Góra Chirurg Onkolog

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Ma wyjątkowe podejście do pacjenta. Z całego serca polecam Pana Doktora.

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Wspaniały człowiek, wyśmienity lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Dziękujemy Panu za uratowanie córki.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Wrocław

Wyśmienity lekarz i człowiek. Moja żona jest własnie po operacji wycięcia guzków z piersi. Pan doktor zrobił to idealnie. Nacięcie jest minimalne (a guzki były w trudno dostępnych miejscach) i nie będzie po nim śladu. Poza tym pan doktor sam podczas prywatnej wizyty kilka miesięcy temu zaproponował operację w szpitalu na NFZ. Naprawdę niesamowity człowiek! Taki człowiek i lekarz to prawdziwy skarb! Dziękuję Bogu za niego.

Jelenia Góra

Teatralna 1 lok. 102