Chirurg Onkolog W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

Byłam niedawno na wizycie u Pana doktora,przeczytałam wcześniej bardzo pozytywne opinie na jego temat i muszę powiedzieć,że jestem pod ogromnym wrażeniem. Odebrałam wynik mammografii i okazało się,że w lewej piersi mam 3.5cm guz,głęboko ukryty,którego nie wyczułam badając sobie piersi.Byłam przerażona,wykonałam telefon i na wizycie byłam jeszcze tego samego dnia.Doktor bardzo dokładnie mnie zbadał,obejrzał zdjęcia,wszystko cierpliwie i z ogromnym szacunkiem do pacjenta wytłumaczył.Uprzejmy,kulturalny,godny polecenia.Można przy Nim poczuć się bezpiecznie,wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Bardzo dziękuję Panu Doktorze.

Opinia dodana przez: Mariola

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Dr. Michniewicz operował mnie, gdy mialam raka piersi. Na podstawie mamografi/tylko spojrzal/ postawil diagnoze, ktorą w 100% potwierdzila sie, gdy dostalam wynik histopatologiczny. Konkretny, rzeczowy i dbajacy o pacjenta.Blizna po operacji "ładna".

Centrum Onkologii
Toruń ul.Szeroka 25
87-100 Bydgoszcz

Na początku sądziłem, że jest to fachowiec - operował mojego ojca, był u niego prywatnie - niby ok. Później jednak okazało się, iż inni lekarze stwierdzili, że "Pan doktor" się nie postarał, a nawet możliwe że niepotrzebnie zrobił stomię z czym ojciec nie może się pogodzić. Na drugiej prywatnej wizycie stwierdził, że ojca nie może obejrzeć ( na pierwszej mógł) i musi on przyjechać do niego w CO w Bydgoszczy i za minutę rozmowy wziął 120zł - przegięcie. W centrum też ojca tylko obejrzał pobieżnie i
nic nie zrobił a okazało się, iż ojciec dostał nietypowej przepukliny. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Gość

lekarz Edward Krajewski

Gałczyńskiego 45
Toruń

Zdecydowanie odradzam jakichkolwiek zabiegów z ręki tego lekarza. Nie potrafi przekazać w minimalnym stopniu informacji o wykonanym zabiegu zarówno samej osobie zainteresowanej jak i najbliższej rodzinie, która jest do takich informacji upoważniona, kompletna ignorancja!!!!. Może kiedyś miał ten lekarz opinie fachowca w swojej dziedzinie, ale biorąc pod uwagę fakt wykonanej operacji usunięcia piersi mojej mamy i w dalszej konsekwencji powikłań jakie były jej następstwem, śmiem wyrazić własne zdanie na temat p. doktora. Kilkukrotne próby rozmowy na temat przebiegu operacji i wszystkiego co miało z nią związek kwitowane były słowami że pacjentka posiada wszystkie informacje. W rzeczywistości, dopiero pod wpływem wyraźnego niezadowolenia z naszej strony pan doktor nauk medycznych łaskawie odpowiadał na pytania lecz ni jak miały się te informacje do ogólnego stanu naszej mamy po przebytej operacji. Kpina kompletna. Rana po operacji goiła się okropnie, mama została wypisana do domu z sączącą się raną, w dodatku otwierającą się się już pierwszego dnia po wypisaniu do domu. Pilna była interwencja w gabinecie zabiegowym już po drugiej dobie od wypisania z Centrum Onkologii z oddziału Nowotworów i Rekonstrukcji Piersi w Bydgoszczy. Sam oddział i personel na najwyższym można powiedzieć światowym poziomie. Polecam innych lekarzy onkologów np. Jacek Hoffman.

Opinia dodana przez: nemo

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Jestem b. zadowolona z leczenia i czasu poświęconemu choremu. Cierpliwie tłumaczy i jest bardzo sympatyczny.Polecam gorąco

lekarz Marek Przybył

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

super lekarz,mam do niego zaufanie. Bylam operowana przez doktora,wszystko poszlo dobrze. Potrafi pożartować,jest miły i bardzo go lubię.

dr hab. n. med. Andrzej Nowicki

NOWMED

Bydgoszcz

Miałam problemy zdrowotne związane z chorobą jelita grubego jak również liczne zmiany skórne.Pana doktora poleciła mi moja znajoma, która byla niezwykle zadowolona zjej beznadziejnego , wydawałoby się przypadku.Osobiście jestem bardzo zadowolona z leczenia i jego efektów jak i kulturą osobistą. To wspaniały lekarzKompetentny spokojny i poswięcał mojej chorobie odpowiednio dużo czasu i wyleczył moją chorobę , za co jestem mu bardzo wdzięczna. Takich lekarzy więcej!!! Polecam tego lekarza!!!Pacjentka

Opinia dodana przez: Roza wf6661

lekarz Artur Gralec

Gabinet lekarski KONSYLIUM
Piłsudskiego 4
86-100 Świecie

Mało sympatyczny, nie tlumaczy przebiegu leczenia, odpowiada na pytania niechetnie, przedmiotowe podejście do pacjenta.

lekarz Wojciech Lichota

Rynek 3 lok. 5