Lekarze Chirurg ortopeda Jarosław

lekarz Artur Kustosz

Ośrodek Wczesnej Interwencji
os. Kombatantów 17
37-500 Jarosław

Bardzo rzetelny i dokładny lekarz , widać że ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie . Serdecznie polecam

dr n. med. Stanisław Sobocki

Matejki 4
Jarosław

Miałem wypadek samochodowy pod Jarosławiem. Trafiłem do szpitala pod opiekę Pana doktora, który przeprowadził operację i do dnia dzisiejszego chodzę bez problemu mimo już podeszłego wieku. Wspaniały lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Tomasz Krzysztof Kwiatkowski

Chirurg ogólny, Flebolog

ulica Przemyska 14
37-500 Jarosław

Od roku jestem pacjentką dra Kwiatkowskiego i po tym okresie mogę stwierdzić, że jest to profesjonalista w swojej dziedzinie. Poza tym jest niezwykle sympatyczny, uprzejmy, z wyrozumiałością tłumaczy wszelkie wątpliwości. Polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Irena P.

lekarz Edward Drzał

37-500 Jarosław

POLECAM. Kompetentny, uczynny ....,można tak jeszcze długo. W moim przypadku dwa drobne zabiegi i przepuklina. Obawiam się że po mojej opinii będę musiał dłużej czekać w kolejce, ale naprawdę warto. Specyficzny sposób bycia, ,,bo prosto z mostu ", mi odpowiada. Moja duża wdzięczność po prostu lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: marek

lekarz Wojciech Koczan

Chirurg ogólny, Urolog

37-500 Jarosław

moja corka byla pod opieka tego lekarza miala problem z nerka wszystko sie skonczylo dobrze lekarz godny polecenia

lekarz Mirosław Teplicki

Chirurg naczyniowy

37-500 Jarosław

Wszystko w najlepszym porządku ! Może służyć za przykład dla młodych lekarzy !!!

lekarz Franciszek Jarmuziewicz

Chirurg ogólny, Ortopeda

37-500 Jarosław

Pół roku bólu i chodzenia po lekarzach.Obydwa barki ograniczaly moja normalne zycie.on mnie wyzwolil z cierpienia i doprowadzil do normalnosci.CHWALA MU ZA TO? POLECAM?
Opinia dodana przez: zdzislaw

lekarz Antoni Piwowoński

Chirurg ogólny, USG

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

NIE POLECAM ! STRATA CZASU I PIENIEDZY (w skrócie historia) Moja mama udała się do lekarza w lutym z mocnym bólem nogi. Lekarz nie postawił żadnej diagnozy wysyłał na dodatkowe badania co wizyte. Trwalo to tak aż 4 miesiące po czym ostatnia wizyte umowili przez pomylke i pojechałem z mamą na darmo. Teraz nie odbiera telefonu i nie umawia mamy na kolejną wizyte. Miedzy czasie stan zdrowia znacznie sie pogorszyl. ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Urszula Słychań wysocka

Pracownie diagnostyczne i zabiegowe
3 Maja 70
37-500 Jarosław

Bardzo kompetentna i wie co robi godna zaufania na izbie przyjęć po RTG powiedzieli że mam lekkie stłuczenie a pani doktor powiedziała że mam pęknięcie godna zaufania
Opinia dodana przez: Pacjentka

Waldemar Wilczyński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

Odradzam! Nie potrafił poradzić sobie z prawidłowym wyrwaniem ósemki, co spowodowało dodatkowe problemy.

lekarz Emil Maciałek

Jana III Sobieskiego 20
Jarosław

najlepszy lekarz, którego profesjonalizm i zaangazowanie moge polecic bez zmrużenia oka:-)

lekarz Piotr Fussek

Chirurg naczyniowy

37-500 Jarosław

Wspanialy lekarz.profesjonalista.Wyleczyl mojej siostrze Ani rane pozylakowa ,ktora nie mogla wyleczyc ponad 20 lat.Rana byla wielkosci dloni ,az zrobil zdjecie tej ranie i mowil ze jeszcze takiej duzej nie widzial.Przez kilka tygodni Pan doktor dawal leki i bandarzowal,Kazal sie stosowac do jego wskazowek i nie ruszac bandarzu.Stal sie cod-RANA zagoila sie ,PAN DOKTOR ma zlote rece iwszystkim o tym opowiadam i polecam polecam.DZIEKUIEMY panie doktorze .
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Krzysztof Gązwa

