Lekarze Chirurg ortopeda Jaworzno

dr n. med. Jerzy Cholewiński

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Genumed
Grunwaldzka 30
Jaworzno

Wspaniały lekarz. Profesjonalista najwyższego stopnia. W zeszłym roku mialam endoproteze kolana. Jest rewelacyjnie. 2 tygodnie temu mialam zabieg wstawienia endoprotezy biodra z przedniego dostepu metoda małoinwazyjna. Po 2 tygodniach od zabiegu chodzę bez kul i bez bólu. Polecam każdemu kto zmaga się z problemami ortopedycznymi. To mistrz w swojej dziedzinie. Dziękuję z całego serca temu cudownemu pełnemu wiedzy,zdolności lekarzowi. Dzięki takim ludziom zycie po operacji nabiera rozpedu i pozwala cieszyć ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Wawrzyczek

43-600 Jaworzno

Popieram wszystkie wcześniejsze opinie. Jest to lekarz, który dąży do szybkiego wyjaśnienia przyczyny dolegliwości. W moim przypadku jego decyzje były trafne, co oznacza skuteczne pozbycie się dolegliwości. Nabrałam do Doktora pełnego zaufania dlatego polecam Go każdemu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Sławomir Szczuka

Przychodnia
Chrzanowska 8
43-600 Jaworzno

Świetny lekarz! Kompetentny i rzeczowy ale też uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Wizyty u niego są, pomimo profesji pana doktora, ogromną przyjemnością. Szczerze polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Piotr Kusiak

43-600 Jaworzno

Polecam Pana Doktora. Przemiły, konkretny, zlecił ponowne badanie rtg, do tego usg palca zrobił i powiedział co robić dalej. Trochę czekania na kolej swoją było, ale teraz wiem, że bardzo poważnie Doktor podchodzi do każdego pacjenta i jego schorzenia. Przy następnych problemach też będę odwiedzać Pana Doktora bo naprawdę warto. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jarosław Korecki

43-600 Jaworzno

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: SEBASTIAN

lekarz Wojciech Gołąb

SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno

Wspaniały lekarz, fantastyczne podejście do pacjenta , ogromna empatia , wizyta przebiega w spokojnej, bezstresowej atmosferze . Pan doktor ma poczucie humoru i zaraża optymizmem. Jest najpierw człowiekiem, dopiero lekarzem . Bardzo mi pomógł i fachowo podszedł do problemu . Polecam .
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Łukasz Będkowski

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Byłam pacjentką na Oddziale w Bytomiu. Ten młody jest lekarz jest miły, uprzejmy i bardzo cierpliwy wobec pacjentów. Polecam
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Marian Zuber

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie
ulica Górnicza 30
43-600 Jaworzno

POLECAM PAN MARIAN BARDZO SUPER LEKARZ JEDEN Z NAJLEPSZYCH BARDZO GORĄCO POZDRAWIAM PANA MARIANA
Opinia dodana przez: DOMINIK

lekarz Grzegorz Swalarz

Chirurg dziecięcy

SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia. Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Tomasz Potempa

43-600 Jaworzno

Genialny lekarz. Pełen profesjonalizm, wiedza i umiejętność wytłumaczenia problemu. To pierwszy lekarz z takim zaangażowaniem, którego udało mi się spotkać. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jacek Gancarczyk

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie
Józefa Chełmońskiego 28
43-600 Jaworzno

Wspaniały Człowiek i lekarz... Bardzo ludzki, dokładny i nie zostawia bez pomocy...Swoim podejściem łagodzi stres...Dziękuję za wszystko...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Ryszard Maciejowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Moździerzowców 7e
43-602 Jaworzno

Po kilkumiesięcznym, bezskutecznym leczeniu antybiotykami, z poczuciem beznadziei, trafiłam do doktora Maciejowskiego. Wystarczyły trzy wizyty, wprost jak cud, moja stopa zagoiła się. Najwyższe słowa uznania. Jest to lekarz z powołaniem, bardzo rzeczowy, rozważny, dający poczucie bezpieczeństwa, który zna się na tym co robi. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata z Ogrodzieńca

lekarz Wiesław Bieniec

Chirurg ogólny, Urolog

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie
Józefa Chełmońskiego 28
43-600 Jaworzno

