Chirurg Ogólny Wrocław

- 285 lekarzy
+4 więcej

Gabinet
Wilczyce ul. Dworska 21
51-361 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz z empatią. Szalenie konkretny. Zna się na rzeczy i dokładnie tłumaczy. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 14

+3 więcej

plac solidarnosci

Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Dr. Jacek Langowski to sympatyczny, pełen empatii człowiek, oraz wspaniały lekarz, który dotkniętemu chorobą człowiekowi po prostu pomaga. ....nie zostawia go sam na sam z biurokratyczną machiną NFZ.
Panu Doktorowi zawdzięczam zdrowie i najprawdopodobniej życie i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczny i życzę każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji jak ja aby napotkał na swojej drodze takiego właśnie lekarza jak dr Jacek Langowski

Zbigniew Pazera
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

liczba opinii: 7

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo serdeczny, kontaktowy lekarz i bardzo dobry fachowiec. Punkcja kolana po operacji i wysięku płynu maziowego wykonana po mistrzowsku - praktycznie lekkie ukłucie i zero bólu. bardzo dobry kontakt i dostępność Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Żelazna 34
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Ostatni raz byłam na wizycie w 2008r. w Chodzieży. Czy ktoś wie gdzie teraz, oprócz Wrocławia przyjmuje?
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Mińska 6
54-610 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.
Opinia dodana przez: paffeu600

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem zadowolony z wizyty.U Pana Dr to była moja pierwsza wizyta. Zbadał mnie . Objaśnił problem z którym przyszedłem,wyjaśnił wszystkie wątpliwości związane z zabiegiem. Polecam

Opinia dodana przez: anonim

Gabinet
ulica Bacciarellego Marcelego 10b/8
51-649 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Byłam u Pana Doktora na gastroskopii, badanie przeprowadzone bardzo sprawnie i szybko.Wspaniały człowiek i lekarz z dużym poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Dorota

DENTA
ulica Trwała 3
53-335 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Jestem bardzo zadowolona , że to właśnie Pan dr Piotr Żukrowski " robił" mi biopsję pod rezonansem magnetycznym. Przed zabiegiem, a także w trakcie tłumczył co w danej chwili wykonuje. Ciągle pytał czy nie boli. Był bardzo delikatny, a przy tym konkretny. Po dwóch dniach nie ma śladu po zabiegu. Czekam teraz na wynik, wierzę, że będzie dobrze.Pan dr trzyma za mnie kciuki/ tak powiedział/. Tylko życzyć sobie więcej tak ...
Opinia dodana przez: Maria

Gabinet
ulica Szymanowskiego 2b
51-609 Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem zachwycona. Wizyta w poradni proktologicznej, zwłaszcza pierwsza i dla tak stosunkowo młodej jak ja osoby jest nieprzyjemna i stresująca. Jednak pan doktor ujął mnie swoją życzliwością, taktem i spokojem. Delikatnie zbadał. Dokładnie wytłumaczył istotę problemu, rozpisał leczenie -analizując potem zalecone preparaty zobaczyłam, jak kompleksowo podszedł do mojego schorzenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

I Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej
M. Skłodoskiej-Curie 66
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5
Nie ma co duzo pisac,WSPANIALY mlody lekarz ..super podejscie do pacjenta...jestem po dwoch operacjach ,ktore wykonywal Dr. obyly sie bez zadnych komplikacji i powiklan a wkrotce trzecia- ostatnia .Z czystym sumieniem polecam tego wspanialego czlowieka... Grazyna W.
Opinia dodana przez: Grazynka

Chirurdzy ogólni w WrocławiuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat