Chirurg Onkolog W Okolicach Bielsk Podlaski

Noniewicza 48
16-400 Maniówka, Suwałki

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: anna

al. Piłsudskiego 20/1
15-308 Białystok

Świetny człowiek, śmieszny po wejściu nie stresujesz się. Wytłumaczy, podpowie. Nie jest sztywnym człowiekiem, których można spotkać często w przychodniach, wychodzi naprzeciw pacjęta. POLECAM!

Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Włodzimierz Markiewicz

Białostockie Centrum Onkologii
ulica Ogrodowa 12
15-027 Białystok

Nie nalezy akurat do najsympatyczniejszych ludzi na swiecie ale jest swietnym specjalista. Chwala mu za to, ze pröbowal ratowac mi Matke.

prof. Ryszard Laudański

Białystok