Chirurg Onkolog

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i z ogromnym doświadczeniem, pełen empatii i godny zaufania. Życzę wszystkim, żeby spotkali na swojej drodze takiego lekarza jak Docent Murawa.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena
Chirurg onkolog Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...

Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał mnie porady, pomocy. Zawsze odebrał telefon gdy dzwoniłem i udzielał odpowiedzi na nękające mnie pytania. Zapewnił mnie wszystkie możliwe i konieczne badania oraz konsultacje z innymi specjalistami. Potrafi wyjaśnić tok i zasadność leczenia mojej choroby, a co za tym idzie skutki uboczne które mają miejsce w takim czy innym leczeniu, a również po nich następująca poprawa.
Stąd też życzę innym pacjentom leczenia się u takiego lekarza, a efekty tego będą na pewno pozytywne.
Dziękuję!!! za dotychczasowe leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Pobłocki
Wolny termin: 23 Lip o 10:00. Sprawdź inny.

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Wolny termin: 24 Lip o 16:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

lekarz Robert Jagaciak

Gabinet Lekarski
Rynek 19
64-000 Kościan

Dawno tak się nie denerwowałam, nie wiedząc początkowo co mi jest, ponieważ wyczułam w okolicy prawej pachwiny guza. Z przerażeniem udałam się do chirurga onkologa- bo tam mnie skierowano. Przerażenie i strach jaki towarzyszył mi oczekując na badanie wspominam jak koszmar. Wszystko poszło natomiast błyskawicznie. Skontaktowałam się z Panem Robertem i już na drugi dzień przyjął mnie na badanie. Podejście i troska tego lekarza sprawiły, że od samego początku zyskał moje zaufanie. Diagnoza okazała się być w tym momencie najlepszą z możliwych-przepuklina pachwinowa. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Dla pewności skierował do pracowni USG, gdzie cały czas mi towarzyszył i pocieszał. Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek. Wszystko to idzie w parze z urokiem osobistym Pana Roberta:) Zmieniło się moje myślenie o służbie zdrowia i mam nadzieję że na długo takie pozostanie:) Pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Dorota
Chirurg onkolog Poznań prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Najlepszy lekarz ze wszystkich, których do tej pory spotkałam!!! Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykonał mi najrozleglejszą i najbardziej skomplikowaną operację, jaką wykonuje się na jamie brzusznej. Miałam guza złośliwego brodawki Vatera na dwunastnicy. Prof. Murawa przeprowadził operację metodą Whipple, czyli usunął dwunastnicę, część trzustki i część żołądka oraz sąsiednie węzły chłonne. Operacja w 100% udana, radykalne usunięcie zmiany i żadnych powikłań po zabiegu. Praktycznie można powiedzieć, że uratował mi życie,bo bez operacji rokowania w przypadku takiego guza są kiepskie.

Opinia dodana przez: kami37 camill1

lekarz Tomasz Polec

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Opinia dodana przez: Weronika

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspanialy lekarz,ktory oprocz swojego profesjonalizmu jest niezwykle oddany swoim pacjentom nie zalujac czasu gdy na korytarzu czeka tlum ,potrafi tlumaczyc i doradzac co robic dalej w tak trudnych chwilach. Robi to z niezwykla zyczliwoscia i bezinteresownie.Otacza pacjentki opieka . To naprawde niezwykly czlowiek. Wielkie podziekowania dla Pana za bardzo ciezka i odpowiedzialna prace oraz niezwykle podejscie do pacjentow.

Opinia dodana przez: Jadwiga Lis

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska

Nadzwyczajny człowiek, lekarz z powołania, fachowiec i profesjonalista najwyższej klasy!!!! takich ludzi już się nie spotyka. Operował mojego tatę dwa razy rak jelita grubego, szczery do bólu "żołnierz", ale poświęcał się i angażował na całego!!! konkretnie i rzeczowo; zawsze punktualnie w poradni, sprawnie i kompetentnie obsługiwał pacjentów; interesował się tatą nawet w trakcie chemioterapii; dzięki niemu udało nam się przedłużyć cenny czas o 2 lata.... w sytuacji kiedy już wiedzieliśmy, że się nic więcej nie da zrobić nie odesłał mnie z kwitkiem, zadeklarował, że może tatę zobaczyć, aby się lepiej poczuł psychicznie, coś niesamowitego....

Opinia dodana przez: PanDora