Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Chirurg onkolog Wąbrzeźno

lekarz Łukasz Brycht

87-200 Wąbrzeźno

Doktor Łukasz Brycht to najlepszy lekarz jaki się mną zajmował w swojej kategorii. Jestem po operacji przepukliny w bliźnie pooperacyjnej (następstwo złego leczenia po wycięciu wyrostka robaczkowego). Poza wszczepieniem siatki doktor również skorygował stara bliznę. Już następnego dnia po operacji swobodnie wstałem i mogłem chodzić. Rana czysta, po prostu majstersztyk! Doktor odpowie na wszystkie pytania, poświęci czas, jest przesympatyczny i rzeczowy. Polecam serdecznie każdemu!
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Mirosław Janiak

ul. Kasztanowa 1/34
87-200 Wąbrzeźno

Rewelacyjne podejście, ogromne starania nie tylko Pana Doktora, ale i całego personelu Szpitala Powiatowego w Chełmży, żeby postawić 80 latka na nogi. Do tego naprawdę szczera, ludzka rozmowa Jestem pod wrażeniem Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Wojciech Wolff

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Plac Jana Pawła II 3
87-200 Wąbrzeźno

Lekarz kompetentny i konkretny. Mówi krótko i na temat. Nie prowadzi długich pogadanek, wizyta nie jest przegadana, wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjentek. W razie podejrzenia nieprawidłowości po badaniu kieruje na USG lub mammografię. Polecam.
Opinia dodana przez: Stonoga

lekarz Jerzy Głaczyński

Konopnickiej 4
Wąbrzeźno

Będąc na swojej wizycie poprosiłam o poradę dodatkowo dla syna i bez wachania lekarz mi przekazał i polecił co ma kupić . Przekazałam ją synlowi do USA , który z konsultował się z lekarzem na miejscu . Jego lekarz powiedział krótko i na temat trafna diagnoza i trafny sprzęt . Macie dobrego lekarza w Polsce . Można spokojnie u tego lekarza się leczyć.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Piotr Hubert