Lekarze Chirurg onkolog Wodzisław Śląski

- 21

lek. med. Maciej Kubicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Z całego serca polecam Pana doktora. Bardzo kompetentny lekarz , uprzejmy i zawsze służy pomocą. Jest dostępny w nagłych przypadkach, o czym się miałam okazję ostatnio przekonać. Godny polecenia , oby więcej takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Beata
Bardzo uprzejmy, kulturalny. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszelkich kwestii medycznych. W pełni polecam!
Opinia dodana przez: Jarek
Pan dr Biegalski,to wspaniały człowiek i super chirurg,operował mnie i dzięki niemu nie mam stomii.Dziękuję Doktorowi za to,że mój syn nie jest kaleką.Jeśli potrzebujesz dobrego chirurga,to polecam dr I.Biegalskiego.

lekarz Paweł Loranc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przez przypadek trafiłam do tego chirurga w Wodzisławiu Sl. i muszę przyznać, że mile się zaskoczyłam. Bardzo dokładny lekarz - mogę z czystym sumieniem polecic.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Janusz Wójcicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Cudowne połączenie niespotykanych na codzień kompetencji – polecam

Krzysztof Skowronek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Świetny lekarz, kompetentny, bardzo dobre podejście do pacjenta,

dr Arkadiusz Kowalski

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Rewelacyjne podejście, zaangażowanie. Diagnozy na podstawie przeprowadzonych badań a nie z góry oklepanych przyzwyczajeń.
Jeśli szukasz chirurga o niesamowitej wiedzy i kompetencji a przy tym lekarza o duszy anioła to polecam z całego serca ❤️
Opinia dodana przez: Renata

Aleksander Niesler

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Witam. Poświęć 3min na przeczytanie tego! Chciałam was wszystkich ostrzec przed tym czlowiekiem, który nazywa się,, dentysta,, na drzwiach jego gabinetu powinien widniec napis RZEŹNIK! opowiem wam swoja historie. Mianowicie ktoregos poniedzialkowego ranka zaczął bolec mnie zab,, 6 dolna lewa,, wiedzialam ze jest do usunięcia. Wiec wzięłam za telefon i zadzwonilam, aby na wt się umówić. Kazał przyjechac we wt miedzy 13a 16. Wiec pojechałam. Nie boje sie dentystów, ani ...
Opinia dodana przez: Ataronoh
Witam, miałem u Pana Lecha usuwane trzy zęby ósemki w Wadowicach. Dwie standardowo i jedną chirurgicznie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonywanej usługi, wszystko (faktycznie szybko) bezboleśnie. Chirurgiczne wycięcie ostatniego zęba zajęło chwilę, ale również co do wykonania zabiegu nie ma się do czego przyczepić. Generalnie go polecam.
Opinia dodana przez: Bartek
Zachowuje się do pacjentów nie kulturalnie nie polecam tego pana jest zwykłym gburem...
Opinia dodana przez: Józek

lekarz Lidia Pisarek-Kosiak

Pediatra, Rehabilitant

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Bardzo niemiła i nieuprzejma. Arogancka nie słucha pacjenta nie odpowiada na pytania. Pogardliwe podejście do pacjenta. Po prostu relikt przeszłości.
Omijać szerokim łukiem, kompletna porażka !!!!!!! Chamstwo, arogancja , buta, przedmiotowe traktowanie pacjenta !!!!!!!!

lekarz Lucyna Rajczykowska

Lekarz med. paliatywnej, Neurolog