać tego lekarza.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

liczba opinii: 7

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo serdeczny, kontaktowy lekarz i bardzo dobry fachowiec. Punkcja kolana po operacji i wysięku płynu maziowego wykonana po mistrzowsku - praktycznie lekkie ukłucie i zero bólu. bardzo dobry kontakt i dostępność Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Żelazna 34
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Ostatni raz byłam na wizycie w 2008r. w Chodzieży. Czy ktoś wie gdzie teraz, oprócz Wrocławia przyjmuje?
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Mińska 6
54-610 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.
Opinia dodana przez: paffeu600

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. .... bardzo dobrze mnie o wszystkim poinformowal i odpowiedzial na kazde pytanie. Bardzo dobry specjalista i przesympatyczny człowiek.......naprawdę angażuje się w swoja pracę i kontakt z pacjentem.
Opinia dodana przez: Gosia

Gabinet
ulica Bacciarellego Marcelego 10b/8
51-649 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Byłam u Pana Doktora na gastroskopii, badanie przeprowadzone bardzo sprawnie i szybko.Wspaniały człowiek i lekarz z dużym poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Dorota

Gabinet
ulica Szymanowskiego 2b
51-609 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem zachwycona. Wizyta w poradni proktologicznej, zwłaszcza pierwsza i dla tak stosunkowo młodej jak ja osoby jest nieprzyjemna i stresująca. Jednak pan doktor ujął mnie swoją życzliwością, taktem i spokojem. Delikatnie zbadał. Dokładnie wytłumaczył istotę problemu, rozpisał leczenie -analizując potem zalecone preparaty zobaczyłam, jak kompleksowo podszedł do mojego schorzenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

DENTA
ulica Trwała 3
53-335 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem bardzo zadowolona z opieki Doktora Żukrowskiego.Poświęca czas pacjentowi wyczerpująco i spokojnie odpowiada na pytania.Tłumaczy wyniki badań,sposób leczenia,nie zostawia pacjenta w niepewności.Po zbiegu interesuje się pacjentem,jest bardzo uprzejmy i delikatny.Pyta o samopoczucie ,ewentualny ból.Uśmiech i podejście Pana doktora sprawiło ze stres i niepokój były o wiele mniejsze . Za to wszystko Panu Doktorowi bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Asia

I Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej
M. Skłodoskiej-Curie 66
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Nie ma co duzo pisac,WSPANIALY mlody lekarz ..super podejscie do pacjenta...jestem po dwoch operacjach ,ktore wykonywal Dr. obyly sie bez zadnych komplikacji i powiklan a wkrotce trzecia- ostatnia .Z czystym sumieniem polecam tego wspanialego czlowieka... Grazyna W.
Opinia dodana przez: Grazynka

Gabinet
Kamieńskiego 217 /Przychodnia HAMILTON/
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Dr Domanasiewicz wykonał u mnie operację odnerwienia stawu skokowego - wycięcie gałązek nerwu strzałkowego głębokiego do zatoki stępu i wycięcie gałązek stawowych n. odstrzałkowego prawego. Od ponad 3 lat cierpiałem z powodu bólu stopy, który nie pozwalał chodzić, zasnąć, był tak duży, że żadne leki przeciwbólowe i psychotropowe nie pomagały. Moja wątroba zaczęła szwankować. Po dwóch artroskopiach i kilku mniejszych zabiegach okazało się że mam tak duże zmiany zwyrodnieniowe stawu ...
Opinia dodana przez: Marzec

Chirurdzy ogólni w WrocławiuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat