Chirurg Onkolog W Okolicach Mińsk Mazowiecki

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska

Nadzwyczajny człowiek, lekarz z powołania, fachowiec i profesjonalista najwyższej klasy!!!! takich ludzi już się nie spotyka. Operował mojego tatę dwa razy rak jelita grubego, szczery do bólu "żołnierz", ale poświęcał się i angażował na całego!!! konkretnie i rzeczowo; zawsze punktualnie w poradni, sprawnie i kompetentnie obsługiwał pacjentów; interesował się tatą nawet w trakcie chemioterapii; dzięki niemu udało nam się przedłużyć cenny czas o 2 lata.... w sytuacji kiedy już wiedzieliśmy, że się nic więcej nie da zrobić nie odesłał mnie z kwitkiem, zadeklarował, że może tatę zobaczyć, aby się lepiej poczuł psychicznie, coś niesamowitego....

Opinia dodana przez: PanDora

Centrum Onkologii

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Pan doktor operował mnie na Madalińskiego w 2016 r. Szkoda że już tam nie pracuje-wielka strata i dla pacjentów i dla szpitala.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Andrzej Berner

Onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski

None

Miałem przyjemność leczyć się u doktora Bernera i z całego serca mogę polecić go wszystkim osobą, które zmagają się z problemami nowotworowymi. Dużą zaletą dr. Bernera jest to, że bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, poświęca mu maksimum uwagi, zajmuje się jego chorobą od początku do końca. Dodatkowo po zabiegu operacyjnym sam załatwia chemioterapię, także nie trzeba się tym przejmować i zamartwiać. Nie żałuje, że trafiłem właśnie na dr. Bernera. Jeszcze raz polecam!

Opinia dodana przez: jarek

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

WSPANIAŁY LEKARZ.i WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!! Nie wyobrażałam sobie , że tacy lekarze jeszcze są...od pierwszej wizyty czułam , że mam do czynienia z prawdziwym profesjonalistą, człowiekiem pełnym wrażliwości i podejściem, z którym nigdy do tej pory się nie spotkałam. Wiedziałam, że nie mogłam trafić w lepsze ręcę. Pan doktor to człowiek z ogromną wiedzą, ma doskonały kontakt z pacjentem, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i fachowo, poświęca pacjentowi dużo czasu . Dziękuję to za mało....życzę Panu doktorowi wszystkiego co najlepsze bo na to zasługuje jak mało kto.
Wszystkim polecam ....

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Wolski
Kasprzaka 17

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci które nie zawsze miały sens, zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i ich rodziców, nawet po 10 latach po leczeniu poznawał swoich pacjentów i po takim długim czasie nie odmówił konsultacji i pomocy. Trafić w życiu na taką wspaniałą osobę to wielkie szczęście. Niestety ten wspaniały człowiek odszedł od nas już na zawsze 24 grudnia 2012r. Niechaj odpoczywa w pokoju

Opinia dodana przez: Sonia

lek. med. Piotr Ciszewski

Proktolog, Onkolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
ul. Lentza 35

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii

Wyjątkowy lekarz, w pełni ufam jego opinii. Wiem, ze ma ogromne doświadczenie i doskonale potrafi rozpoznać znamiona, z którymi może być problem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Wirginiusz Dziewirski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Pan Doktor prowadził leczenie mojego taty, teraz kiedy jest już po wszystkim i tata jest zdrowy możemy wystawić Panu Doktorowi pozytywną opinię, może na początku nie jest za bardzo wylewny ale jest bardzo kompetentny a na kolejnych wizytach mówi coraz więcej. Polecamy!!

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)

PAN DR. JACEK PIECHOCKI NIE TYLKO JEST ŚWIETNYM CHIRURGIEM ALE I WSPANIAŁYM, DOBRYM CZŁOWIEKIEM.

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)

Człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu, rozsądny, a przy tym ciepły , wyrozumiały i miły człowiek. Podziwiam jego opanowanie w krytycznych sytuacjach i empatyczne podejście do cierpiącego człowieka.