Chirurg Onkolog W Okolicach Solec Kujawski

lekarz Jacek Hoffman

Warmińskiego 4/3
85-054 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Skrupulatnie weryfikuje wszystkie wyniki badań, stawiający diagnozę w sposób przemyślany ale również intuicyjny, konsekwentnie dąży do wyjaśnienia wątpliwości w wykonanej diagnostyce. Do tego wszystkiego bardzo dobry chirurg.

Opinia dodana przez: nemo

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

Byłam niedawno na wizycie u Pana doktora,przeczytałam wcześniej bardzo pozytywne opinie na jego temat i muszę powiedzieć,że jestem pod ogromnym wrażeniem. Odebrałam wynik mammografii i okazało się,że w lewej piersi mam 3.5cm guz,głęboko ukryty,którego nie wyczułam badając sobie piersi.Byłam przerażona,wykonałam telefon i na wizycie byłam jeszcze tego samego dnia.Doktor bardzo dokładnie mnie zbadał,obejrzał zdjęcia,wszystko cierpliwie i z ogromnym szacunkiem do pacjenta wytłumaczył.Uprzejmy,kulturalny,godny polecenia.Można przy Nim poczuć się bezpiecznie,wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Bardzo dziękuję Panu Doktorze.

Opinia dodana przez: Mariola

Daszyńskiego 16
Inowrocław

Leczę się u dr Szkudlińskiej już kilka lat i z całą odpowiedzialnością chciałabym powiedzieć że jest to lekarz z powołania.Chociaż przy pierwszej wizycie sprawiała wrażenie osoby dość oschłej ale to było tylko moje odczucie(być może z niepewności jaka będzie diagnoza).Pani Doktor jest osobą przemiłą,wzbudzającą zaufanie i mistrzem w swoim "fachu".Bardzo podoba mi się to,że konsekwentnie szuka przyczyny choroby i stara się odpowiednimi badaniani poprzeć swoją diagnozę.Gorąco polecam leczenie u dr Szkudlińskiej.

dr n. med. Witold Czechowicz

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Dr. Michniewicz operował mnie, gdy mialam raka piersi. Na podstawie mamografi/tylko spojrzal/ postawil diagnoze, ktorą w 100% potwierdzila sie, gdy dostalam wynik histopatologiczny. Konkretny, rzeczowy i dbajacy o pacjenta.Blizna po operacji "ładna".

dr Dariusz Bała

Onkolog, Chirurg onkolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej IKAR
Fromborska 18
Bydgoszcz

dziękuję Panie Doktorze za życie, za poświęcony czas, za wyrozumiałość i dotychczasową opiekę; jestem niezwykle wdzięczna

Opinia dodana przez: Hania

Łochowo

Nie wiem co by ze mną było gdybym nie trafił do Pana Doktora. Chodziłem do wielu lekarzy w Koszalinie ale dopiero szybka diagnoza , badania i zabieg uratowały moją wargę.Nawet nie ma śladu po zabiegu a ja pozbyłęm się raka zlośliwego.
Polecam lekarza.

Polecam lekarza.

Centrum Medyczne Mirena
ul. Gdańska 59
85-005 Bydgoszcz

Fachowiec.Chcialem napisac tylko Fachowiec ale tzreba wpisac 100 znakow. Niezmiernie skromny czlowiek. Jeszcze raz podkreślę -fachowiec w kazdym calu. Znakomita reka i intuicja.

Opinia dodana przez: Krysztof

Centrum Onkologii
Toruń ul.Szeroka 25
87-100 Bydgoszcz

Na początku sądziłem, że jest to fachowiec - operował mojego ojca, był u niego prywatnie - niby ok. Później jednak okazało się, iż inni lekarze stwierdzili, że "Pan doktor" się nie postarał, a nawet możliwe że niepotrzebnie zrobił stomię z czym ojciec nie może się pogodzić. Na drugiej prywatnej wizycie stwierdził, że ojca nie może obejrzeć ( na pierwszej mógł) i musi on przyjechać do niego w CO w Bydgoszczy i za minutę rozmowy wziął 120zł - przegięcie. W centrum też ojca tylko obejrzał pobieżnie i
nic nie zrobił a okazało się, iż ojciec dostał nietypowej przepukliny. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Gość

lekarz Edward Krajewski

Gałczyńskiego 45
Toruń

Zdecydowanie odradzam jakichkolwiek zabiegów z ręki tego lekarza. Nie potrafi przekazać w minimalnym stopniu informacji o wykonanym zabiegu zarówno samej osobie zainteresowanej jak i najbliższej rodzinie, która jest do takich informacji upoważniona, kompletna ignorancja!!!!. Może kiedyś miał ten lekarz opinie fachowca w swojej dziedzinie, ale biorąc pod uwagę fakt wykonanej operacji usunięcia piersi mojej mamy i w dalszej konsekwencji powikłań jakie były jej następstwem, śmiem wyrazić własne zdanie na temat p. doktora. Kilkukrotne próby rozmowy na temat przebiegu operacji i wszystkiego co miało z nią związek kwitowane były słowami że pacjentka posiada wszystkie informacje. W rzeczywistości, dopiero pod wpływem wyraźnego niezadowolenia z naszej strony pan doktor nauk medycznych łaskawie odpowiadał na pytania lecz ni jak miały się te informacje do ogólnego stanu naszej mamy po przebytej operacji. Kpina kompletna. Rana po operacji goiła się okropnie, mama została wypisana do domu z sączącą się raną, w dodatku otwierającą się się już pierwszego dnia po wypisaniu do domu. Pilna była interwencja w gabinecie zabiegowym już po drugiej dobie od wypisania z Centrum Onkologii z oddziału Nowotworów i Rekonstrukcji Piersi w Bydgoszczy. Sam oddział i personel na najwyższym można powiedzieć światowym poziomie. Polecam innych lekarzy onkologów np. Jacek Hoffman.

Opinia dodana przez: nemo