Chirurg Ogólny Wrocław

Wilczyce ul. Dworska 21
51-361 Wrocław

Lekarz z empatią. Szalenie konkretny. Zna się na rzeczy i dokładnie tłumaczy. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Z czystym sumieniem polecam!

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

plac solidarnosci

Wrocław

Dr. Jacek Langowski to sympatyczny, pełen empatii człowiek, oraz wspaniały lekarz, który dotkniętemu chorobą człowiekowi po prostu pomaga. ....nie zostawia go sam na sam z biurokratyczną machiną NFZ.
Panu Doktorowi zawdzięczam zdrowie i najprawdopodobniej życie i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczny i życzę każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji jak ja aby napotkał na swojej drodze takiego właśnie lekarza jak dr Jacek Langowski

Zbigniew Pazera
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Bardzo serdeczny, kontaktowy lekarz i bardzo dobry fachowiec. Punkcja kolana po operacji i wysięku płynu maziowego wykonana po mistrzowsku - praktycznie lekkie ukłucie i zero bólu. bardzo dobry kontakt i dostępność Szczerze polecam.

Żelazna 34
Wrocław

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Ostatni raz byłam na wizycie w 2008r. w Chodzieży. Czy ktoś wie gdzie teraz, oprócz Wrocławia przyjmuje?

Mińska 6
54-610 Wrocław

Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.
Opinia dodana przez: paffeu600

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Jestem zadowolony z wizyty.U Pana Dr to była moja pierwsza wizyta. Zbadał mnie . Objaśnił problem z którym przyszedłem,wyjaśnił wszystkie wątpliwości związane z zabiegiem. Polecam

Opinia dodana przez: anonim

ulica Bacciarellego Marcelego 10b/8
51-649 Wrocław

Byłam u Pana Doktora na gastroskopii, badanie przeprowadzone bardzo sprawnie i szybko.Wspaniały człowiek i lekarz z dużym poczuciem humoru.
Opinia dodana przez: Dorota

DENTA
ulica Trwała 3
53-335 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona , że to właśnie Pan dr Piotr Żukrowski " robił" mi biopsję pod rezonansem magnetycznym. Przed zabiegiem, a także w trakcie tłumczył co w danej chwili wykonuje. Ciągle pytał czy nie boli. Był bardzo delikatny, a przy tym konkretny. Po dwóch dniach nie ma śladu po zabiegu. Czekam teraz na wynik, wierzę, że będzie dobrze.Pan dr trzyma za mnie kciuki/ tak powiedział/. Tylko życzyć sobie więcej tak ...
Opinia dodana przez: Maria

ulica Szymanowskiego 2b
51-609 Wrocław

Jestem zachwycona. Wizyta w poradni proktologicznej, zwłaszcza pierwsza i dla tak stosunkowo młodej jak ja osoby jest nieprzyjemna i stresująca. Jednak pan doktor ujął mnie swoją życzliwością, taktem i spokojem. Delikatnie zbadał. Dokładnie wytłumaczył istotę problemu, rozpisał leczenie -analizując potem zalecone preparaty zobaczyłam, jak kompleksowo podszedł do mojego schorzenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

I Klinika Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej
M. Skłodoskiej-Curie 66
Wrocław

Nie ma co duzo pisac,WSPANIALY mlody lekarz ..super podejscie do pacjenta...jestem po dwoch operacjach ,ktore wykonywal Dr. obyly sie bez zadnych komplikacji i powiklan a wkrotce trzecia- ostatnia .Z czystym sumieniem polecam tego wspanialego czlowieka... Grazyna W.
Opinia dodana przez: Grazynka

Chirurdzy ogólni w Wrocławiu