Chirurg Onkolog W Okolicach Stalowa Wola

lekarz Wojciech Prażmo

ulica Racławicka 6/7
23-200 Kraśnik

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny).
Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel.

Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel.
Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że kocha swoją pracę, a ja jako pacjentka jestem bardzo zadowolona, że do niego trafiłam, jest to człowiek przesympatyczny, zabawny, nie miałam żadnych obaw przed operacją, ponieważ wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Jeszcze raz serdecznie polecam!!!

Opinia dodana przez: Małgorzata

Specjalistyczny gabinet gastroenterologiczny