dr n. med. Jacek Król

Dermatolog

Polecam pana doktora. Byłam z wizytą już któryś raz. Jak zwykle krótko i na temat, bez większego rozwodzenia się. Diagnoza postawiona w 2 sekundy. Wystarczyło spojrzenie na skórę pan doktor już mi podał nazwę choroby. Zamiast płacić za maść w aptece ok. 40 zł. wypisał mi receptę na maść robioną. Kosztowała mnie 7 zł. Jak dla mnie nie ma lepszego dermatologa w lubuskiem. Polecam z całym sercem.

Lekarz przez duże L. Miły, uprzejmy, konkretny. Bardzo dobrze dobrane leki, efekty zaczyna widać... nareszcie:) przywrócił mi wiarę w lekarzy. Polecaam

Profesjonalizm w każdym calu!! Doskonałe podejście do pacjenta. Szczegółowo wyjaśniony problem, podanie prawdopodobnych przyczyn. Ukierunkowanie na odpowiednie działanie. Porada pierwsza klasa! Przepisane leki, niemordujące portfela! :) Jestem bardzo zadowolona!! W świecie dermatologów od wystawiania recept, szybkich krótkich wizyt z poradą "nic tutaj nie pomoże, proszę sobie kupić zmywarkę, niczego nie dotykać-do widzenia.".. Dr n. med. Jacek Król zasługuje na uznanie i szacunek. Pozdrawiam.

Dr n. med. Jacek Król zasługuje na uznanie i szacunek.
Pozdrawiam.

Nie mogę oceniać jeszcze efektów leczenia, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty .

konkretny i mnie wyleczył szybko, polecam go.

konkretny i mnie wyleczył szybko, polecam go.

niestety wybija się na tle pozostałych niekompetentnych lekarzy. Jest słaby bo wypalony i wie że nie ma konkurencji. Gdzieś się ten człowiek zagubił a to się odbiło na jego pracy.

Byłam u doktora Jacka Króla z małym problemem - kurzajką, był bardzo uprzejmy, wyjaśnił zabieg (zamrażanie), powiedział co i jak, miałam 15 lat, więc trochę się bałam, ale Pan Doktor wzbudził we mnie zaufanie. Polecam! Bardzo miły człowiek i dobry lekarz.

najlepszy lekarz, do jakiego trafiłąm ze złozonym problemem skórnym. gorąco polecam.

Miałam kilka wizyt u tego lekarza, po których mój problem nie zniknął, a lekarstwa które mi zapisał były drogie i bezużyteczne

krótko opisujac wizyty u pana doktora można tylko napisac tak......... kolejki kolejki i jeszcze raz kolejki pan doktor jak zwykle bez chumorku przyjmujacy ludzi jako zło konieczne lub za kare ...przepisuje tylko sterydy mowiac ze nic wiecej mi niepomoze paranoja