W sierpniu br miałem wykonany zabieg zwężenia cewki moczowej w szpitalu w Jaworznie. Prowadzącym był opiniowany. Zabieg udał się. Czuję się dobrze. Pacjenci z sali, na której leżałem, też byli pełni uznania dla jego kompetencji.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr Józef Kurek

Jaworzno

Miałem szczęście być pacjentem prof.Kurka. Zanim znalazłem się na bloku Pan doktor wszystkie moje wątpliwości, ze spokojem i humorem, rozwiał. Lekarz mimo tylu lat pracy ciągle z olbrzymim poziomem empatii. Na dodatek, a to najważniejsze, świetny chirurg. Ze spokojem oddałem się w ręce Pana Doktora. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Ryszard
Piszę w imieniu mojej mamy która leczyła sie u Pani Doktor w Będzinie w przychodni. Będąc na badaniu piersi parę lat temu Pani Doktor znalazła w piersi dwa nowe guzy i bez jakichkolwiek badań stwierdziła że to rak. Po wykonaniu biopsji okazało sie że to stare guzy które już długo są i sa nieszkodliwe. Kolejna sytuacja miała miejsce parę tygodni temu, znowu Pani Doktor po wykonaniu usg stwierdziła że są ...
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Iwona Bystry

Chirurg stomatolog, Protetyk

Zegadłowicza 45
43-600 Jaworzno

Bardzo dobra Pani doktor byłam u niej wyrwać ósemkę i dosłownie nawet nie wiem kiedy się jej pozbyła, zagadała mnie dała znieczulenie i wyrwała trwało to jakieś 3 minuty, i żadnych późniejszych komplikacji. W dodatku jest bardzo uprzejma i widać że zna się na swojej pracy ja mam jeszcze 3 ósemki do wyrwania i na pewno nie skorzystam z usług innego lekarza.

lekarz Wojciech Kania

Chirurg urazowy

SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny
Chełmońsiego
43-600 Jaworzno

Wcześniej chce powiedzieć że przed wizytą u d.Kani byłem u dwóch innych ortopedów którzy potraktowali mnie bardzo przedmiotowo i mnie zbyli polecając przy tym konkretne prywatne miejscówki które niemal natychmiast przeprowadzą zabieg za jedyne kilkanaście tysięcy złotych. W przeciwieństwie do tamtych "lekarzy" dr.Kania rzeczowo i konkretnie opisał,wytłumaczył na modelu a następnie na monitorze pokazał na podstawie rezonansu na czym polega problem. Postawił diagnozę i wytłumaczył jak problem można rozwiązać. Pomimo ...
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Artur Sandelewski

ulica Farna 14
43-600 Jaworzno

Wspaniały lekarz, piersi wyglądają cudnie, naturalnie :) Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił , jest niesamowicie ciepłym i opanowanym człowiekiem ,pełnym pozytywnej energii. Jego klinika w Bielsku Białej to miejsce, do którego chce się wracać :)) Cała załoga Pana doktora to także wspaniali ludzie- Pani w recepcji, Panie pielegniarki 10/10. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem kliniki polecam z całego serca Dr Sandelewskiego i San Medical.
Opinia dodana przez: Sabina Kasprowska

lekarz Zbigniew Kalita

Traumatolog, Ortopeda

Jaworzno

Proponowaną metodę leczenia skrytykowało kilku innych lekarzy. Jak się okazało słusznie. Zero tłumaczenia leczenia, ignorowanie pytań. Zły kontakt z pacjentem, w zasadzie jego brak.Zdecydowanie nie polecam.

lekarz Bartłomiej Cebula

Ortopeda, Traumatolog

Jaworzno

Przy pierwszej wizycie po urazie lekarz przyjął mnie poza kolejką, kosztem swojego czasu wolnego i wskazał również na inną wadę wymagającą korekty chirurgicznej, informując o konsekwencjach zwlekania z tą decyzją. Konkretny, skupiony na problemie medycznym i jego likwidacji. Bardzo radykalnie podchodzący do zaleceń medycznych i ich nieprzestrzegania przez pacjentów, nie tolerujący nadużyć pacjentów. Uprzejmy, choć trzymający pacjenta na dystans. Ale dla osób o niskiej kulturze osobistej... uprzejmy, ale nieco mniej ...
Opinia dodana przez: KKP