Ortopeda, Traumatolog

37-500 Jarosław

Prywatnie stara się odpowiadać na pytania i jest w miarę ok. Cena za wizytę 150 zł trochę wysoka. Wypisał kartę, ale już więcej do niego nie pójdę. Strata czasu i pieniędzy. Fakt, odsyła na wizytę na NFZ po skierowania, ale wizyta w przychodni to jakaś porażka. Pacjenta traktuje jak zło konieczne. Nie można o nic zapytać, bo i tak nie uzyska się odpowiedzi. Traktuje z góry.. Nie polecam. Już trochę ...

lekarz Piotr Kliszcz

Ortopeda, Rehabilitant

37-500 Jarosław

Zdecydowanie nie polecam! Wizyta trzy lata temu. Mimo opisu na zdjęciu, że mam zwyrodnienie stawu biodrowego stwierdził, że mam krótszą (!) nogę i dlatego mam ograniczenie ruchu. Zalecenia - schudnąć, chodzić o kuli, jeździć na rowerze (choć nie mogłam nawet unieść nogi, żeby na rower wsiąść...) oraz zamówić wkładkę i specjalistyczne obuwie we wskazanym punkcie. 2/3 czasu mojej wizyty spędził na rozmowie przez telefon o sprzedaży samochodu. Zniechęcona nie zastosowałam ...
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Tomasz Szpejankowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEUROSPEC" Neurologiczne Centrum Diagnostyczno- Leczniczo- Rehabilitacyjne
ulica Krakowska 39A
37-500 Jarosław

2 kwestie. Prywatny gabinet zobowiązuje żeby jednak być w godzinach otwartego gabinetu - niektórzy pacjenci pracują do późna. Przykro kolejny raz całować klamkę "bo Pan doktor kolejny raz wyszedł szybciej" Co do cięcia to komentarz wystawię po ocenie lekarza który ściągnie mi szwy - bo Pan doktor wyszedł już dzisiaj szybciej
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Jerzy Błażejewski

Traumatolog, Ortopeda

37-500 Jarosław

Na moje pytanie czy reka jest złamana odpowiedz brzmi nie wiem nie jestem radiologiem powiem pani za dwa tygodnie przy sciagnieciu gipsu.zdiecie reki mial w komputerze wraz z opisem radiologa.intetesuje go bardziej kto gdzie pracuje i nie zapomina poinformowac ze za godziny na pogotowiu to mu nie płacą
Opinia dodana przez: A

lekarz Janina Dańczak-Balicka

37-500 Jarosław

Ta kobietę, bo lekarzem jej nazwac nie moge radze z własnego doświadczenia omijac bardzo szerokim łukiem!!!! Za każdym razem gdy doznawalem urazu i trafiałem kilka - kilkanascie lat temu na ta pania bylem zle leczony, co okazywalo sie po jakims czasie i jej powazne błędy naprawiali inni fachowcy poza Jarosławiem... więc teraz gdy wydarzy mi sie jakiś wypadek i mam taką możliwośc próbuje udać sie do szpitala w Przemyślu lub ...
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Jacek Łoś

Chirurg ogólny, Urolog

37-500 Jarosław

Uważam tego "lekarza" za niekompetentnego. Zostałam potraktowana przez niego w bardzo niemiły sposób. Jest po prostu chamski i niedelikatny. Po zrobieniu usg rzucił we mnie papierem. Podważał moje słowa dotyczące doskwierających mi objawów i poganiał gdy o nich opowiadałam. Na siłę zdarł ze mnie dolną część garderoby zamiast poprosić o odsłonięcie. Ten "lekarz" zbadał mnie na odwal się i nawet nie wystawił jasnej diagnozy, a pieniądze chętnie wziął.
Opinia dodana przez: Honorata

lekarz Stefan Kryczko