dr hab. n. med. Bogdan Chmiel

Dziś mija 2lata od mojej operacji.Moja choroba jest nieuleczalna ,ale dzięki panu nadal żyje.Wspanniały i zarazem skromny człowiek i lekarz.Jeszcze raz dziękuję.

Bardzo uprzejmy, miły i kontaktowy lekarz. Powiedział że u męża trzeba ratować co się da. I uratował. Dzięki ogromnej wiedzy i kunsztu lekarskiego mąż ma uratowaną nogę. Dziękuję Panie Doktorze! Wdzięczna Żona Pana pacjenta!

Moj Tata byl operowany przez Pana Docenta w 2019r. rok zlosliwy glowa trzustki. Rokowania rok zycia po operacji. Dzis Tata ma sie dobrze i je prawie juz wszystko. Odzyskal swoje kilogramy. Jestem wdzieczna Doktorowi bo dal nowe zycie mojemu Ojcu. Oby jak najwiecej takich wspanialych lekarzy. Ja wiem, ze to wszystko zalezy od rodzaju raka ale lekarzy wciaz nam brakuje, ktorzy powaznie traktuja swoja prace i pacjenta zycie. Dr. Chmiel sprawdza sie w swojej roli bardzo dobrze i dziennie mogle sie o zdrowie dla niego i Taty by nadal bylo dobrze.

Wspaniały CZŁOWIEK z ogromnym otwartym sercem ciepły empatyczny .Lekarz w pełnym tego słowa znaczeniu, nie substytut. Doktorze przed Pana człowieczeństwem i wielkością chylę czoła.

Polecam 100% wszystko co najlepsze mogę powiedzieć o tym lekarzu .Wycinał mi pieprzyki pełna profesja dotego bardzo miły i komunikatywny -każdy lekarz powinien mieć takie podejście

Super lekarz,przemiły człowiek,chirurg artysta!Ktokolwiek ogląda moje blizny pooperacyjne,każdy mówi,że jest tak pięknie zoperowana część ciała!Bardzo polecam!!!

Docent Chmiel lekarz z powołania! Jest doskonałym specjalista z dużą empatią. Pan doktor to osoba, która do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie,ma ogromne doświadczenie. Oddany swojej pracy,rzetelnie przekazuje swoją wiedzę. Majstersztyk! Brakuje słów,które mogłyby opisać jakim jest dobrym człowiekiem i profesjonalista.Dziękuję w imieniu całej rodziny za wszystko!! Życzę dalszych sukcesów zawodowych! Oby więcej takich lekarzy!!

Nie potrafię pisać pochwalnych elaboratów, ale zgadzam się z każdą pozytywną opinią. Uważam że doktor zasługuje na najwyższą ocenę, jako lekarz , organizator a także jako człowiek. Mój przypadek to krwotoczne martwicze zapalenie trzustki, przy tym sepsa i niewydolność wielonarządowa. Minęło 2,5 roku od operacji a ja się mam doskonale. Dziękuję za dar życia ! Doktor Pan Bogdan Chmiel i Jego zespół lekarzy, oraz pielęgniarek zasługuję na najwyższą ocenę.

Przed fachowcścią pana dr Chmiela chylą głowy profesorowie.A to jest najważniejsze! Dwa razy uratował życie mojej żony - nowotwory.To chyba wystarcza.

To jest po prostu niezwykły człowiek. Pełen ciepła, zawodowej i życiowej mądrości. Takich lekarzy dzisiaj szukać z przysłowiową świeczką w dłoni. Przeprowadzane przez niego operacje to w jednym słowie majstersztyk!!! Jego ręce dokonują prawie cudów. Nie jest to tylko moja opinia ale także innych pacjentów z którymi zetknęłam się na oddziale chirurgii w Tychach. Jest to PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA! Jest doskonałym fachowcem, nie żałuje czasu dla pacjenta, kompetentny, cierpliwy i przy tym ma fantastyczne poczucie humoru. Poza tym bardzo skromny, uprzejmy i kulturalny. Mogłabym jeszcze bardzo dużo pisać na Jego temat ale podsumuję w jednym zdaniu : Pan docent Bogdan Chmiel to perła chirurgii ogólnej!!! Życzę doktorowi ze szczerego serca wszystkiego co w życiu najlepsze a potencjalnym pacjentom by dostali się w złote ręce tego właśnie chirurga.