Łódzkie Chirurg Onkolog

Chirurg onkolog Łódź dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Łódź

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna

Łódź

Doktor Marek Tazbir jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Oddany całym sercem pacjentom, Kompetentny i uprzejmy ma delikatne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: kRYSTYNA

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Najlepszy z najlepszych ☺ Pełna profesja i fachową, rzetelna pomoc. Zaangażowanie, optymizm oraz wysoka kultura. 5/5 ☺

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .
Opinia dodana przez: Roma

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T
Opinia dodana przez: Beata KM

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź

Przede wszystkim kulturalny i sympatyczny człowiek, z ogromnym szacunkiem dla pacjenta, potem dopiero lekarz z powołania. Dziękujemy za poświęcony czas i dobre słowa, które czasami więcej znaczą niż kolejna recepta.

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Doktor Bamberski to znakomity lekarz i wspaniały CZłowiek,polecam
Opinia dodana przez: k a s i a 39

Bełchatów

Lekarz wytłumaczył mi na czym polega choroba taty i jakie mogą być dalsze etapy. poświęcił mi bardzo dużo czasu, był uprzejmy, pokierował dalej do przychodni i co mam dalej robic.

lekarz Marcin Faflik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

"Gameta-Szpital" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy - Spółka komandytowa
ulica Rudzka 34/36
95-030 Rzgów

Lekarz godny polecenia. Miałam operację 6 lat temu i do dziś wszystko jest w porządku. Bardzo profesjonalny lekarz i przy tym bardzo ciepły. Dziękuję bardzo

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Pan dr n.med. Marek Stempień to lekarz WYBITNY - nie tylko jako znakomity diagnosta i chirurg - operator, ale także jako niezwykle oddany pacjentom w każdej sytuacji - w tej trudnej (gdzie inni nie potrafią) także. Mam wielkie szczęście znać tego wspaniałego lekarza i na własnej skórze - w przenośni i dosłownie - poznać jego przysłowiowe "złote ręce chirurga" i "złote serce". Wedle mojej oceny (a mam tzw. życiowe doświadczenie ...
Opinia dodana przez: Seweryn Suflida