lekarz Krystyns Nater-Dworzecka

Chirurg onkolog

Kompetentny lekarz, wspaniały, wrażliwy człowiek! Bardzo dziękuję za pomoc, poświęcony czas, cierpliwość i wyrozumiałość.

Do dziś wspominam Panią Doktor z przyjemnością. Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Słyszę jej uspokajający tembr głosu, pamiętam jej codzienne zainteresowanie moją osobą po operacji. Miałam wrażenie, że jestem pod szczególnym nadzorem, ale widziałam, że podobnie postępuje z innymi pacjentami. I żyję ciesząc się dobrym zdrowiem prawie pięć lat. Życzę wszystkim takich lekarzy!

Super lekarz. Widzi i leczy konkretnego człowieka, a nie przypadek.

Super lekarz. Widzi i leczy konkretnego człowieka, a nie przypadek.

Wspaniały Lekarz. Dba nie tylko o zdrowie fizyczne, ale i psychiczne pacjenta. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Liczy się dla niej człowiek nie pieniądzę. Dzięki niej moja mama żyje już kolejne 15 lat. Dziękuję bardzo:)

Bardzo dobry lekarz. Liczy się dla niej człowiek nie pieniądzę.
Dzięki niej moja mama żyje już kolejne 15 lat. Dziękuję bardzo:)

Bardzo dobry lekarz... Potrafi walczyć o swoich pacjentów i są oni dla Niej ważni. Wzbudza zaufanie... I choć bywa niemiła, jest bardzo uczciwa i życzliwa, dobra i wrażliwa. Ciężko pracuje.. siły niebiańskie ;) Lekarka godna polecenia :)

Anioł nie kobieta. Bardzo kochana, solidna, UCZCIWA - jeśli wiecie o co chodzi. Oceniana przez personel jako staranna, bardzo dokładna podczas operacji. Stara się jak najmniej okaleczyć pacjenta.

lekarka w pełni tego słowa znaczeniu,uczciwa.polecam

lekarka w pełni tego słowa znaczeniu,uczciwa.polecam