Wrocław Chirurg Onkolog

Wrocław

Trafiłam do Pana doktora nie mając wielkiej nadziei na cokolwiek. Mój pierwszy lekarz się poddał po jednej nieudanej probie. Doktor Szulc nie poddał się pomimo, że pierwsza operacja niestety nie pomogla, dalej starał się mi pomóc, chociaż ja już nie wierzyłam, że moje życie może się zmienić. Doktor zoperował mnie po raz drugi i pomimo tego, że mogłam zostać okaleczona, Pan doktor zrobił co w jego mocy żeby uratować moją twarz. Opieka którą otacza doktor Szulc jest niedoopisania, Pan doktor jest osobą bardzo życzliwą, przyjazną, a do tego profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Cierpliwie słucha i wzbudza zaufanie.

Opinia dodana przez: Magdalena

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!

Opinia dodana przez: Sylwia

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

plac solidarnosci

Wrocław

Dr. Jacek Langowski to sympatyczny, pełen empatii człowiek, oraz wspaniały lekarz, który dotkniętemu chorobą człowiekowi po prostu pomaga. ....nie zostawia go sam na sam z biurokratyczną machiną NFZ.
Panu Doktorowi zawdzięczam zdrowie i najprawdopodobniej życie i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczny i życzę każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji jak ja aby napotkał na swojej drodze takiego właśnie lekarza jak dr Jacek Langowski

Zbigniew Pazera

Zbigniew Pazera

Opinia dodana przez: Zbigniew

Gabinet Vision Express
pl. Dominikański 3
50-159 Wrocław

Ocenę wystawiam po wycięciu znamienia, które znajdowało się na mojej nodze. Dzisiaj po bliźnie nie ma prawie śladu. Będę o panu dr wypowiadać się w samych superlatywach. Jest świetnym fachowcem. Przed zabiegiem szczegółowo wyjaśnił mi, w jaki sposób wszystko się odbędzie. Na usunięcie kolejnego znamienia przyjdę napewno do Pana Derenia.

Opinia dodana przez: Katarzyna

onkologia

Wrocław

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Rzetelny i troskliwy. Operował mi tarczycę. Duza wiedza medyczna i doswiadczenie.

Opinia dodana przez: Renata

dr hab. n. med. Jan Godziński

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

DermaMed
Traugutta 144u/1
Wrocław

Prof.Godziński to ANIOŁ o niesamowitej pamięci .....WSPANIAŁY CZŁOWIEK nigdy o Nim nie zapomnimy,zawsze ma czas by pomóc ,więcej wie o Naszej Księżniczce niż cała rodzina....Panu Godzińskiemu życzymy bardzo dużo Zdrowia, Siły i oczywiście dalszych sukcesów.Dziękujemy za to,że właśnie na Pana trafiliśmy w szpitalu....do końca życia wdzięczni T....

Wrocław

Wyśmienity lekarz i człowiek. Moja żona jest własnie po operacji wycięcia guzków z piersi. Pan doktor zrobił to idealnie. Nacięcie jest minimalne (a guzki były w trudno dostępnych miejscach) i nie będzie po nim śladu. Poza tym pan doktor sam podczas prywatnej wizyty kilka miesięcy temu zaproponował operację w szpitalu na NFZ. Naprawdę niesamowity człowiek! Taki człowiek i lekarz to prawdziwy skarb! Dziękuję Bogu za niego.

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne
pl. Hirszfelda 1
Wrocław

Wspanialy lekarz ktory leczy sercem dla niego pacjent sie liczy do nikogo nie przejdzie obojenie traktuje swoich pacjentow jak sztabki zlota.Podchodzi do swojego zawodu profesjonalnie i nie ma dla niego niczego wazniejszego jak zycie czlowieka. Nigdy nie odmowi pomoc drugiej osobie. Kazdy powinnien brac z niego przyklad czlowiek aniol........

Do nas zapoznanie sie z Doktorem przyszlo na ostatnich nogach niestety mama zamarla ale on nie odmowil niczego pomagal do ostatniego dnia................................................., przeszla dluga droge i gdyby na samym poczatku trafila do Dr podejrzewam ze jeszcze by zyla..................
Klaniam glowe doktorowi bo na naszej drodze nikogo nie spotkalam oddanemu tak swojemu zawodowi i chec pomocy chorym!!!!!

Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Roman Czarnecki

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Słowiańska 35a
53-008 Wrocław

polecam każdemu.W moim przypadku rak tarczycy- konsultował się z wrocławska sławą od tarczycy z włsnej inicjatywy.W dniu operacji 2003 pielęgniarki ogłosiły strajk-ponad godzię walczył z dyrekcją o pozwolenie operacji mnie i p.Ani.Chciałam się odwdzięczyc czekoladkami ale był zajęty kolejnym pacjentem-więc sama zjadłam.Teraz na Kamieńskiego pilnuje czerniaka mojej córki.