Filtruj terminy

Chirurg Ortopeda Góra

Grzegorz Buławski

Jelenia Góra

Byłem pacjentem p. doktora Buławskiego i niestety mam negatywne odczucia i doświadczenie. Bardzo rzadko korzystam z opieki lekarskiej i raczej nie umiem poruszać się w tym systemie a co więcej sprostać wymaganiom aby być jak chłop co puka w drzwi że strachem, mieląc czapkę z zakłopotania że coś się przytrafiło, jakaś kontuzja.
Lekarz arogant, bez empatii!!!
Zabieg zrobił dobrze, bo kończyna działa i jednak trzeba mieć wiedzę jak ...
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Krzysztof Czerkasow

ul. letnia
Jelenia Góra

Lekarz pobiera pieniądze nie wystwiając przy tym skierowań, recept czy zwolnień lekarskich tłumacząc że nie może. Lekarz taki nie powinien mieć możliwości przyjmowania prywatnie.Lekarze od roku czasu mają certyfikat i wystawiają elektronicznie wszystko. Jednym słowy lubi naciągać ludzi. Inny lekarz zlecił USG zobaczył przyczynę i pomógł, pobierając znacznie mniej za swoje usługi.

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Andrzej Rojek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Świetny ortopeda i lekarz. Kompetentny i skuteczny w leczeniu. Godny zaufania i polecenia wszystkim potrzebującym. Poświęcający tyle czasu, ile trzeba. Zrozumiały, cierpliwy i grzeczny. Najlepszy.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Magdalena Mader

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

ulica Korczaka 1d/49
58-400 Kamienna Góra

Super specjalista. Zawsze otwarta i gotowa pomóc. Zostałem fachowo zdiagnozowany a następnie przeprowadzony skutecznie operację rewizyjną biodra w Czadrowie [po której czuję się świetnie. Dziękuję i polecam Panią doktor
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Zbigniew Heryng

Ortopeda, Chirurg ogólny