Chirurg Onkolog W Okolicach Rudnik Nad Sanem

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

lekarz Lesław Szczerba

Przychodnia specjalistyczna
plac Wolności 17
35-073 Rzeszów

Doktor Szczerba, to bardzo, bardzo, bardzo utalentowany chirurg-onkolog, a przy tym bardzo serdeczny i bardzo zorientowany na pacjenta człowiek. Panie Doktorze, jako Pana pacjenci jesteśmy szczęściarzami, że Pan jest! DZIĘKUJĘ serdecznie za Pana bardzo szlachetną postawę, profesjonalną opiekę i Pana Doktora troskę!
Jan T z Jarosławia

Jan T z Jarosławia

Opinia dodana przez: Jan

lekarz Wojciech Prażmo

ulica Racławicka 6/7
23-200 Kraśnik

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny).
Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel.

Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel.
Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że kocha swoją pracę, a ja jako pacjentka jestem bardzo zadowolona, że do niego trafiłam, jest to człowiek przesympatyczny, zabawny, nie miałam żadnych obaw przed operacją, ponieważ wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Jeszcze raz serdecznie polecam!!!

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Jacek Pszeniczny

P.C.R. "Amazonka"
Chopina 2
35-055 Rzeszów

Do Pana Doktora na konsultacje trafiłam z polecenia w recepcji Centrum Medycznego MEDYK na ul. Szopena, po wcześniejszym wykryciu problemu na zdjęciu USG na izbie przyjęć w szpitalu na przeciwko. Wizyta odbyła się po kilku tygodniach oczekiwania, jednak jak się okazało- warto było czekać. Doktor rzeczowo wyjaśnił co jest na zdjęciu i jakie kroki należy podjąć, aby pozbyć się problemu. Wyznaczył szybko termin zabiegu laparoskopowego w szpitalu Pro-Familia wykonywanego na koszt NFZ. Zaraz po odbytym zabiegu Pan Doktor jeszcze dwa razy odwiedził mnie i pacjentów leżących na bloku- za pierwszym razem pytając jak się czujemy, za drugim- podając recepty oraz skierowania do poradni w celu konsultacji pozabiegowych i jeszcze raz chcąc się upewnić, czy wszystko jest w porządku. Po czterech dniach od zabiegu "wykorzystałam" skierowanie i udałam się na wizytę do MEDYKA, Pan Doktor po obejrzeniu ran stwierdził, że już się zagoiły i można ściągnąć szwy (dla mnie był to szok, że tak szybko, ale wszytko ładnie się goi). Polecam wszystkim, którzy szukają bardzo dobrego, rzeczowego i miłego chirurga! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję :)

Opinia dodana przez: Karolina

Rzeszów

refgdgdfgdfghfghfghfgh fhgfhfgh fghfghfghfg fghfgfh fghfgh fghfghdfg sdfsdf sdfsdf sdf sdf sdf sdf sdf sf dsf s.

Opinia dodana przez: Trte

NZOZ Asklepios
Podwislocze 22 A
Rzeszów

Pan doktor Janusz Skorupka ponad 10 lat temu operował guzki "oknkologiczne" u mojej żony. Wszystko zakończyło się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj. Bardzo dobry i doświadczony lekarz, ma odpowiednie podejście do pacjentów, bardzo normalny, miły i pomocny, a do tego profesjonalista.

Opinia dodana przez: Mielczanin

Specjalistyczny gabinet gastroenterologiczny