Chirurg Ortopeda

Polecam, trafiłam do dr Pakosińskiego z paskudnym złamaniem nadgarstka z przemieszczeniami i odpryskami. Dr znieczulił moją rękę był przy tym bardzo delikatny, cały czas sprawdzał czy nie robi mi się słabo przy nastawianiu prawie nie czułam bólu. Po zrobieniu przeswietlenia pani radiolog powiedziala że nie sądziła że da się ten nadgarstek poskładać bez operacji. Pan dr. Wytlumaczył mi jak będzie przebiegało leczenie, uprzedził ze w pierwszych tygodniach istnieje ryzyko ponownego ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

os. Kopernika 5/12
83-200 Starogard Gdański

Chodzę już do doktora osiem miesięcy jestem bardzo zadowolony bardzo kopetentny szczery człowiek mało takich w przychodniach wie co robić i jak leczyć szacunek panie doktorze Jan.

Opinia dodana przez: Jan

Mariusz Pytlasiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski

53-657 Wrocław

Bardzo konkretnie podchodzi do sprawy wszystko dokładnie i pokolei tłumaczy.Mialam w styczniu 2014 zabieg na ciesnie nadgarstka jestem bardzo zadowolona z rezultatów tego zabiegu. w marcu bede miała kolejny zabieg na nerwy rowka łokciowego .z przyjemnością mogę polecić pana doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Łukasz Buczyński

Kmicica 3
05-082 Stare Babice

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach

Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobry specjalista.Dr.jest bardzo uprzejmy i miły.

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom

Bardzo kompetentny lekarz, zna się na tym co robi, wyczerpująco omawia problem schorzenia oraz ewentualną rehabilitację. Jako jeden z niewielu lekarzy na Aleksandrowicza (na ortopedii) profesjonalnie podchodzi do pacjentów z każdym z osobna pacjentem rozmawia podczas obchodów i pyta o problem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Gorąco polecam. Wykonał mi doskonale operację (złamanie z przemieszczeniem), z czystym sumieniem polecam dr Łukasza Kasprzaka
Opinia dodana przez: domigut

dr n. med. Bolesław Linda

ulica Niedziałkowskiego 24/3
26-600 Radom

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

lekarz Wojciech Marks

Ortopeda, Chirurg ogólny

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, żeby nie powiedzieć że najlepszy. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania. Bardzo szybko postawił diagnozę. Odpowiada szczegółowo na wszystkie zadane pytania. Cierpliwy i bardzo chcący pomóc. W dodatku bardzo ciepły i sympatyczny człowiek o wielkim sercu. Fantastyczne poczucie humoru, dzięki któremu człowiek nie przejmuje się chorobą, również z uwagi na to, że odczuwalnym jest fakt, iż jest się w dobrych rękach. Świetny lekarz, który doskonale wie ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jan Kośmider

Traumatolog, Ortopeda

Fachowiec. Bardzo rzetelny, szczególnie z jeśli ma doczynienia z urazami sportowymi!
Bardzo serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Stanisław