Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Chirurg onkolog Nowe Miasto Lubawskie

lekarz Michał Olszewski

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Jestem pod wrażeniem. Wspaniały specjalista, godny polecenia. Szkoda, że nie pracuje w Sopocie. Doskonałe podejście do pacjenta i ogromna wiedza ,empatyczny, cierpliwy, profesjonalny i życzliwy lekarz .Lekarz to uśpiony anioł pomaga nam, gdy nasze skrzydła przestały latać.
Opinia dodana przez: BEATA

lekarz Paweł Ostrowski

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Doktor Ostrowski wspaniały lekarz,uprzejmy do pacjentów oraz naprawdę dobry fachowiec.Takich jak on potrzeba więcej Bardzo szybka diagnoza i pomoc. .Polecam
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Ryszard Peterlejtner

Prywatny Oddział Chirurgiczny z Poradniami Specjalistycznymi
3 Maja 38
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Mam do Pana Doktora wielki szacunek i gorąco go polecam. Trzy lata temu nadziałam się na śrubę wystającą z kosiarki - efekt ogromna dziura pod kolanem dużo krwi i ogromny ból. Pojechałam zaraz do swojego szpitala pogotowie. Byłam tam potraktowana jak nie mile widziany gość. Lekarz dyżurny był lekarzem ogólnym i do tego tak nie miłym że Pan doktor to przy nim miły i uprzejmy starszy pan. Lekarz dyżurny na ...
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Ryszard Ignatiuk

Ortopeda, Chirurg ogólny

Zatorze 3
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Byłam dzisiaj umówiona na wizytę z moją mamą- starszą osobą, obolałą, trochę przygnębioną, zniechęconą. Już cena wizyty zrobiła na nas dobre wrażenie, nie znam innego lekarza przyjmującego taniej. Mama została wysłuchana, opukana, ponaciągana, lekarz podał rękę przy siadaniu i wstawaniu, do tego wszystko dobrze wytłumaczył, a na koniec dodał miłe słowo. Mogłam mamie towarzyszyć, pomóc, a lekarzowi zadać pytanie.. Sama też skorzystam i polecam.
Opinia dodana przez: IWONA

lekarz Lecz Lamparski

Nowe Miasto Lubawskie

Jastem bardzo zbulwersowany postawą w/w lek. Kompetencje - 0 Komunikatywność - 0 Grzeczność - poniżej krytyki

lekarz Irena Długokęcka

lekarz Lech Paluszkiewicz