Lekarze Chirurg onkolog Zakopane

lek. stom. Jakub Jasiński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Chyców Potok 8
34-500 Zakopane

Dr zajął się mną po wszepieniu komórek macierzystych w 3 zębodołach. Niesamowita wiedza, niesamiwity fachowiec.
Opinia dodana przez: Barbara z Tarnowa

lek. dent. Maria Bereznowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Ul.Jagielońska
Zakopane

Z całego serca polecam. Pani Doktor świetny specjalista i cudowny człowiek. Potrzebowałam pomocy i Pani Doktor przyjęła mnie tego samego dnia. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Józef Dubas

34-500 Zakopane

Polecam Pana Doktora z calego serca . Rzetelne podejscie do Pancjeta . Lata doswiadczenia i cierpliwosc !
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jan Bahyrycz

Internista, Onkolog

Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr O.Sokołowskiego - SZPITAL
34-500 Zakopane

urszulaszczesniak Pana Doktora Jana Bahyrycza cechuje przede wszystkim profesjonalizm zawodowy.Szybki i skuteczny w podejmowaniu decyzji. Wyczerpująco i konkretnie informuje o stanie zdrowia i szczegółowo objaśnia wyniki badań. Osobowość wysokiej klasy, a przy tym skromny i niezwykle empatyczny. Polecam !!! wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Andrzej Kalandyk

34-500 Zakopane

wspaniały lekarz, pełny profesjonalizm, troskliwie się mną zajął w czasie leczenia ; dziękuje za opiekę p.doktorze wdzięczna pacjentka Danuta C.
Opinia dodana przez: danuta

lek. med. Michalina Czarnecka

Chirurg klatki piersiowej

34-500 Zakopane

Doskonały lekarz ze wzorowym podejściem do chorego, blizna po operacji usunięcia płata płuca zagoiła się szybko, bardzo estetyczne szycie. Po zabiegu czuję się znakomicie, dlatego z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Roman Dereziński

Chirurg urazowy

Szpital Powiatowy
Zakopane

Jestem pod wrażeniem,pan doktor to wspaniały lekarz, miły, pełen cierpliwosci i zainteresowania pacjentem.
Opinia dodana przez: Malgorzata Chowaniec

lekarz Piotr Dunin

Chirurg ogólny, Ortopeda

ulica Krupówki 22
34-500 Zakopane

Umowilem sie z lekarzem na konkretny termin. Specjalnie w tym celu przylecialem do Polski do Zakopanego. Doktor prosil, abym dzien wczesniej zadzwonil, aby uzgodnic konkretnie godz. wizyty w klinice. W momencie, gdy bylem juz na m-cu i zatelefonowalem odmowil przyjecie mnie, wskazujac ze nie ma czasu. To sie nazywa profesjonalizm i indywidualne podejscie do klienta - pacjenta.

lekarz Ali Issa-Darwich

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Kamieniec 10
34-500 Zakopane

Od tego człowieka proszę nie oczekiwać empatii i szacunku. Ale ciśnienie podczas wizyty potrafi podnieść! Jeśli się leczyć to nie u niego!
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Anna Kowalczyk-Tekiela

Internista, Onkolog

34-500 Zakopane

Miałam wątpliwą przyjemność spotkania pani doktor. Opiekowała ale moim mężem,stan jego był bardzo poważny,leczenie paliatywne.Jest to osoba pozbawiona empatii,traktująca pacjentów jak zło konieczne.Pani doktor pokazuje swoją wyższość, nie lubi chyba swojej pracy.Os takich lekarzy jak najdalej.Jakby można było to dałaby zero gwiazdek.

lekarz Piotr Koralewski

Onkolog

34-500 Zakopane

Definitywnie Nie POLECAM Pana doktora. Nie spojrzał nawet na dokumentacje mojego taty, a posłał go już na tamten świat. Zero współczucia i jakiegokolwiek zaangażowania, już nie wspomnę o zaproponowaniu jakiegokolwiek leczenia. Najlepiej zgarnąć 150 zł za 5 minutową wizytę, (podkreślam) przyjmując w SZPITALU i odesłać pacjenta. Totalny brak profesjonalizmu. Renoma szpitala cierpi tylko przez takich lekarzy. Takie postępowanie powinno być surowo karane ! Człowiek przychodzi po szanse, a spotyka się ...
Opinia dodana przez: Blanka

lekarz Andrzej Bereznowski

ul. Droga na Bystre 10a

lekarz Marek Handzlik

Chirurg ogólny, Urolog

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie - Gabinet Lekarza Pierwszego Kontaktu w Zakopanem
ul. Jagiellońska 32

lekarz Zofia Kaciczak