Chirurg Onkolog W Okolicach Tomaszów Lubelski

lekarz Andrzej Traczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDLUX J. Pukaluk
ulica Lipska 28
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz, ma dobre podejście do pacjenta, miły sympatyczny, wie co robi.Pomimo swojej specjalizacji nie jest wypalony zawodowo.Polecam

Stom-Med
Kilińskiego 32, Graniczna73
22-400 Zamość

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Romanowicza. Właściwie to moja mama wymagała porady. Inny lekarz zalecał usunięcie guza pod pachą. Dobrze, że posłuchałyśmy wskazówek dr. Romanowicza, który odradzał operację, nie kazał się spieszyć, bo prawdopodobnie to przyczyna hormonalna. I rzeczywiście guzek po kilku tygodniach zniknął samoistnie. To prawda, że czasem tłumy pacjentów okupują korytarz w przychodni, ale to świadczy tylko o tym, jak bardzo dobry jest ten lekarz.

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Marek Mazurek