Chirurg Onkolog W Okolicach Ruda Śląska

Instytut Onkologii

Gliwice

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Dariusz T. w dniu 17.02.2014 Pani dr n. med. B.Jabłońska przeprowadziła udaną operację. Pragne serdecznie podziękować za kompetentne zaangażowanie, przygatowanie i udany zabieg operacyjny. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i kontynuację nauk medycznych Z poważaniem, Dariusz

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Dariusz Waniczek

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania! Poświęci pacjentowi tyle czasu ile on wymaga. Niezwykła kompetencja i ogromna wiedza medyczna.
Jestem pacjentką chirurgiczną Pana Doktora. Jeśli chcesz trafić do najlepszego lekarza - polecam leczenie przez doktora !

Opinia dodana przez: Jolanta

NZOZ Sigma-Bi

41-902 Bytom

Przypadkowo zostałam zapisana do dr Idzika i bardzo jestem z tego zadowolona, gdyż jest to bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam go wszystkim bardzo serdecznie.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Liwia Colins

Onkolog, Chirurg onkolog

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Polecam !!! mimo młodego wieku bardzo duża wiedza!! i fachowośc moge powiedzieć że chyba najlepszy lekarz na tym oddziale!!

dr hab. n. med. Jan Włoch

NA WITOSA
Witosa
40-032 Katowice

Bardzo dobry chirurg onkolog. Będziesz zadowolony. Najwyższy poziom, wspaniały lekarz i skuteczny, uprzejmy, wszystko Ci wytłumaczy.

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Dominik Bałuka

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

dr n. med. Rafał Ulczok

Viamed
Łukaszewicza 23
Kędzierzyn-Koźle

Podczas kiedy moja 85 letnia mama usłyszała diagnozę nowotworu złośliwego piersi zaczęłam szukać lekarza w internecie. Szczęśliwie trafiłam na Dr. Ulczoka z kliniki Nova. Jest to wspaniały, ciepły i życzliwy człowiek, który pomógł uratować moją mamę mimo jej wieku. Przeprowadził operację, był z nami cały czas w kontakcie, kompetentny i oddany specjalista. Osobiście nigdy nie spotkałam takiego lekarza a i przypuszczam, że niewielu takich jest. Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękujemy za wszystko.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Maciej Wideł

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.

Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

Leszek Kostrz

Onkolog, Chirurg ogólny

Epione, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej

40-723 Katowice

Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Przy tym też normalny człowiek , trochę zasadniczy ale kontaktowy z duża dozą empatii i zrozumienia dla pacjenta.

Opinia dodana przez: Stanisław