Chirurg Ortopeda Bydgoszcz

lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Ortopeda

zajecza 6 lok 02
Bydgoszcz

Lekarz jakich mało.Wspaniały człowiek i fachowiec.Dziękuję Panie Doktorze wdzięczna pacjentka z łódzkiego

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Marian Grygiel

Chirurg ogólny, Ortopeda

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

85-094 Bydgoszcz

Witam super doktor!! miły,fachowy ma czas dla każdego,powinno się wysyłać kolegów aby uczył ich empatii i kompleksowości--bo widać że można i to na NFZ

Opinia dodana przez: Beata

Jacek Tejza

Ortopeda, Chirurg urazowy

Obwód Lecznictwa
Dworcowa 63
Bydgoszcz

Byłam ze złamanym palcem na sorze - nie mam zastrzeżeń, uprzejmie, konkretnie, szybka diagnoza i nastawienie palca, udzielił więcej informacji niż pytałam, proponował L4 . Może trochę mało delikatny, ale w końcu czego w tej kwestii można oczekiwać od chirurga... Ogólnie polecam, dla mnie najważniejsza jest skuteczność lekarza, wolę szorstkiego profesjonalistę niż uprzejmego barana.

Opinia dodana przez: Hania

Karłowicza 26 lok. 101