Chirurg Onkolog Warszawa

- 77 lekarzy

dr n. med. Piotr Rutkowski

Chirurg onkolog

liczba opinii: 12

Centrum Onkologii - Instytut
rengena5
Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5
Pan Profesor to najlepszy w Polsce specjalista od nowotworów tkanek miękkich, co potwierdzają opinie innych lekarzy tego fachu jak i internetowych forów i grup, pełnych wypowiedzi od wyleczonych pacjentów. Cieszę się, że i mnie został polecony i w błyskawiczny sposób wyleczył mnie z rzadkiego przypadku, o którym inni lekarze nie słyszeli, nie chcieli się douczyć.
Pan Profesor to nadczłowiek, lekarz z powołania, znakomity chirurg i psycholog, co sprawia, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Rafał Sopyło

Chirurg ogólny, Proktolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 12

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5
Pan dr Rafał Sopyło to lekarz z powołania. Miałam okazje poznać dra przed operacja mojej mamy w szpitalu przy ul. Wawelskiej. Pan dr dokładnie wyjaśniał sposoby i metody leczenia. Jego podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne. W trakcie pobytu w szpitalu dużo czasu poświęcał pacjentce, okazywał dużo empatii, wszystko spokojnie tłumaczył. Moja mama była bardzo wdzięczna. Ta drogą chcemy podziękować za opiekę i szczerze polecić innym tego specjalistę .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Klaudiusz Czerniawski

Chirurg onkolog

liczba opinii: 12

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 4,2/5
Uwaga na tego lekarza! U mojej mamy 4 lata temu wykryto raka piersi. Doktor usunął pierś po badaniach okazało się, że był mało złośliwy i nie trzeba nawet stosować chemioterapii ani naświetlań. Po ok 2 latach pan doktor "zrobił" mamie piękną protezę - owszem na plastyce się zna. Natomiast zbagatelizował objawy, które moja mama miała - bóle kręgosłupa. Zlecił kilka badań natomiast nic nie stwierdził. Po roku okazało się, że ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Eryk Chrapowicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 11

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska
Warszawa

Średnia ocen: 4,8/5
Pan doktor operował mnie dwukrotnie: w grudniu 2018 oraz w grudniu 2019. I gdyby nie przytrafił mi się pobyt w szpitalu na Solcu /2020r/ z ostrym zapaleniem wyrostka, to uważałabym poprzednie zabiegi i kontakt z chirurgiem za wzorcowy. Ale jak się okazuje nie tylko. Pan doktor z dużą wiedzą, chętnie odpowiadający na każde pytanie. wzbudzający zaufanie i pewność, że wie co robi. Na wizycie nie ma się wrażenia pośpiechu i ...
Opinia dodana przez: Grażyna

dr Wiesław Franas

Chirurg onkolog

liczba opinii: 11

JOLLY MED - SZPITAL LELECHOWSKA
Lelechowska 5
02-351 Warszawa

Średnia ocen: 2,4/5
30.06.22 miałam wizytę u doktora Wiesława Franas w przychodni Życie w Nowym Dworze Mazowieckim. Skierowałam się do doktora, po wizycie u ortopedy i telewizycie u chirurga, którzy potwierdzili że mam wadliwie zszytą ranę i to ostatni moment na korektę i założenie dodatkowych szwów. Ze względu na długi czas na wizytę w szpitalu, w którym wykonywana była operacja skorzystałam z wizyty prywatnej w przechodni Życie.
Pan doktor zamiast wysłuchać historii mojej ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Zbigniew Zareba

Chirurg onkolog

liczba opinii: 10

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13
01-157 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Prawie dziewięć lat temu, przypadkowo trafiłam do Pana doktora Zbigniewa Zaręby.
Szok, rak piersi i kolejny szok - empatia lekarza.
Nie spotkałam się z taką życzliwością i uprzejmością .Byłam "zaopiekowana "
Trzykrotnie byłam operowana; operacje - które uratowały mi życie.
Pan doktor bardzo serdecznie opiekował się mną przez cały okres choroby,otrzymałam zalecenia, o których pamiętam i będę pamiętała.
Nie zapomnę Pana, Panie Doktorze , tak uprzejmego, życzliwego i ...
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Piotr Liszka-Dalecki

Chirurg onkolog

liczba opinii: 10

Centrum Onkologii

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Trafiłem do Centrum Onkologii praktycznie z ulicy, tuż po badaniach przesiewowych wyszło, że mam polipowatość rodzinną jelita grubego. Miałem szczęście spotkać na swej drodze czystym fuksem Pana Doktora i myślę, że uratował mi życie. W 2006 roku na jesieni mnie operował, całkowicie usunał jelito, załozył worek stomijny, pół roku potem znowu mnie operował aby przywrócić, jak to żartobliwie mówił, hydraulikę u mnie :D żyję z j-pouchem już 15sty rok, szukam ...
Opinia dodana przez: Tomek

dr n. med. Grzegorz Luboiński

Chirurg onkolog

liczba opinii: 10

Gabinet Lekarski

02-784 Warszawa

Średnia ocen: 4,3/5
W kwietniu tego roku miałam zabieg usunięcia włókniaka z piersi. Cały zabieg odbył się szybko i bezproblemowo. Zabieg w znieczuleniu miejscowym, nic bolało, towarzyszyło mi jedynie trochę nieprzyjemne uczucie ciagnięcia, ale to nic strasznego. Lekarz bardzo miły, profesjonalny, podczas zabiegu starał się rozluźnić atmosferę, bo byłam trochę zestresowana. Blizna wygląda "ładnie", myślę, że z czasem będzie słabo widoczna. Cena zabiegu obejmowała również koszt badania histopatologicznego. Zdecydowanie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Piotr Jackiewicz

Chirurg onkolog, Proktolog

liczba opinii: 10

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Średnia ocen: 3,9/5
Nigdy nie spotkałem się z tak lekceważącym podejściem lekarza do osoby starszej w wieku 84 lat. To jest po prostu kpina, a nie wizyta, która trwała dosłownie 3 minuty a kosztowała sporo pieniędzy. Brak jakiejkolwiek komunikacji, zbadania pacjentki.Lekarz, a tym bardziej onkolog powinien odznaczać pewną dozą empatii, uspokoić pacjentkę, wskazać drogę leczenia. Niestety w opinii lekarza osoby starsze to widocznie tylko ,,nabijanie”sobie portfela….Wizyta odbyła się w prywatnym gabinecie w Białej ...
Opinia dodana przez: Bartosz

dr n. med. Paweł Piotrowski

Chirurg onkolog

liczba opinii: 9

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska
Warszawa

Średnia ocen: 4,4/5
Trafiłem do Pana Doktora po wykryciu nowotworu jelita grubego. W krótkim czasie znalazłem się na sali operacyjnej, a sama operacja została przeprowadzona skutecznie. Po zabiegu pojawiły się pewne komplikacje, ale Pan Doktor wraz z Zespołem szybko wykrył i usunął przyczynę powikłań i dziś mogę cieszyć się życiem i zdrowiem. W moim odczuciu to znakomity lekarz, pełen cierpliwości i życzliwości do pacjenta, a przy tym niezwykle skromny.
Opinia dodana przez: Janusz S.

Chirurdzy onkolodzy w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat