Łódzkie Chirurg Onkolog

Łódź Chirurg onkolog dr hab. n. med. Dariusz Nejc

dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Łódź

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Pan dr n.med. Marek Stempień to lekarz WYBITNY - nie tylko jako znakomity diagnosta i chirurg - operator, ale także jako niezwykle oddany pacjentom w każdej sytuacji - w tej trudnej (gdzie inni nie potrafią) także. Mam wielkie szczęście znać tego wspaniałego lekarza i na własnej skórze - w przenośni i dosłownie - poznać jego przysłowiowe "złote ręce chirurga" i "złote serce". Wedle mojej oceny (a mam tzw. życiowe doświadczenie ...
Opinia dodana przez: Seweryn Suflida

dr n. med. Maciej Berkan

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź

Przede wszystkim kulturalny i sympatyczny człowiek, z ogromnym szacunkiem dla pacjenta, potem dopiero lekarz z powołania. Dziękujemy za poświęcony czas i dobre słowa, które czasami więcej znaczą niż kolejna recepta.

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Proktolog, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Euromed
Gdańska 26
90-517 Łódź

Podziękowania dla profesora, prawdziwego mistrza swojego rzemiosła. Powodzenia w pracy i długich latach szczęśliwego życia. W tym trudnym czasie, ryzykując własnym zdrowiem, pomaga ludziom i ratuje im życie. Niech Pan go chroni i pomaga
Opinia dodana przez: Igor

lekarz Łukasz Rajchert

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Doktor Rajchert to najlepszy specjalista w dziedzinie onkologii.Polecam doktora z czystym sumieniem,jesli zachorujesz to tylko do niego.Lepszego nie znam,tak dalej panie doktorze.Wdzięczna pacjentka Zofia.K

lekarz Marceli Dybek

ks. Popiełuszki 35
98-300 Wieluń

Dobry fachowiec , wzbudza zaufanie , sympatyczny.Ale w prywatnym
gabinecie nie prowadzi dokumentacji medycznej i często nie pamięta z czym stały pacjent przychodzi. Za bardzo się spieszy i czasami wizyta odbywa się ''na stojąco""

dr n. med. Wojciech Jabłkowski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Doktor Jabłkowski jest po prostu cudotwórcą. Polecam Go z całego serca. To że jest oszczędny w słowach dowodzi tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie. On nie mówi tylko bardzo dobrze leczy !!!
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Adam Rogowski-Tylman

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Długa 18a
99-400 Łowicz

SUPER LEKARZ \\super człowiek, miły, profesjonalny, spokojny, rzetelny. Niedługo nie będzie takich specjalistów. Pacjenci mają zaufanie.
Oby tak dalej Panie doktorze. !!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: GRZEGORZ

dr n. med. Zbigniew Morawiec

Szpital Kopernika

Łódź

Prywatny folwark a raczej prywatny szpital za państwowe pieniądze. Tacy ludzie powinni siedzieć w celach a nie szpitalach. Zresztą sprawa za łapówki się toczy dalej, ale przecież ma plecy mając w ręku taki folwark. Dlaczego dyrekcja się na to zgadza bo w tym udział bierze. Wizyta w przychodni 160,00 x3 i już masz szpital załatwiony. A wizyt ma dziennie po 30 więc niezła kasa a w dodatku po kilka tysięcy ...