Chirurg Onkolog W Okolicach Nowy Dwór Gdański

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...

Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał mnie porady, pomocy. Zawsze odebrał telefon gdy dzwoniłem i udzielał odpowiedzi na nękające mnie pytania. Zapewnił mnie wszystkie możliwe i konieczne badania oraz konsultacje z innymi specjalistami. Potrafi wyjaśnić tok i zasadność leczenia mojej choroby, a co za tym idzie skutki uboczne które mają miejsce w takim czy innym leczeniu, a również po nich następująca poprawa.
Stąd też życzę innym pacjentom leczenia się u takiego lekarza, a efekty tego będą na pewno pozytywne.
Dziękuję!!! za dotychczasowe leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Pobłocki

lekarz Tomasz Polec

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Opinia dodana przez: Weronika

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspanialy lekarz,ktory oprocz swojego profesjonalizmu jest niezwykle oddany swoim pacjentom nie zalujac czasu gdy na korytarzu czeka tlum ,potrafi tlumaczyc i doradzac co robic dalej w tak trudnych chwilach. Robi to z niezwykla zyczliwoscia i bezinteresownie.Otacza pacjentki opieka . To naprawde niezwykly czlowiek. Wielkie podziekowania dla Pana za bardzo ciezka i odpowiedzialna prace oraz niezwykle podejscie do pacjentow.

Opinia dodana przez: Jadwiga Lis

lekarz Zbigniew Ciosek

Szpital Polski Sztum
ul. Reja 12
82-300 Sztum

Ten lekarz jest FENOMENALNY w tym co robi. Prawdziwy profesjonalista, z którego jestem bardzo zadowolony :)

Opinia dodana przez: Filip

lekarz Dariusz Sokołowski

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

lek. med. Michał Kąkol

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Super specjalista. Konkretny w swoim działaniu. Bardzo uprzejmy i serdeczny. Warty polecenia. Na moje szczęście nie muszę już korzystać z Jego pomocy, ale gdyby była taka potrzeba to tylko On.

Opinia dodana przez: anonim

lekarz Paweł Pikiel

Gdyńskie Centrum Onkologii-Chirurgia Onkologiczna

Gdynia

Rak tarczycy brzmiał jak wyrok w lipcu 2012. Zawalił mi się świat, łzy, bezradność, bezsilność i uczucie, że nie wiem co mam zrobić, do kogo się zwrócić. Spędziłam dużo czasu w Internecie szukając pomocy. Wyświetliła się strona o Panu Doktorze Pikiel - sierpień. Umówiłam się z Nim na wizytę niemal z dnia na dzień. Zrezygnowana pokonałam 200 km.

SŁUCHAJCIE! Pan Doktor to niesamowity lekarz i człowiek. Podczas półgodzinnej wizyty wykazał wielki profesjonalizm, dużą odpowiedzialność, bardzo przyjazne podejście – po prostu duże zainteresowanie pacjentem – a przecież trafiłam do Niego z „ulicy”. Po wyjściu z gabinetu świat zaczął nabierać kolorów, bo wiedziałam, że trafiłam w „dobre ręce”. Doktor ustalił szybki termin operacji, zlecił ponowne badania próbek mojej biopsji u najlepszych specjalistów, którzy zweryfikowali „wyrok” Dzięki temu tuż przed operacją dowiedziałam się, że są to tylko łagodne zmiany. Jestem 2 tygodnie po operacji. Na szyi mała kreska – całkowicie wycięta tarczyca, węzły chłonne oszczędzone.
Pan Doktor był ze mną od początku do końca, wspierając na każdym etapie choroby i wykazywał zainteresowanie stanem mojego zdrowia nawet po powrocie do domu. W każdej chwili mogłam liczyć na Jego telefoniczną konsultację.
Panie Doktorze, nie ma na świecie słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność. Nie spotkałam w życiu takiego LEKARZA jak Pan. Pańskie zaangażowanie w profesjonalną pomoc, indywidualne podejście i poczucie humoru podtrzymujące na duchu są BEZCENNE.
DZIĘKUJĘ !!! I z całego serca polecam tym wszystkim, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.

Opinia dodana przez: ewa w ewawowk

Gdańsk

Byłam po raz pierwszy u doktora Dariusz Sokołowskiego z torbielą z przegrodami. Niestety nie skierował mnie na biopsję ponieważ stwierdził że ona sama się wchłonie (aczkolwiek może tak być) i kazał przyjść na kolejną wizytę za pół roku. Natomiast po konsultacji z radiologiem stwierdziłam, że jednak zdecyduję się na biopsję żeby mieć 100% pewności aby za pół roku nie było niespodzianki.
Wizyta faktycznie była krótka i miałam wrażenie, że ...

Wizyta faktycznie była krótka i miałam wrażenie, że nie spojrzał na moje wyniki usg, piersi zbadał mi błyskawicznie (być może to jest kwestia wprawy)
Rozumiem, że doktor jest tylko człowiekiem i może się mylić, ale wolałabym dowiedzieć się więcej o mechanizmach powstania choroby a nie szukać sobie takich informacji u internecie.
Poza tym jest konkretny, bez zbędnych tkliwości, twarz bez emocji - uważam to za plus.

Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Jan Sapieżko

Torakochirurg, Chirurg onkolog

7 Szpital Marynarki Wojennej

80-305 Gdańsk

Bylam dwa raz na wizycie z roznych powodow, moja ocena jest bardzo pozytywna. Szczery, zyczliwy czlowiek, kompetentny specjalista.

Opinia dodana przez: Maria z gdańska

lekarz Zbigniew Fiedorowicz

Sukiennicza 21
Elbląg

Wspaniały lekarz i fachowiec wysokiej klasy, a jednocześnie wspaniały człowiek. Jestem szczęśliwa, że gdy zachorował mój mąż trafiliśmy w jego ręce. Rak jelita grubego. Przerażenie i rozpacz. Ale rozmowa z tym lekarzem dała nam wielką nadzieję, mimo że cudów nie obiecywał. Jego stosunek do pacjenta jest niespotykany. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, dokładnie wszystko wyjaśni, jest miły i sympatyczny. Jest naprawdę lekarzem z powołania. Minęło już trochę czasu, a mąż wciąż wspomina z jaką troskliwością nim się opiekował gdy był w szpitalu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Doktorowi , dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy
Waleria i Tadeusz Soliwoda

Opinia dodana przez: Waleria Soliwoda